Deset předpovědí pro omikron a rok 2022:

KRATENE

Předpověď č. 1: Hysterie kolem varianty omikron bude využita k vynulování očkovacích pasů všech lidí, kteří budou nuceni podstoupit nové kolo očkování proti této nové variantě. Ti, kteří budou natolik hloupí, že přistoupí na vakcíny proti variantě omikron, se upíší k nekonečné sérii injekcí se spike proteiny, které je v mnoha případech nakonec zabijí.

Předpověď č. 2: Omikronová hysterie bude využita k ospravedlnění agresivních očkovacích mandátů, které budou požadovat, aby tato „nová mimořádná situace“ byla nadřazena všem lidským právům, lékařské svobodě a autonomii těla.

Předpověď č. 3: Ačkoli byla varianta omikcon zatím zjištěna pouze u plně očkovaných osob, lživá korporátní média budou z jejího vzniku obviňovat neočkované.

Předpověď č. 4: Korporátní média využijí variantu omicron jako krycí historku, aby se pokusila obhájit všechna úmrtí v závislosti na protilátkách (ADE) způsobená kovidovými vakcínami. I když budou očkovaní lidé umírat ve velkém počtu, média budou obviňovat neočkované (viz č. 3 výše) a požadovat, aby neočkovaní lidé byli zcela uzavřeni a byl jim odepřen přístup do společnosti.

Předpověď č. 5: Omikronová hysterie bude využita ke snaze kriminalizovat nesouhlas s vakcínami, nařízeními, vládní „autoritou“ nebo kovidovými zločinci, kteří stojí za výzkumem „zisku funkcí“, jako je Anthony Fauci. Všechny takové nesouhlasné projevy budou označeny za „nebezpečí pro společnost“ a ti, kdo je vysloví, budou obviněni ze zabíjení lidí.

Předpověď č. 6: Masová hysterie vyvolaná novinářsko-teroristickými médii ospravedlní guvernéry, kteří nařídí další lockdowny, což povede k dalším výpadkům dodavatelského řetězce, nedostatku výrobků a inflaci cen.

Předpověď č. 7: Pokud se médiím podaří prosadit omicronovou hysterii s dostatečnou zuřivostí, bude použita buď ke zrušení voleb v polovině volebního období v roce 2022, nebo k požadavku všeobecného korespondenčního hlasování s odvoláním na „extrémní nebezpečí“, které hrozí každému, kdo vyjde na veřejnost.

Předpověď č. 8: Každý hospodářský neúspěch způsobený nekompetentním a zločinným Bidenovým režimem bude sveden na omikron. Tato imaginární „varianta“ se okamžitě stane obětním beránkem za nebetyčně vysoké ceny energií, nedostatek zásob a prázdné regály v obchodech s potravinami. Média budou ze všeho vinit omikron, a pak budou z omikronu vinit neočkované.

Předpověď č. 9: V určitém okamžiku bude buď varianta omikron, nebo další varianta, která bude vypuštěna, použita k ospravedlnění povinného očkování v Americe tzv. od dveří ke dveřím, spolu s lékařským únosem každého, kdo se postaví na odpor, a jeho odvozem do covid koncentračních táborů k účinnému vyhlazení. (Tato praxe již začala v Austrálii, kde armáda unáší domorodé obyvatelstvo a odváží je se zbraní v ruce do táborů).

Předpověď č. 10: Omikron nebude poslední variantou, která bude použita k vyvolání masové hysterie a mnohamiliardových vládních výplat velkým farmaceutickým firmám. Tato SCAMdemie se bude opakovat každý rok nebo tak nějak napořád, dokud budou lidé ve strachu a budou s tím souhlasit. https://www.pokec24.cz/nezarazene/mutace-omicron-globalisticka-autoritarska-prirucka-svlecena-do-naha/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: