Zomrel vám príbuzný na covid? V skutočnosti ho možno zabili nemocniční lekári

Lekári si navzájom pomáhajú pochovávať pacientov. Egypťan Sinuhet – Patnáct knih ze života lékaře Sinuheta https://www.databazeknih.cz/knihy/egyptan-sinuhet-patnact-knih-ze-zivota-lekare-sinuheta-i-dil-221352

KRATENE – dajte si do archívu

Krajčí odvolal zakladateľa VÚSCH Košice, kde dokážu unikátnym spôsobom liečiť covid
V odborných kruhoch sa vie, že vo Východoslovenskom ústave srdcových chorôb sa úspešne vylieči 85% ťažkých covidových pacientov vďaka unikátnej liečbe vitamínom C a D. Emeritný prednosta prednosta Kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny VÚSCH doc. MUDr. Pavol Török, CSc. si preto dovolil kritizovať pochybovačných vládnych odborníkov okolo ministra Krajčího, aby povolili využívať aj u nás pomerne lacný liek Ivermectin, ktorý je v zahraničí bežne dostupný a využíva sa aj pri liečbe ochorenia Covid-19. https://www.bystricoviny.sk/bystricoviny-tv/krajci-odvolal-zakladatela-vusch-kosice-kde-dokazu-unikatnym-sposobom-liecit-covid-19/

Po odhaleniach o neúčinnosti a smrteľnosti sa remdesivir na Slovensku naďalej používal
Vedomosti o neúčinnosti a smrteľnosti remdesivru boli medializované počas roka 2020 a v roku 2021 už boli známe širokej odbornej i laickej verejnosti. Napriek tomu nemocnice na Slovensku v jeho používaní pokračovali, čím mohli pacientov úmyselne zabíjať.
Jedným z dôkazov je aj nedávny prípad MUDr. Pijáka, ktorý je známy svojou kritikou pandemických opatrení a spôsobov liečby covidu.
Koncom roka 2021 doktor Piják sám na covid ochorel a kvôli jeho veku (je 70-tnik) a ťažšiemu priebehu ochorenia bol hospitalizovaný v nemocnici na bratislavských Kramároch.
Napriek tomu, že trpí na obličkové problémy, a teda u neho bol remdesivir kontraindikovaný, mu nemocnica dokonca proti jeho vôli tento liek nasilu podávala.
MUDr. Piják sám, aj prostredníctvom MUDr. Čičalu, o svojich zlých skúsenostiach s lekármi na Kramároch informoval na sociálnych sieťach. Dokonca mal vyjadriť obavy, že ho chcú v nemocnici zabiť (zrejme za jeho opozíciu voči súčasnému covidovému fašizmu).
https://www.badatel.net/zomrel-vam-pribuzny-na-covid-v-skutocnosti-ho-mozno-zabili-nemocnicni-lekari/

Liek, ktorý bol pôvodne určený proti ebole podávajú pacientom podľa závažnosti. “Jeden pacient potrebuje 6 ampúl lieku, ak je na tom horšie a je na pľúcnej ventilácii, tak až 12 ampúl remdesiviru. Jeho dostupnosť na trhu je pomerne malá a podľa mojich posledných informácií máme cez 160 ampúl,” povedal Sabaka. “Máme remdesivir, vďaka ktorému vieme dnes zachrániť približne o 30 percent viac pacientov než tomu bolo v marci,” pridal sa Peter Sabaka z Kliniky infektológie a geografickej medicíny LF UK.  https://www.noviny.sk/slovensko/550384-remdesivir-budeme-aj-nakupovat-kolko-davok-potrebuje-jeden-pacient

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: