Vánoční přání do roku 2022

Rok 2021 byl v mnoha ohledech ještě složitější a nepříjemnější než rok 2020. Mediální, politické i korporátně-fašistické prostředí propadá více a více totalitním manýrům a spousta lidí jako by přicházela o rozum, laskavost a tak nějak i o svou duši. Budoucí rok 2022 asi bohužel bude ve spoustě věcí ještě divočejší a nepříjemnější než ty dva roky předchozí. Je tu ale jedno veliké a  pozitivní “ALE…“!

To ALE… říká, že dřívě nebo později dojde ke zlomu. Bude to nepříjemné a nervy drásající, ale pak přijde lepší a doufejme i svobodnější společnost. Už teď vidíme, jak se všude objevují spousty odvážných, chytrých, moudrých, podnikavých a laskavých lidí. Nezlomní lvi a lvice, kteří bojují proti rostoucímu teroru.

Současná doba je dobrá i v tom, že všemožní hnusáci získali pocit, že mohou beztrestně tyranizovat ostatní…a tím se zároveň naprosto jasně vyautovali. Už jasně vidíme, kdo je kdo. Víme, kdo v budoucnu projde nějakou moderní formou defenestrace.

Stejně tak byla okolnostmi donucena vyjít ze stínu i spousta skvělých lidí. Takových, se kterými chcete spolupracovat, se kterými chcete být na jedné lodi, kterým chcete naslouchat a kteří přinesou novou, lepší budoucnost. Jak se říká:

Těžké časy vytvářejí silné lidi. Silní lidé vytvářejí dobré časy. Dobré časy vytvářejí slabé lidi. Slabí lidé vytvářejí těžké časy.

My už jsme se dostali do doby popsané v první větě :-).

Proto nezoufejme a hleďme do budoucnosti s nadějí. Historie ukazuje, že ta skutečná pravda a láska nakonec vždycky vítězí. Často to velmi bolí, ale lidstvo po každém hloupém kroku zpět udělá zase úžasný skok vpřed.

Těšme se na to, pomáhejme si navzájem a podporujme ty, kteří za nás odvážně bojují.

Přeji Vám všem krásné vánoční svátky a hodně štěstí do roku 2022!

https://bornova.pub/2021/vanocni-prani-do-roku-2022/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: