Afrika – 14. duben 2013: Africké děti ochrnuly po vakcíně proti meningitidě

Nejméně 50 dětí ochrnulo po vakcíně, kterou podporuje Bill Gates.

Bill a Melinda Gatesovi jsou nejméně poslední desetiletí na křížové výpravě, jejíž cílem je naočkovat každé dítě na světě. A jedním z jejich hlavních cílů je Afrika, kde špatné hygienické podmínky a nedostatek čisté vody vytvořily podmínky pro nekontrolované šíření nemocí jako meningitida nebo malárie. Ale místo obstarání základních potřeb vytasili multimiliardáři a jejich spojenci na domorodé obyvatelstvo vakcíny, které následně vyvolaly vlnu případů ochrnutí u mladších obyvatel Afriky.

Jak zjistila investigativní novinářka Christina England z Vactruth.com [zdroj], padla malá vesnice Gouro v severním Čadu za oběť temné stránce vakcínové agendy, když tam ochrnulo nejméně padesát dětí po obdržení „MenAfriVac,“ [web produktu] což je nová vakcína proti meningitidě a byla vyvinuta speciálně pro Afriku. I když je tato vakcína nabízena jako prevence proti meningitidě, tak způsobila každému dítěti halucinace, křeče a nakonec i ochrnutí

Podle bratrance dvou dětí takto postižených dětí se začaly strašlivé účinky MenAfriVac objevovat do 24 hodin od vakcinace. Mnoho dětí začala okamžitě bolet hlava a začaly zvracet, později upadly do „nekontrolovatelných křečí.“ Ale když se rodiče s místními orgány snažily dovolat vládních úředníků, aby přijali opatření a pomohli postiženým dětem, tak byla jejich petice ignorována.

Čadská vláda se pokusila uplatit rodiče, aby mlčeli

Tento stejný bratranec, známý jako „pan M.,“ dodal, že když se v Gouro objevil téměř týden po incidentu čadský ministr zdravotnictví a ministr sociálního zabezpečení, rozhodli se evakuovat těchto 50 paralyzovaných dětí do nemocnice nejméně 300 km od vesnice, protože jedině tam je dostupný lékař na celý region Gouro.

Nešlo jim však o to zjistit, proč MenAfriVac způsobila takové závažné komplikace a ihned zastavit distribuci vakcíny. Místo toho se představitelé čadské vlády snažili podplatit trpící rodiče, aby o incidentu mlčeli. Podle pana M. se představitelé raději zajímali o zakrytí nebezpečí MenAfriVac, místo aby ochránili vesničany před nebezpečím.

„Vláda a média o této tragédii mlčí, přitom jsou zde ještě fakta vyžadující další objasnění,“ uvedl v e-mailu pan M. o incidentu. V tomto okamžiku se prakticky žádná média nezmínila o tomto příběhu. „To vše nás znepokojuje a bojíme se nejhorších důsledků pro budoucnost. Je velmi smutné, že byla celá obec paralyzována.“

Gates Foundation, lži WHO o bezpečnosti MenAfriVac

Horší je fakt, že Nadace Billa a Melindy Gatesových [jejich web], Světová zdravotnická organizace (WHO) [jejich web] a Meningitis Vaccine Project (MVP) [jejich web], všichni tihle otevřeně podporují MenAfriVac a otevřeně lhali o bezpečnosti vakcíny opakovaným tvrzením, že může být přepravována bez chlazení. Přitom příbalové informace vakcíny jasně uvádí, že musí být skladovány v chladu a chráněny před světlem.

„Proč tak významné organizace utratily 571 milionů dolarů za projekt s vakcínami, když může být jedna studna pro přístup k vodě postavena za méně než 3 tisíce dolarů? Proč tento program vakcinace nebyl pozastaven? A co udělají tyto organizace ohledně zvěrstva, které se stalo v Gouro?“

Zdroje tohoto článku:
– vactruth.com/2013/01/06/paralyzed-after-meningitis-vaccine/
– makaila.over-blog.com/article-campagne-de-vaccination-contre-la-meningite-tourne-au-drame-a-gouro-113690954.html

Překlad článku At least 50 African children paralyzed after receiving Bill Gates-backed meningitis vaccine
naturalnews.com/038796_menin

zdroj:http://www.freepub.cz/2013/africke-deti-ochrnuly-po-vakcine-proti-meningitide/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: