Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Viceprezident Bundestagu útočí na egopatov povinného očkovania

(Dole:Gates si kúpi všetko čo potrebuje: Médiá, vedcov, politikov, hercov, firmy,..i verejnú mienku!) ..Vicešéf FDP a viceprezident Bundestagu v jednej osobe Wolfgang Kubicki ostro zaútočil na egopatov (nový pojem psychológie: osoba s narcistickými črtami a extémne psychopatickým egom), ktorí chcú presadiť všeobecnú povinnosť očkovania.

Kubicki je priamy charakter, s veľkým zmyslom pre spravodlivosť a z  môjho pohľadu – ako ho poznám už mnoho rokov – je jedným z mála skutočných demokratov na politickej scéne európskej súčasnosti. Jeho slová majú váhu a nemá problém, ak je presvedčený o svojej pravde, plávať proti prúdu, hoci aj veľmi dravému.

To prejavil aj teraz, a to veľmi odvážne. Pre Zeit Online povedal a pritom skutočne trafil klinec po hlave:

„Veľmi mnohým podporovateľom povinného očkovania ide v tomto prípade podľa všetkého len o to, že sa chcú pomstiť neočkovaným. Pravidlo 2G (Geimpfte – očkovaní. Genesene – vyzdravení) a povinné očkovanie sú pre mňa absolútne iracionálne.“

Kubicki sa ako politik oficiálne jednoznačne vyslovil proti zavedeniu povinnosti očkovania a v neposlednom rade to odsúdil aj ako renomovaný právnik.

Bundestag má koncom februára alebo začiatkom marca rozhodnúť hlasovaním, či bude zavedené povinné očkovanie pre všetkých občanov.

Vo svojej strane FDP Wolfgang Kubicki už má za sebou viac ako 30 poslancov, ktorí podpíšu ním formulovanú skupinovú žiadosť o zákaz povinného očkovania. Žiadosť bude odovzdaná v kancelárii Bundestagu.

Kubicki by rád presadil to, čo podľa neho – keďže aj očkovaní roznášajú vírus, v prípade, že sú infikovaní – je najrozumnejšie, a síce pravidlo 1G (Getestete – otestovaní).

Pre noviny Tagesspiegel Kubicki vyhlásil:

„Z môjho pohľadu ako právnika by bolo zavedenie všeobecnej povinnosti očkovania proti Sars-CoV-2 protiústavným aktom. Okrem toho by niečo také bolo extrémnym narušením dôvery občanov voči politikom, lebo to nie je tak dávno, čo vedúci nemeckí politici tvrdili, že definitívne vylučujú možnosť zavedenia povinného očkovania.“

Skutočne je tu potrebné dôrazne povedať, že klobúk dole pred politikom Kubickim.

V dnešnej dobe je len minimum politikov jeho formátu a jeho obrovskej dôveryhodnosti.

Možno si totiž veľmi dobre predstaviť, že ho vplyvní lobbisti farmácie, ktorá zarába miliardy na vakcínovaní a ktorí majú kedykoľvek voľný prístup do Bundestagu, horlivo obchádzali a prehovárali ho, aby nenarúšal ich obrovský biznis a že to nechceli zadarmo, to je viac ako isté. Veď, ak sa to nepresadí v Nemecku, tak to bude okamžite prikladom aj pre  ďalšie európske štáty. A následne to prinesie miliardove straty farmácii, ak sa v EÚ nedajú proti Covidu ani jediný raz očkovať desiatky miliónov občanov.

————————————–

Gates si kúpi všetko čo potrebuje: Médiá, vedcov, politikov, hercov, firmy,…i verejnú mienku!  

Ako uviedol americký portál  – MintPress tak Bill Gates  napumpoval cez svoje organizácie 320 miliónov dolárov do populárnych spravodajských  staníc, do mediálnych koncernov i do zábavného priemyslu. Odmenili sa mu za to tým, že neustále vylepšovali  jeho imidž v korelácii s jeho záujmami.

Tie podporuje aj malá „armáda“ fakt checker-ov (skúmatelia faktov), ktorí sa vydávajú za nezávislých, pričom  za bohatú odmenu profesionálne vyrábajú pre Gatesa skvelé (ne)pravdivé fakty. K nim patrí napr. Poynter Institute – Gannett a ten na svojich portáloch svojimi argumentami umlčiava kritikov Gatesa a nepríjemné usvečujúce texty okamžite odbíja a difamuje ako dezinformácie a konšpirácie. Tak sú označené napr. informácie o Gatesových investíciách do biometrických čipov, do očkovacích-identifikačných systémov a podobne.

To všetko sa mu skvele vyplatilo a Mr. Microsoft bol v priebehu pandémie veľmi rýchlo katapultovaný na piedestál najvyššieho guru očkovania. Pritom nemá nijaké špeciálne medicínské znalosti.

Kto v našom dekadentnom svete (kde skutočné dobro a ušľachtilé ideály, ako sa ich snažil ľuďom vštepovať do sŕdc psychológ Erich Fromm, sú len staromódnym prežitkom), má toľko peňazí ako Gates, ten môže teoreticky všetko a prakticky takmer všetko. Napr. stať sa iniciátorom a propagátorom gén-očkovania založeného na princípe mRNA– posolského systému, ktorý ako „anti-vírový-program“ vysiela do ľudskej bunky určité „rozkazy a či posolstvá“.

So svojou stratégiou „za peniaze dostaneš všetko“ si Gates vybudoval utajené a jemu podriadené „mediálne impérium“, v ktorom vládne ako utajený imperátor.

Portál MintPress, ktorý má podľa všetkého skvelého tajného informanta, ktorý pozná toky peňazí z Gatesových finančných zdrojov, si preveroval kam išlo okolo 30 000 finančných darov z nadácií Billa a Melindy Gates.

O.i. veľké obnosy dostali vplyvné USA vysielače CNN, NBC, PBS, NPR, The Atlantic.

Vo Veľkej Británii potešili Gatesove milióny The Guardian, BBC, The Daily Telegraph a The Financial Times.

Z „nezištnej dobročinnosti“ miliardára, pasovaného jeho médiami za najväčšieho filantropa ,profitoval aj nemecký Spiegel, francúzsky Le Monde, španielsky El Pais a viaceré globálne televízie ako napr. Al-Jazeera. A všetky horlivo propagovali a propagujú témy, ktoré súviseli s Gatesovými projektami.

Nemalé peniaze „daroval dobrodinec“ Gates  aj na realizáciu projektov, ktoré slúžili spolupráci „jeho“ lekárskych expertov s televíznymi autormi a producentmi.

14 miliónov dolárov dostal známy odborný medicínsky magazín The Lancet, aby vypracoval určité obsahy  pre isté témy – inými slovami Gates si za peniaze „ohol“ aj viacerých vedcov, aby podporili svojimi výpoveďami a textami jeho zámery.

To je len veľmi stručný opis toho, ako a na základe čoho mohol Gates a jeho pomocníci zrežírovať všetko to, čo sa vôkol nás teraz odohráva a kde sme sa stali len – symbolicky vyjadrené – poslušnými a pokornými ovcami ako pokrm pre nenásytných vlkov, ktorým velí mocný vlk, ukrytý v rúchu baránka. https://romanbednar.blog.pravda.sk/2021/12/20/konecne-sam-viceprezident-bundestagu-utoci-na-egopatov-povinneho-ockovania/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: