Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Pripravujeme knihu o embryonálnych a fetálnych bunkových kultúrach pochádzajúcich z násilne potratených detí

Vzhľadom na veľký záujem verejnosti o problematiku vývoja a využitia embryonálnych a fetálnych bunkových kultúr a línií pochádzajúcich z násilne potratených detí vo farmaceutickom a medicínskom priemysle pripravujeme pre širokú verejnosť knižné spracovanie tejto témy. Vydanie knihy je plánované na apríl 2022.

Obsahom knihy bude rozšírené spracovanie nášho článku: Embryonálne a fetálne bunkové kultúry a línie a vakcíny v tieni epidémie nového koronavírusu. Čo môže veriaci lekárnik a pacient poznať, v čo môže veriť a čo smie robiť v konflikte so svojím svedomím? Tento článok navštívilo doteraz viac ako 33-tisíc čitateľov a jeho elektronickú podobu vhodnú pre tlač si dodnes stiahlo viac ako 120 návštevníkov našich stránok. Navyše, nami spustenú podpisovú akciu s názvom Prosba slovenským biskupom, aby bránili výhradu vo svedomí podpísalo viac ako 60 ľudí, z toho niektorí lekári. Za všetkých spomeňme doc. ThLic. MUDr. Mariána Mráza SJ PhD.

Na Slovensku dodnes chýba relevantná publikácia na túto tému v slovenskom jazyku, ktorá by bola dostupná ako odbornej, tak i laickej verejnosti. Na viaceré podnety od pacientov a lekárnikov sme sa preto podujali túto tému rozpracovať ešte viac do hĺbky.

Formát knihy: A5
Plánovaný rozsah: cca 150-170 strán

Kniha je venovaná pamiatke nášho zosnulého čestného člena, ThDr. Reného Baláka, Ph. D., prvého slovenského katolíckeho teológa, ktorý sa témou morálnych aspektov vývoja a využitia embryonálnych a fetálnych bunkových kultúr a línií obšírne odborne zaoberal.

Knihu je možné objednať si na tomto odkaze.

Alebo ju získať za darovanie 2%, resp. 3% z dani z príjmu.

Už spomínaný článok, ktorý obsahuje viac ako 200 citácií odborných článkov, publikácií a odkazov na bunkový katalóg, rozširujeme o poznatky získané najmä z týchto zahraničných publikácií: https://lzz.sk/blog/spravy/130-pripravujeme-knihu-o-embryonalnych-a-fetalnych-bunkovych-kulturach-pochadzajucich-z-nasilne-potratenych-deti

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: