Čo nám to teda teda dnes Mišelíni od Sorosa pripravili ?

Milí hostia-asi čakáte, že vám ako prvú jednohubku naservírujeme tú najčerstvejšiu správu o ZLATE pre Vlhovú. Bohužiaľ na Sorosovej tácke nič také nie je. Jeho mediálni kuchári si túto zvesť pohadzovali z ruky do ruky ako horúci zemiak, no napokon ten primitívny liptovský krumpeľ odložili na policu, nech aspoň vychladne. Vrátia sa k tomu, až keď sa na Vlhovej úspechu bude môcť priživiť aj Čaputová, Heger a Kollár. Takže o Vlhovej nič-dokonca ani „velice spravodajská“ ta3, ani stv1 ani Markíza neprerušili vysielanie a nedali živý prenos z odovzdávania medailí. Sorosovským mišelinkárom sa údajne nepáčila ani Vlhovej zástava s dvojkrížom-no modrožltá zástava Ukrajiny, to by bola iná vec. Tá si zaslúži úctu, hoci aj zavesená hore nohami…

Čo nám to teda teda dnes Mišelíni od Sorosa pripravili ? – Nech sa páči:

  • Najväčšou svetovou udalosťou bolo udelenie nejakej vzácnej ceny pre madame Adele. Vraj svetoznámu umelkyňu. Na Slovensku ju síce pozná málokto, -ale v Markíze ju pozná každý a tak z tejto udalosti ponúkli priamy prenos.
  • Americký senát potvrdil židovskoamerickú aktivistku a rektorku akejsi unioverzity Amy GUTMANNOVÚ za novú veľvyslankyńu USA v Nemecku. VÝRAZOM „GUTMANN“ SA V NEMECKU OZNAČUJE SLNIEČKÁR.
  • Anglická kráľovná Tetka Betka po troch mesiacoch bujarých verejných osláv svojho jubilea /veď len STV ponúkala o nej v hlavných správach 5 minútové vstupy každý deň/ vyhlásila, že ďalšie veselice bude mať len tak -skromne- v súkromí. Tetka Betka je vzorom neoficiálnosti a utiahnutosti. Bravó !
  • Marie Le Penová, vodkyňa francúzskej opozície naopak neskromne vyhlásila, že ak vyhrá prezidentské voľby, zabezpečí po vzore Ch. de Gaulla vystúpenie Francúzska z NATO. Takúto nechutnú trúfalosť nemá vo volebnom programe ani Fico, ani Pellegrini, ani Danko, dokonca ani mladý Uhrík a starý Harabín. Ba v poslednom čase o nej už nehovorí ani Kotleba. V SR chcú vystúpenie z NATO iba milióny Slovákov-no našťastie žiaden slovenský politik. Tá Le Penová je ťažká extrémistka. Na francúzske voľby bude preto treba poslať ako medzinárodných pozorovateľov aspoň 5 000 amerických mariňákov. Oni budú záruka, že voľby prebehnú slobodne a demokraticky a ak by ich aj tak vyhrala Le Penová-Lotyši navrhnú vziať Francúzom hlasovacie práva v EU a všetky eurofondy.
  • V USA včera zhorela luxusná vila za niekoľko miliónov. Zábery zo zhoreniska ukázali, že okrem plechovej strechy garáže nič nezostalo. Všetky papierové a lepenkové „múry“ a všetko zariadenie z plastu zhorelo do tla. Majiteľom skromných 8-izbových murovaníc z Braväcova okr.Brezno sa Američanov tak uľútostilo, že im ponúkli zvyšky zo stavieb svojich „domčekov“ : poriadne pálené tehly, kameň a poctivé drevo na krov z tých „najkrajších stromov na Horehroní“.
  • V Bratislave včera demonštrovalo proti dohode s USA 30 000 Slovákov. Inde na Slovensko nebolo nič. Znovu sa ukázalo, že na slovenskom /nielen vihodńarskom/ vidieku nič nie je. Samozrejme okrem tých regionálnych vodcov, čo by radi pretvorili SR na 8 volebných obvodov /slúžiacich 8 regionálnym oligarchom/ a odstránili hnusný bratislavocentrizmus. Veľkomožný pán Soták z Podbrezovej si už jedného takéhoto geniálneho regionálneho vodcu pripravuje na golfovom gríne na Táľoch.
  • V parlamente kotlebovci kropili ukrajinskú zástavu živou vodou. Zástava bola hore nohami – vraj ako všetko na Ukrajine. Ukrajinský veľvyslanec požiadal slovenské súdy a políciu o vydanie kriminálnikov z LSNS na Ukrajinu. Kropením symbolu Ukrajiny živou vodou sa vraj dopustili trestného činu poburovania a vyzývali k povstaniu. Požiadavku na vydanie zločincov rozšíril aj na Cigánikovú z SaS, ktorá kotlebovcom ponúkala na kropenie vlastnú fľašu s minerálkou a dopustila sa trestného činu napomáhania. SR by mala na Ukrajinu vydať aspoň Cigánikovú. Ak to neurobíme, banderovci z Kijeva nám vyhlásia vojnu a americké letectvo si bombardovanie Bratislavy znovu zopakuje.
  • Primátor Vallo v rámci predvolebnej kampane za svoje znovuzvolenie za primátora Bratislavy inscenoval novinárom obľúbenú mydlovú operu o „obnove bratislavskej hlavnej stanice“. Mladé hipsterácke novinárske publikum, antifasy a dúhová termofauna bájky o hlavnej stanici iste s chuťou zožerie. Najmä ke´d Vallo už v predstihu vyrúbe predstaničnú aleju do posledného stromu a oblepí stanicu /po vzore „korza Horský park“/ tisíckami propagačných bilbordov. Iba stará ešte trojjazyčná prešpuráčka, ktorá už ničomu nerozumie, tobôž Vallovej mydlovej opere, si povzdychne a zašepká „VALLO CSAK SZAPPANRA VALÓ“.

A to je všetko. Rýchlo sa naraňajkujte a potom šup-šup pred NRSR. O 11,00 tam parlamentná „stoka“ /výraz pána redaktora Repu/ schváli vynikajúcu obrannú dohodu s USA. Kanál ako Šeliga, Krupa, Na´ď, Sulík, Korčok a pod. bude oslavovať. Kráľovná parlamentnej stoky – Cigániková bude mávať nohavičkami a piť šampanské. A iná kráľovná-z pezinskej skládky- už konečne bude môcť chytiť do ruky poriadne pero, aby ten akt družby s USA na večné časy spečatila svojim podpisom. Plno roboty bude mať potom aj pán Boris Hanečka. Začne pre pani Čaputovú šiť apartný kostým z oranžovej väzenskej vrecoviny. Samozrejme podľa najnovšieho amerického strihu, zvaného „Alcatraz“. Menej práce bude mať Čaputovej kaderník. Očakáva sa, že jej nový účes bude taký trochu retro. Ostrihajú ju dohola, tak ako v 1945 tie slečny, ktoré sa príliš priatelili s junáčikmi v čiernych uniformách. Dámy sú iste zvedavé na názov jej budúceho účesu. – Nech sa páči: volá sa „COLLABORATEUR“. https://cyril.blog.pravda.sk/2022/02/09/jednohubky-zo-sorosovej-kuchyne-na-stredu/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: