Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Európska únia neprežije bez ruských surovín

Európska únia neprežije bez ruských surovín, Rusko bez Európy áno. Svet musí byť multiporálny a založený na rovnosti všetkých partnerov a spolupráci namiesto konfrontácie, hovorí Prof.Ing. Peter Staněk CSc.

Prognostiky profesora Staněka sú mimoriadne presná, nakoľko sa do bodky napĺňajú.

Ruský prezident Vladimir Putin je podľa neho v tejto situácii schopný diktovať všetky podmienky a červené línie, aby ochránil hrozby pre Ruskú federáciu a bezpečnosť svojho štátu. „Toto si musí uvedomiť aj šéfka eurokomisie Von der Leyenová aj podpredseda Európskej komisie, vysoký predstaviteľ Európskej únie pre zahraničné veci a bezpečnostnú politiku Josep Borrell. Ak to nedokážu pochopiť, nech sa vzdajú svojich funkcií, tak ako ich na to vyzvali niektorí europoslanci,“ poukazuje Staněk na čelných byrokratov Európskej komisie, ktorí sú kompletne odtrhnutí od reality v kontexte predbiehajúcej a nadchádzajúcej mocenskej zmeny štruktúry na planéte.

Viac vo videu:

Prof. Ing. Peter Staněk, CSc, je slovenský ekonóm, bývalý štátny tojmník na Ministerstve financií, bývalý poradca slovenských premiérov, vizionár, spisovateľ a prognostik pracujúci v Slovenskej akadémi vied (SAV). https://www.infovojna.sk/article/video-o-niekolko-mesiacov-bude-svet-vyzerat-uplne-inak-ako-si-ho-predstavujeme-dnes-cituje-putina-profesor-stanek-vo-svoje-podrobnej-analyze

https://zemavek.sk/prof-peter-stanek-o-vojne-na-ukrajine-a-jej-dosledkoch/

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: