Knihy: Necronomicon, temná bible Pradávných Bohů

Já jsem povolal armády proti Zemím Východu, vyzval jsem dav nepřátel a podrobil jsem si je a takto činíc, nalezl jsem Ngaa, Boha pohanů, jenž vydechoval plameny a řval jako tisíce hromů.

Nechť všichni, kdož čtou tuto knihou jsou tímto varováni, neboť domov lidí je viděn a pozorován Rodem starověkých bohů a démonů z věků před časem, kteří hledají odplatu za zapomenutý boj, jenž vzal místo kdesi ve vesmíru a propůjčil jej světu ve dnech před stvořením člověka, kdy se Starší bohové procházeli po Vesmíru, rod Marduka, jak ho znali Chaldejští, a Enkiho, našeho Učitele, Pána Čarodějů.

Věz tedy, že já jsem prošel všemi Úrovněmi Bohů a také místy Bezprostorna a také jsem sestoupil do odporného místa Smrti a Věčné Touhy, kteráž všechna mohou být dosažena Branou Ganzir, postavené ve městě Ur ještě v časech před Babylonem.

Věz tedy také, že já jsem hovořil se všemi duchovními lidmi a démony, jejichž jména již dávnou nejsou známa ve společenství lidí, nebo ani nikdy známa nebyla. A duše někoho z nich mě předvolala na toto místo; dosud jsem já musel brát ostatní sebou, když jsem vás opouštěl. Anu nechť má soucit k mé duši!

Viděl jsem Neznámé Země, jaké žádná mapa nikdy nezaznamenala. Žil jsem na pouštích a ve zpustošených krajinách a hovořil jsem s duchy a dušemi povražděných mužů a s ženami, které zemřely při porodu, obětmi ďáblice Lammashta.

Cestoval jsem napříč všemi moři hledajíc palác Našeho Učitele a našel jsem kamenné monumenty poražených civilizací a rozluštil jsem písemnosti některých z nich; zatímco ostatní stále zůstávají tajemství pro kteréhokoliv ze žijících lidí. A tato civilizace byly zničeny právě pro vědomosti obsažené v těchto knihách.

Cestoval jsem taktéž mezi hvězdami a chvěl jsem se před Bohy. Našel jsem, konečně, formuli, s níž jsem mohl přejít Bránu Arzir a vstoupit do zakázané říše hnusného Igigi.

Já jsem probudil démony a smrt.

… první velký malý objev na cestě.. . ale jinak putování krajem kamenů a poznávání “tajemných”míst v kraji kde v polích a lesích lze objevit mnoho zajímavých, krásných a magických kamenů, skalních útvarů a kamenných seskupení, včetně pseudokrasových suťových jeskyní a mrazových srubů, je to kraj menhirů, viklanů, aktilitů, obětních a bludných kamenů i dolmenů, kraj kamenných sedátek a misek, je to prostě kraj kamenů též nazýván jako Český Merán, Česká Sibiř, Čertova hrbatina, Čertovo břemeno . . . … .. . . . ale i jako Bludičkov 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: