Sorosove jednohubky na sobotu

Je sobota a to je pre pána Sorosa a mnohých jeho kuchárov deň, ke´d je práca zakázaná. Je šábes. Mediálne jednohubky dnes preto museli pripravovať len druhoradí sorosovskí poskokovia. Slovenskí g´ójovia. Sústa sú akési hrubšie, vulgárnejšie. No veď to poznáte – „Slováci“ …

  • Včera bolo publikované vysvetlenie, prečo britská ministerka zahraničia, blondýna z Londýna, požadovala od Ruska, aby z ROSTOVSKEJ a VORONEŽSKEJ oblasti Putin už aj stiahol ruskú armádu. Absolventka skvelých univerzít Oxford a Cambridge tým neprejavila svoje mizerné zemepisné poznatky ale schopnosť predvídať a vidieť do budúcnosti. Onedlho vraj bude Británia požadovať odsun ruskej armády aj z Petrohradskej a Moskovskej oblasti.
  • Ospalý starý dedo Biden bude dnes po telefóne opäť prosiť V.V.Putina, aby konečne začal obsadzovať Ukrajinu. Nech vraj má Vladimír Vladimírovič zľutovanie s biednym starcom,- lebo ak Rusi tú agresiu nezačnú a „odvetné“ sankcie proti Rusku neumožnia USA exportovať americkú ropu a skvapalnený plynu do EU, americké ropné a plynárenské spoločnosti a zbrojári deduška Bidena umučia. Lenže Rusi váhajú. Boja sa boxera Klička. – Videli ste Klička v reklamnej uniforme ? Priznajte- vy by ste sa takého odhodlaného kijevskjého starostu tiež báli, no nie ?
  • Česko dementovalo predchádzajúcu informáciu, podľa ktorej sa Česká republika stala terčom hackerského útoku z Východu počas televízneho prenosu zo ZOH- a to práve v čase, keď bola na trati marišková princezná Ledecká. Ukázalo sa, že vysielanie tentokrát asi neprerušil ruský hacker ale Pepa Vožrálek, pomocný zvukár, ktorý sa po 16 pive zamotal do káblov.
  • Svetové tlačové agentúry zverejňujú závažné správy zo State Departementu USA a Pentagonu. Vzhľadom na ich dôležitosť ich tu publikujeme heslovite v chronologickom poradí: 04.00: USA opäť chystá odsun svojich diplomatov z Kijeva; 05.00: Americkí diplomati sa majú odsunúť z Kijeva; 06.00: Situácia je vážna-americkí diplomati odídu z Kijeva; 07.00: USA potvrdili, že svojich diplomatov z Kijeva evakuujú; 08.00: USA sa rozhodli pre odsun diplomatov z Kijeva; 09.00: MZV USA rozhodlo o návrate diplomatov z USA do vlasti; 10.00: USA vzhľadom na chystanú agresiu Ruska rozhodli o návrate amerických diplomatov do USA; svet s napätím čaká na najnovšie správy State departementu USA ohľadne amerických diplomatov-majú byť publikované už o 11.00, 12.00, 13.00…Túto správu budeme aktualizovať.
  • Americký minister ZV Blinken vzhľadom na vážnosť situácie na Ukrajine vycestoval z Washingtonu takmer do epicentra diania; navštívi Šalamúnove ostrovy, kde v srdci Tichého oceánu obnoví prácu americkej ambasády v Honiare. Ambasáda má za úlohu pomôcť vláde Šalamúnových ostrovov pri zvládaní očakávanej vlny utečencov z Ukrajiny.
  • Na Slovensku sa začalo nechutné lynčovanie poslancov vládnej koalície kvôli ich hlasovaniu za „obrannú“ dohodu s USA; zločinci zo Smeru chcú mená poslancov, čo za zmluvu hlasovali zverejniť na bilbordoch-vraj preto, že koalícia zamietla v NRSR verejné hlasovanie,-to je teda trestuhodná drzosť: PRESADZOVAŤ PRÁVO OBČANOV NA SLOBODNÝ PRÍSTUP K INFORMÁCIÁM !? A to kde sme ? V Burkine Faso ? OLaNO oznámili, že im Smer /kto iný/ ukradol „Lynčovaciu príručku“, ktorá je duševných vlastníctvom OLaNO a bola hojne využívaná pri lynčovaní Fica pred Bonaparte a pána dr.Pavla Paška, úspešne ulynčovaného pri pohonoch košických matovičkárov na neho,- lynčovaného až pokým nezomrel.
  • Fico včera na tlačovke opäť hrubo zavádzal a manipuloval s faktami. Zverejnil nahrávky, ktoré sprístupnila Slovákom Generálna prokuratúra, – a to VEĽMI účelovo ! Fico vytrhol slová Čurilovej mafie z kontextu. Čurilovci vo vzácnych intímnych chvíľach použili na pracovisku výrazy ako „urobíme Smer a zničíme celú opozíciu“ a na policajnú inšpekciu, na čele s kpt. Santusovou, ktorá preverovala zákonnosť ich postupu v slabej chvíli povedali, že je to „p…ča, ktorú treba tiež urobiť, doyebať a yebnúť do väzenia a podpáliť jej auto kanistrom, aby vedela, kto je tu pánom ministrom“. No Smeráci zo záznamu účelovo vystrihli pasáže, ktoré celú konverzáciu čurilovcov uvádzajú do správnych kolají. Vystrihli napríklad pasáže, kde čurilovci kýchajú, smejú sa, zývajú a kde hovoria aj také závažné slová ako „dám si ešte jednu kávu“ , „nemáš cigu ?“ a „kto to tu zase prdol-chlapi ?!“. To je nehoráznosť, ako Smer manipuluje verejnosť !
  • Predseda druhej parlamentnej opozičnej strany ĽSNS Mgr.Ing. M.Kotleba bude policajne vyšetrovaný kvôli propagovaniu fašistických symbolov v NRSR. V parlamente si ľavú ruku takmer vystrel /do 60° uhla !/ , čo iní ľudia nerobia a čo nemohlo byť nič iné ako „HAJLOVANIE“ ! Také detaily, ako že sa na hajlovanie používa pravá ruka a že tá ruka má byť vystretá a zdvihnutá až nad úrovňou hlavy už dotiahne vyšetrovateľ počas 5 ročnej kolúznej väzby, do ktorej Lipšic, Mikulec, Hamran, Repa a spol. Kotlebu po zásluhe pošlú.
  • ZMOS, pokračujúci v úspešnej kolaborácii so súčasnou vládou vrelo privítal informáciu, že sa vláda pokúsi finančne pomôcť komunálnych sociálnym zariadeniam pri zvládaní 400% nárastu faktúr za energie. Peniaze budú onedlho možno na ceste a tak je predpoklad, že našim dedkom a babkám v starobincoch v júli opäť poriadne zakúria. Nebojte sa ľudia-dobre bude !
  • Na ZOH je stále zima, sneh a občas aj vietor. Naši sánkari včera takmer došli do cieľa. Síce po zadku, ale aj to sa ráta. Americkí športovci s typickými menami ako „Wang“ a Čching“ zbierajú pre USA jednu medailu za druhou. Redaktor Merčiak píše. Za trest má 100 krát napísať “ Už nikdy nebudem nadávať svojim podriadeným do cocotov“ . Merčiak to zvládne. Čo je to jedno číslo pre takého skvelého štatistika, pre osobnosť televíznej obrazovky s toľkými oceneniami !

Z Rádia Slovensko som preladil na Radio Regina a afroamerický škrek vymenil za angloamerickú hudbu z Divokého Západu. Rádio Regina Západ vysiela americké ľudovky zo Západu USA, Je to štýlové, no nie ?

Za oknom je tak trochu čudne. Je jar-nejar. Vojna-nevojna. Na Slovensku-neSlovensku. Kde vládne vláda-nevláda. Všetko čudné, až mi je to divnô.

No hlavne, že nám ešte jesť chutí !

A tak teda – dobrú chuť ! https://cyril.blog.pravda.sk/2022/02/12/sorosove-jednohubky-na-sobotu/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: