Ča Puta bola navštíviť covidárium

Kocúrkovo, či lepšie povedané švejkovo – to teraz pripomína Slovensko. Ako v románe Švejk prišla arcikňažná navštíviť lazaret, tak naša vekokňažná a modelkorodička Ča Puta bola navštíviť covidárium.

Ako povedala: “Prehrávame”. 

“To, čo som dnes videla v ružinovskej nemocnici, bolo tragické a hrozné. Ako je možné, že zdravotníci, ktorí ľudí zachraňujú, čelia vyhrážkam. Niekedy mám pocit, že túto krajinu nepoznám.”

Zaujímavé, myslela to tak, že prehrávame všetci. Ale mala jasne vyjadriť, to vláda všetko prehrala, a ona sama, prezidentka, je tiež zodpovedná za tento stav. Alebo chce zas obviňovať ľudí? Ona sľubovala, že vakcína všetko vyrieši – a tak sa práve vakcinovaní správali nezodpovedne. Kto im dal slobodu, aby v poslednom mesiaci, keď už bolo jasné, ako sa rozbieha nákaza, chodili po kaviarňach, kde pľuli na seba a potom na bežných ľudí kdekoľvek, kde prišli.

Kde čelí personál nemocníc nenávisti? Skriňoriť zas sprosto klame. A že tútokrajinu nepozná? Áno, ona toho zrejme mnoho nepozná. To už sú výroky, ako u rádoby emigrujúcich adolescentov – veď nech len ide do tej svojej Ameriky, tam na ňu určite všetci čakajú.

Odporná pokrytecká osoba. Keď zdeklasovali Sputnik V a s ním aj celú vakcináciu, tak to bola spokojná. A dnes je celá zhrozená … Ale je zhrozenie bude ešte stúpať. 

Mám naozaj bohovsky rád, keď zodpovední vtedy, keď už im je jasné, čo spôsobili, sa idú drzo vyhovárať na ostatných. https://nadhlad.com/content/pani-velkomozna-bola-nemocnici

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: