Nová analýza VAERS odhalila stovky závažných nežádoucích účinků, o kterých nám CDC a FDA nikdy neřekli

KRATENE

Od 1. listopadu 2021 bylo u vakcín COVID hlášeno více nežádoucích příhod než u všech více než 70 vakcín dohromady od doby, kdy se před 30 lety začaly sledovat nežádoucí příhody. To je ohromující statistika, kterou nikdo nemůže popřít, ale zdá se, že nikoho z mainstreamové lékařské komunity (ani mainstreamových médií) to příliš nezajímá. Nestojí to ani za letmou zmínku. Páni.

Tady je, co ukazují důkazy:

 1. Vakcíny COVID jsou nejnebezpečnějšími vakcínami v historii lidstva. Jsou 800krát smrtelnější než vakcína proti pravým neštovicím, která byla předchozím rekordmanem. Tyto vakcíny zabily více než 150 000 Američanů a ještě více jich trvale postihly. Nemají smysl pro nikoho v žádném věku. Čím jste mladší, tím je to horší. U dětí se odhaduje, že na každé úmrtí na COVID, kterému zabráníme, zabijeme 117 dětí.
 2. Šestiměsíční studie společnosti Pfizer ukázala, že lék může zachránit 1 život na každých 22 000 očkovaných osob. Ze studie také vyplynulo, že lék více lidí zabil, než zachránil (po odslepení bylo 20 úmrtí v léčené skupině oproti 14 v placebové). „Zachraňujeme“ tedy méně než 10 000 životů na úkor více než 150 000 úmrtí. Stručně řečeno, zabíjíme 15 lidí, abychom zachránili jednoho. To je neuvěřitelně hloupé. Ale nikdo z Bidenovy administrativy se s naším týmem nechce setkat. V podstatě nechtějí slyšet pravdu. Místo toho se soustředí na naše deplatformování a cenzuru, což jsou techniky, které jsou účinné, když vám data nevycházejí.
 3. FDA i CDC prokázaly neschopnost rozpoznat bezpečnostní signály. Nedokážou ani vypočítat VAERS URF, což je číslo, které je nutné pro jakoukoli seriózní analýzu rizik a přínosů. Všichni externí členové komisí FDA a CDC tedy při schvalování vakcín létají naslepo. Ani poté, co jsem na tento nedostatek upozornil ve veřejných připomínkách (a přímých e-mailech členům výboru), to nic nezměnilo. Jsme ignorováni. Monitorování bezpečnosti CDC je tak špatné, že na posledním zasedání ACIP dokonce přiznali, že to bylo ministerstvo obrany, které si všimlo signálu myokarditidy. Takže FDA a CDC v podstatě odpalují 0,000, pokud jde o odhalení bezpečnostních signálů, které byly po celou dobu na očích.
 4. Nemohou přiznat, že je nyní přehlédli, protože by tím přiznali, že je přehlédli již dříve. Proto se budou snažit zdiskreditovat tento článek útoky ad hominem (to je technika používaná k vyhrání sporu, když nemůžete vyhrát na základě důkazů).
 5. Všechny závažné události, na které upozorňujeme níže, odpovídají mechanismu působení, který jsme s Robertem Malonem poprvé popsali v podcastu Darkhorse. A sice, že spike protein, který vzniká v reakci na dodání mRNA, je cytotoxický a má za následek tvorbu krevních sraženin, zánětů a jizev v celém těle, což pak vytváří širší škálu závažných nežádoucích účinků než jakákoli vakcína v historii lidstva.
 6. Lékařská komunita je vyškolena CDC, aby věřila, že vakcíny jsou bezpečné, takže všechny nežádoucí účinky interpretuje tak, že nesouvisejí s vakcínou. Ale pokud to nebyla vakcína, která způsobila všechny tyto příhody, co to bylo? Horší je, že svým pacientům říkají, že „to všechno je ve vaší hlavě“ nebo že „vaše dítě zemřelo, protože jste měli genetickou vadu“.
 7. Pacienti většinou svým lékařům věří a nikdy nezjistí, kde si mohou nechat udělat cytokinový panel, aby zjistili, že jsou poškozeni vakcínou (pro cytokinový panel si zajděte na www.covidlonghaulers.com a pro test na spike protein na IncellDx). Lidé se tedy také nikdy nedozvědí, jak své tělo zbavit spike proteinu (viz můj článek o léčbě vakcínami, kde jsou uvedeny léky, které se k tomu používají), což je první krok na cestě k uzdravení.
 8. Vysoký počet nežádoucích účinků není „nadměrným hlášením“. Je způsobena nadměrným počtem událostí. Například jeden neurolog měl za celou svou kariéru 0 případů nežádoucích účinků vakcín, ale letos jich má 2000. Jiný lékař, kterého znám, měl za 29 let u svých 700 pacientů 0 příhod. Letos musí nahlásit 25 událostí. Sami lékaři zaznamenali ohromně vyšší výskyt reprodukčních, neurologických a srdečních příhod od zavedení vakcín v roce 2021. Nenašli jsme jediného kardiologa, který by měl po zavedení vakcín skutečně méně případů myokarditidy, jak tvrdí členové FDA a CDC.
 9. Závažné příhody se soustředí především na menstruaci, krevní sraženiny, záněty a jizvy, kardiovaskulární poškození a neurologické poškození, přesně jak jsme předpovídali v podcastu v červnu 2021.
 10. Existují stovky závažných nežádoucích účinků, které jsou způsobeny těmito vakcínami. To je samozřejmě pro lidi šokující, protože CDC opakovaně uvedlo, že údajům ve VAERS nelze přisuzovat kauzalitu. Není to pravda. Analýza dat VAERS (časové údaje, závislost na dávce a zvýšená míra hlášení ve srovnání s výchozím stavem) poskytuje dostatečný signál, který nám umožňuje prokázat kauzalitu u všech těchto příhod pomocí pěti Bradford-Hillových kritérií platných pro vakcíny.
 11. Nicki Minaj si oprávněně stěžovala na zvýšený výskyt otoků varlat, impotence (erektilní dysfunkce) a orchitidy. Každá světová autorita, která se k této záležitosti vyjádřila, ji bagatelizovala a tvrdila, že se mýlí, ale všechny příznaky, o kterých mluvila, jsou silně zvýšené, jak uvidíte z údajů níže. Nikdo z těchto takzvaných odborníků se samozřejmě nikdy nepodíval na data; vše je založeno na argumentaci jejich systémem přesvědčení, nikoli na vědeckých důkazech. A i kdyby tyto autority s údaji VAERS nesouhlasily, bylo nezodpovědné, že lidi neupozornily na surová data a pak nevysvětlily, proč zvýšený signál v údajích VAERS zcela ignorovaly. Dnes děláme vědu spíše na základě našeho systému přesvědčení než staromódním způsobem, kdy se díváme na to, co data skutečně říkají. Náš tým je staromódní.
 12. Existuje docela velká šance, že vakcíny ve skutečnosti vůbec nefungují a nikdy nefungovaly. Víme, že studie 3. fáze společnosti Pfizer byly v mnoha ohledech zmanipulované. Není pochyb o tom, že vakcíny zvyšují hladinu protilátek, ale zdá se, že je docela dobře možné, že imunita, kterou poskytují, je ve skutečnosti výsledkem usmrcení (nebo vyloučení, jako v případě pokusů) lidí se slabším imunitním systémem. Lidé, kteří zůstali, jsou tak vůči viru odolnější. Mathew Crawford brzy přijde s analýzou, která tuto novou hypotézu přesvědčivě zdůvodní.
 13. Je nepravděpodobné, že by s námi někdo na světě chtěl veřejně diskutovat o některém z výše uvedených tvrzení (nebo o některém z mých článků či o některém z Mathewových článků), ale pokud jste prominentním zastáncem falešného narativu a chcete veřejně diskutovat, jsme tu pro vás. Náš tým by tuto výzvu s radostí přijal, protože nemáme chuť šířit dezinformace. Pokud jsme se spletli, rádi své chyby napravíme, pokud nám jasně vysvětlíte, v čem jsme se spletli, a navrhnete nápravu (např. „správnou“ odpověď). Přesto se zdá, že ani s mnohamilionovými pobídkami (uvedenými v tomto článku) nemá nikdo zájem ukázat, jak jsme se zmýlili. Všichni mluví o tom, jak je problém dezinformací o vakcínách vážný, ale nikdo není ochoten udělat nic pro to, aby ukázal, že jsme se spletli. Například jsem požádal každého významného amerického vědce, který nesouhlasí s mou analýzou (ukazující osm různých způsobů, jak potvrdit, že více než 150 000 Američanů bylo zabito vakcínami), aby mi dal k dispozici svou „správnou“ analýzu ukazující „správné“ číslo, ale nikdo to neudělá. Dokonce ani nepřijdou na nahrávaný hovor, aby nám ukázali, jak jsme se zmýlili. Je to nepochopitelné. Všichni to chtějí dělat zpomaleně prostřednictvím dokumentů, protože tak je snazší zamlžit pravdu a oni se mohou vyhnout odpovědím na otázky. To druhé je klíčové.
 14. Je opravdu snadné poznat, kdo vám tu říká pravdu. John Su je odborníkem CDC na VAERS. Pokud se mýlí, celý příběh se rozpadá. Osobně jsem na doktora Su zaútočil v jednom hojně čteném článku, v němž jsem ho obvinil ze zkorumpovanosti. Nabídl jsem mu, že v článku zveřejním jeho odpověď. Neřekl nic. Nabídl jsem mu, že s ním budu diskutovat. Nic. TrialSiteNews se s ním pokusil udělat rozhovor. Odmítl odpovědět. Vážně? Kdyby nám CDC dalo dvě hodiny na to, abychom Johnu Su položili otázky, zničili bychom jeho důvěryhodnost a důvěryhodnost CDC. Proto nemluví a proto ho CDC nikdy nenechá mluvit s nikým z našeho týmu. Protože my neklademe měkké otázky, jaké John dostává na schůzkách ACIP. My hrajeme tvrdě.

To, co jsme zjistili v níže uvedené analýze VAERS, si může kdokoli ověřit, protože vše je veřejně přístupné. Albert strávil přípravou tabulek jen několik hodin. CDC by tedy mělo být schopno udělat stejnou práci jako Albert.

Každý údaj si můžete snadno ověřit sami pomocí ručního dotazu na libovolné rozhraní VAERS (mým oblíbeným je MedAlerts, ale stejné výsledky poskytují i další, například openvaers a stránky HHS). https://otevrisvoumysl.cz/nova-analyza-vaers-odhalila-stovky-zavaznych-nezadoucich-ucinku-o-kterych-nam-cdc-a-fda-nikdy-nerekli/

Židovský soud rozhodl, že covid očkování je pro děti, mladé muže a ženy „naprosto zakázáno”

One thought on “Nová analýza VAERS odhalila stovky závažných nežádoucích účinků, o kterých nám CDC a FDA nikdy neřekli

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: