Ako sa dá poraziť „farebná revolúcia“

KRATENE https://belobog.sk/farebna-revolucia-je-pomaly-minulostou/

Všetky veci sa naaranžujú tak, aby to vyvolalo násilnú reakciu mocenských orgánov a aby to západné médiá mohli prezentovať ako násilie proti pokojným demonštrantom. Nikdy samozrejme, podľa konštrukcie „ľudských práv“ podľa medzinárodného poriadku, nešlo o niečo podobného ako udalosti, ktoré sa odohrávali v Melbourne, alebo v Paríži, alebo v Londýne. Do istej miery hra na „farebné revolúcie“ spočíva na vyčkávacej taktike a ak si vládcovia udržia na uzde nervy, majú určité výhody.

Kľúčová úloha mimovládnych organizácií

Ale pravdepodobne najúčinnejším preventívnym opatrením je zabrániť, aby „farebná revolúcia“ vôbec začala. A tu je nevyhnutné, aby ste sa zbavili zahraničných „mimovládnych“ organizácií skôr, ako sa udomácnia. Zo strany Západu sa to stretne s veľkou dávkou kritiky, ale cieľ „farebnej revolúcie“ si musí uvedomiť, že jeho obraz v západnej tlači bude vždy negatívny, bez ohľadu na to, čo urobí, povie alebo vyhlási. Ide o propagandu a tá sa predsa neopiera o fakty. Je až smiešne, ako sa to neustále opakuje – západní propagandisti sú príliš leniví a príliš pohŕdajú svojim publikom, aby minulé poplašné správy nepoužívali vždy znovu. Napríklad: pamätáte si, ako ruskí hackeri napadli energetickú sieť vo Vermonte v roku 2016? Tentoraz je to „rozzúrený čínsky prezident Si Ťin-ping“, kto spôsobil výpadok kanadských elektrární.

Niekedy tá nedomyslenosť hraničí s idiotizmom: CNN nám hovorí, že Rusko, Čína a Irán sa pretekajú v hackerských útokoch na volebný systém v USA. Potom pritvrdia a vravia, že Rusko podporuje Trumpa a Čína podporuje Bidena. Takže, ako by dedukoval Sherlock Holmes, CNN určite verí, že o výsledku rozhodol Irán. Cieľ si nikdy nesmie robiť ťažkú hlavu z toho, ako píše Západ – ak už raz ste cieľom, vždy budú písať o vás negatívne. Pozrite sa na súčasný rozruch okolo „narušení Taiwanského vzdušného priestoru“ bez zmienky o tejto udalosti v rovnakom čase. Na faktoch nezáleží: Panama Papers boli o Putinovi, až na to, že tam o ňom nebola žiadna zmienka, takže nutne ich zdrojom bol Putin. Ďalšie – Pandora Papers boli také isté.

Hlavné pravidlá

Niekdajšie úspešné prípady z nedávneho obdobia – dvakrát Ukrajina, raz Gruzínsko – sa začínajú meniť na neúspechy: Hong Kong, Venezuela a Bielorusko. Cieľové krajiny sa naučili, ako sa brániť pred útokmi. Základné pravidlá na porazenie „farebných revolúcií“:

  1. Prichádzajú zvonku. Preto odstrihnite cudzincov a zbavte sa zahraničných „mimovládnych“ organizácií. Toto je pravdepodobne to najdôležitejšie preventívne opatrenie: bývalo zvykom, napríklad na Ukrajine, že protagonisti „farebnej revolúcie“ nenarážali na žiadne prekážky.
  2. Spomeňte si na radu cára Alexandra: nevzdávajte sa príliš skoro. Maduro a Lukašenko sú stále na svojich miestach. Nehovoriac o Rusku, Číne a Iráne.
  3. Nerobte si starosti, že o vás budú písať nepriaznivo, to budú tak, či tak. Západnú propagandu fakty nezaujímajú.
  4. Vydržte! Tieto veci majú svoj rytmus. Ak ho dokážete prerušiť, len ťažko sa im podarí vrátiť k plneniu plánu.
  5. Zachovajte si trpezlivosť. Ako sme videli v Hong Kongu, verejné rozhorčenie sa zväčša predstiera a vyprchá.
  6. Naučte sa techniky, ako to robia, sledujte ich a prijmite protiopatrenia.
  7. A nakoniec: čas je na vašej strane. Západ je čoraz slabší.
    Na rozdiel od toho, čomu neokoni hovoria „os revizionizmu“.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: