Svedectvo o protizákonných prepadoch NAKA

Opäť ma prepadla NAKA a to v rozpore so zákonom za účelom predvedenia na výsluch s vyhrážkou použitia donucovacích prostriedkov. Predchádzajúci pokus dvoch členov NAKA, o ktorom sme informovali s právnou poradkyňou JUDr. A. Krajníkovou v  rádiu Infovojna zo dňa 7.10.2021, bol neúspešný po dôraznom upozornení dr. Krajníkovej, že vyšetrovateľka NAKA Goláňova pácha trestnú činnosť nezákonnou formou predvolávania na výsluch a ak policajti neupustia od napomáhania trestnej činnosti, podá na nich trestné oznámenie pre súčinnosť s trestným skutkom zneužitia právomoci verejného činiteľa. Policajti NAKA vtedy upustili od nezákonného konania.

V pondelok 15.11.2021 ma pri vchode na pracovisko na TU Košice zastavili dvaja príslušníci NAKA s tým, že ma majú predviesť na výsluch k vyšetrovateľke NAKA mjr. Ing. Goláňovej, ktorá sa nachádza v Košiciach, a aby som bol rozumný a nekládol odpor, aby nemuseli použiť donucovacie prostriedky. Prinútili ma nastúpiť do ich auta a na moje upozornenie, že si mali preveriť, či nerobia súčinnosť s páchaním trestného činu zneužitia právomoci verejného činiteľa, odpovedali, že dostali rozkaz a oni ho plnia. Na požiadanie mi poskytli svoje služobné čísla. Pýtali sa, že prečo sa nechcem dostaviť na výsluch a nepreberám poštu. Uviedol som , že sa nebránim výsluchu, ale nech sa to koná zákonným spôsobom a že vyšetrovateľka ignoruje zákonný postup a nedoručuje mi poštu na zvolenú adresu. V zápisnici z výsluchu uviedli svoju identitu a v zápisnici majú tituly kpt. Mgr. Zrejme ich vysoké IQ im nedovolilo pochopiť podstatu ich protizákonného činu.

Goláňovej som uviedol, že trestné obvinenie, ktoré vzniesla proti mojej osobe, je v rozpore so skutočnosťou, pretože v liste Korčokovi, ktorý pravdepodobne inicioval tento „hon na čarodejnice“ a je jedno s akým dementným indivíduom, som najprv uviedol diela kritických bádateľov, ktoré som v ďalšom texte citoval, a ona citovaných autorov v obvinení vynechala. Takže opticky to pôsobilo, že ja som autorom textu. Vyhlásil som, že moje obvinenie je v rozpore so skutočnosťou, je to manipulácia s textom a že je to analogické politickým boľševickým súdnym procesom z 50 –tych rokov, o čom svedčí neprípustná manipulácia s textom. A preto sa k osobe ani skutku nebudem vyjadrovať.

Predvolaný má podľa zákona právo si zvoliť adresu na doručovanie korešpondencie a túto adresu som Goláňovej oznámil doporučeným listom. GoláňovánOna to ignorovala, v rozpore s tým dvakrát použila príslušníkov NAKA na predvedenie a pri výsluchu ani nemala k dispozícii túto adresu, čo je hrubá nedbalosť resp. zámer.

Ak nebudem prezumovať vedomé páchanie trestného činu, tak vykonštruované lživé obvinenie je prejavom absencie odbornej morálky, absencie humánnej morálky, zlyhanie práva a OČTK a to osobami s najvyššou schopnosťou v trojhodnotovej stupnici schopností: schopný, veľmi schopný a všetkého schopný.

Na moju otázku, či smiem vedieť, čoho je inžinierkou, odpovedala, že ekonómie. Na moju otázku, že čo je dôvodom, že sa znížila na takúto antihumánnu a anticivilizačnú manipuláciu s textom, odpovedala, aby som sa vyjadroval slušnejšie a adekvátnejšie. Čo bolo podľa nej neslušné, neuviedla. Jej vysoké IQ jej zrejme nedovolilo pochopiť hlbokú právnickú antiodbornosť a anticivilizačnú antihumánnosť je konania a ani to, že jej lživé obvinenie na základe ňou vypracovaného plagiátu – manipulácie s textom zavdáva príčinu na podanie trestného oznámeniam o páchaní skutočnej trestnej činnosti.

Ide zrejme o ďalší prípad po rozbití polície a jej čistkách v polícii ministrami vnútra z KDH Paľkom a Šimkom (čo mi potvrdil aj nemenovaný policajt, ktorý začal študovať elektrotechniku na FEI TU Košice, keďže bol absolventom elektropriemyslovky, no po zistení náročnosti štúdia na EF po jednom semestri prestúpil na právo a to ukončil), keď z polície vyhádzali kvalitných policajtov a nabrali absolventov poľnohospodárskych, ekonomických, technických a iných vysokých škôl, ktorí zrejme ani po právnickom školení nerozumejú dobre a dôkladne právu, sú právni nedovzdelanci a mnohokrát osoby s nízkou úrovňou odbornej i humánnej morálky, ktorí sú zrejme ľahko manipulovateľní k rôznym činnostiam v rozpore nielen so spravodlivým právom, ale ani s ústavou a legislatívou „demokratického“ štátu.

doc. Ján Dudáš, DrSc. https://zemavek.sk/75-rocneho-doc-dudasa-opat-prepadla-naka/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=75-rocneho-doc-dudasa-opat-prepadla-naka

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: