A máme tu dlho očakávaný „pfizermectin“

„Slovensko nakúpi 32 100 balení lieku Paxlovid na liečbu koronavírusu a zároveň zruší nákup 35-tisíc balení lieku Lagevrio s účinnou látkou molnupiravír. Rozhodla o tom vláda.

A máme tu dlho očakávaný „pfizermectin“ – teda nový, narýchlo schválený a teda mizerne odskúšaný a drahý liek, ktorý má robiť presne to, čo účinne, bez nežiadúcich účinkov a lacno robí Ivermektín, píše na sociálnej sieti analytik a lekár Juraj Mesík.

Spochybňuje mediálnu oslavu novej spásy od Pfizera. Tá sa volá sa Paxlovid a stojí 530 dolárov za balenie!  Mesík pripomína, že balenie 8 x 6 mg Ivermektinu stojí v Egypte 1 dolár a  v Indii ešte menej.

Cituje správy z „vládou kontrahovanej tlače“: … Americký liekový regulátor FDA udelil mimoriadne povolenie lieku proti covidu od Pfizeru. Paxlovid je určený pre osoby krátko po preukázaní nákazy a jeho cieľom je predísť zhoršeniu symptómov a vyhnúť sa tak hospitalizácii či úmrtiu.

Podľa Mesíka aspoň takto Slováci rukami svojej obyčajnej, s Pfizerom solidárnej až rodinne previazanej vlády, nakoniec Pfizeru darujú tie Vianoce v podobe 32 100 balení krát 500  eur, čo je zaokrúhlene 16 000 000 eur.  Aj malý peniaz poteší, keď je daný z cudzieho a s láskou, konštatuje na záver dr. Mesík.

ZDROJ: skspravy.sk https://cz24.news/expert-kritizuje-dalsi-drahy-liek-od-pfizeru-na-covid-je-tu-lacny-ucinny-bezpecny-ivermektin/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: