Tak těmhle médiím už zase věříme?

“Agresivní, krvelačné a totalitní Rusko provedlo proti vůli všech lidí na planetě ničím nevyprovokovanou, nacistickou invazi na Ukrajinu. Absolutně vyšinutý Putin opakuje „Sudety“, prahne po rozpoutání 3. světové války a chce povraždit co nejvíce nevinných Ukrajinců. Jen tak, protože se mu chce.”

Tohle je jeden úhel pohledu, který prezentují hlavně naše velká média a politici. Pak je tu i jiný pohled.

“Rusko už nemohlo dál přihlížet tomu, jak banderovští fašisté vraždí po tisících civilisty na Donbase (i za pomoci českých granátů), ani jak byla „barevným“ pučem dosazena do čela Ukrajiny loutková vláda, která už 8 let šikanuje podstatnou část obyvatel Ukrajiny. Rusové také nemohou dál ignorovat, že je armáda USA víc a víc obkličuje a ohrožuje, a to navzdory všem slibům o ponechání „klidové zóny“ ve východní Evropě, které USA dávalo v devadesátých letech. Pokud by teď Rusko nic neudělalo a nechalo Američany postavit další raketové základny jen kousek od Moskvy, do pěti až deseti let by přišel válečný konflikt, který by mohl ukončit celé lidstvo.”

Tak. Jedna realita a přitom dva tak šíleně odlišné pohledy.

Opět před volbou – hledat pravdu nebo věřit jejímu pokřivenému odrazu v médiích?

Je to nesmírně zvláštní, ale zdá se, že většina lidí opět zvolila cestu naprosté důvěry ve velká média. Už to začínalo vypadat, že po dvou letech každodenního přívalu lží, které mediální hnojomety chrlí do našich očí a uší, se spousta lidí začíná probírat z transu. Že se vytrhávají z mediální hypnózy a konečně si začínají uvědomovat, že médiím nejde o šíření informací a pravdy. Už začínali vidět, že jim jde jen o vyvolávání hysterie a plnění zadání od aktuálních páníčků. Že média se proměnila v moderní drogu se vším všudy – dopřávají lidem pravidelnou dávku extrémních emocí a toho tak milovaného kopance dopaminergním drahám.

Bojte se! Nenáviďte! Tenhle člověk může za všechno špatné, co se vám děje – vykřičte se na něj!

Připomínám, že bezpáteřní novináři a média, ze kterých teď mnoho lidí už zase důvěřivě hltá zprávy, v posledních letech mimo jiné:

 • Dva roky brutálně lhali o „nejsmrtelnější pandemii všech dob“ a o „absolutně bezpečných a 100% účinných vakcínách“. Lhali i o tom, že nikdy nebudou žádné covid pasy, že virus rozhodně není umělého původu, o (ne)účinnosti roušek, o „dvou týdnech na zploštění křivky“ atd. Překrucovali čísla až se z nich kouřilo, vyvolávali paniku a likvidovali jakoukoli názorovou i odbornou opozici.
 • Podporovali lži o zbraních hromadného ničení v Iráku, aby tam mohlo vlítnout USA a všechno rozbombardovat. Prsty „novinářů“ pak radostně tančily nad klávesami, které jako kdyby znázorňovaly náhrobky nevinných civilních obětí, které bylo nutné obětovat v boji o ropu a sféry vlivu.
 • Zatajovali a stále zatajují obrovské kauzy o zločinech pedofilních gangů např. v Británii, kde byly zotročeny a pravidelně znásilňovány tisíce malých dívek. Naopak radostně podporovali to, když byl uvězněn skutečný novinář, který se snažil o těchto zločinech informovat a byl pak za trest přesunut do věznice plné muslimů.
 • Lhali o chemických útocích v Sýrii a bez jakéhokoli ověřování přebírali fotky a videa „Bílých přileb“ – tedy skupiny, která vytvářela falešná videa z útoků, videa „obětí“ se skupinami statistů atd.
 • Absolutně ignorují jakékoli informace, které zpochybňují oficiální verzi toho, jak v New Yorku náraz dvou letadel způsobil to, že se ve dvou budovách vznítila kancelářská křesla a kvůli tomu se tři mrakodrapy zničehonic rozpadly na prach.
 • Dodnes úplně ignorovali ultra-nacionalistické jednotky banderovců na Ukrajině, které 8 let vraždily civilisty a v jejichž režii už zemřelo asi 14 000 lidí (včetně až 500 dětí – ukazovala vám média v posledních letech drastické fotky jejich zohavených těl? Ne? Proč?). Neukazovali vám ani to, jak v Oděse ukrajinští extremisté zaživa upálili desítky lidí nebo jak prováděli novodobá ukřižování členů svojí opozice.
 • Radostně podporovali „humanitární“ bombardování civilistů v Srbsku a chválili Krvavou Madlu „stálo to za to“ Albrightovou, která si válku v Jugoslávii proměnila v soukromý byznys.
 • Bez problémů a ověřování šířili svědectví Nayirah al-Ṣabaḥ o tom, jak iráčtí vojáci vyndavali v Kuvajtu děti z inkubátorů a zabíjeli je po stovkách. Ale už se neobtěžovali informovat o tom, že se to celé ukázalo jako vymyšlená pohádka/horor pro podporu další války.
 • Prakticky úplně ignorují všechny totalitní praktiky v zemích na západ od nás – třeba když španělské pořádkové složky nemilosrdně tloukly a mrzačily lidi, kteří šli volit do referenda o nezávislosti Katalánska. Nebo o tom, jak ve Francii pseudo-policie mlátí a brutálně rozhání statisíce demonstrantů proti více a více totalitní vládě. To samé v Kanadě, Nizozemí, Itálii, Austrálii, Německu atd. – protivládní a brutálně potlačované protesty statisícových davů prostě neexistují.
 • Když se naopak někde sejde padesát nebo dvě stě podporovatelů fašistické frakce z Ukrajiny nebo na podporu masové migrace ze zemí třetího světa nebo na „protest proti klimatické změně“, jsou toho plná média a jde o jasné „vyjádření názoru celé populace země.

Tímhle způsobem způsobem by se dalo pokračovat dál a dál a zaplnit mnoho stránek příklady brutální a nelidské mediální manipulace, jejímž jediným účelem bylo a je vyvolávání nenávisti a podpora válek, totalitních praktik a obřích dotačních podvodů na globální úrovni.

Tak těmhle médiím už zase věříme? Po posledních dvou letech, kdy už snad všichni kromě biorobotů vidí, jak bezohledně lhali a lžou? Jsme opravdu tak strašlivě nepoučitelní a pitomí, že okamžitě po skončení jedné informační blamáže skočíme rovnýma nohama okamžitě do nové?

Už bychom přece měli dávno vědět, že když velká média a politické loutky ve většině evropských vlád rozjedou nějakou brutální kampaň a najednou od rána do noci tapetují weby i televizní obrazovky nějakým problémem, fotkami mrtvých a záběry na hořící budovy, měli bychom okamžitě zpozornět. Spoustu konfliktů a zločinů ignorují a zajímat je začnou až tehdy, když se jim najednou v něčem hodí. V ten moment bychom měli začít hledat, co se asi děje skutečně. Díky hůře regulovatelnému internetu to pořád ještě jde, i když cenzura za posledních dva roky vzrostla neskutečným způsobem.

Ale ta možnost hledat informace vlastními silami tu pořád je a vlastně to není až tak složité. Stačí chtít. Nedůvěřovat slepě velkým médiím (která už nás tolikrát zklamala) by mělo být základem kritického myšlení a touhy znát pravdu. Nejprve si poslechnout všechny strany a teprve pak dělat soudy…

Otázky k zamyšlení

Nechci vám vnucovat žádné svoje názory, od toho jsou tu jiní. Spíš jen předložím pár otázek k zamyšlení.

 • Pokud byla Ukrajina pod současnou vládou podporovanou/dosazenou Západem tak super, proč k nám a do Polska odtamtud už roky prchají statisíce šikovných lidí?
 • Proč Ukrajina funguje jako absolutní spalovna finančních darů ze Západu, ale běžní lidé na tom jsou spíš hůř a hůř? Komu ty peníze tečou?
 • Proč se pod loutkovou vládou objevovaly další a další apartheid zákony, které například zakazují kdekoli promluvit rusky?
 • Proč se na Ukrajině hroutí průmysl a všechno, co se snažili do roku 2014 vybudovat? Jak dlouho taková cesta může trvat, než se země ekonomicky úplně zhroutí?
 • Co si asi o všem myslí běžní Ukrajinci, když se jim po ulicích už roky prohánějí hajlující fašisti, kteří hledají „ideo-zločince“, které by mohli povraždit? Co si asi myslí o vraždění dětí na Donbase za použití zbraní z našeho „vyspělého Západu“? Opravdu posíláním zbraní banderovcům pomáháme běžným Ukrajincům?
 • Pokud by Rusko dál ignorovalo situaci těsně u svých hranic, nechalo banderovce aby zničili/vyvraždili Luhanskou i Doněckou republiku a následně aby tam USA postavilo raketová sila – k čemu by to vedlo? Zklidnilo by to situaci nebo by to naopak způsobilo ještě větší nebezpečí konečné války?

Nakonec jen dodávám, že to co se aktuálně děje je samozřejmě hrozná situace. Doufám, že to celé co nejdřív skončí! Válka je vůl! Doufám, že si normální Ukrajinci a Rusové co nejdříve vydechnou. Že ultra-nacionalisti budou zlikvidováni a že tam konečně nastane po osmi letech klid. Že Ukrajinci, Rusové, Maďaři a všichni ostatní tam konečně budou moct zase začít žít jako normální, šikovní, pracovití lidé (což jsou) a ne prchat do Polska a Česka nebo se roky po nocích choulit ve sklepích, aby jim nezabil děti náhodný granát z České republiky. U nás na vesnici je Ukrajinců plná ulice – těm všem zase opravdu ze srdce přeju, aby to jejich příbuzní, kteří museli zůstat na Ukrajině, přežili ve zdraví.

Je hrozné, že to muselo dojít do takového stavu. Držím palce všem lidem dobré vůle.

UPDATE – v průběhu psaní tohoto článku začalo CZ.NIC na přání bezpečnostní složek blokovat hromady informačních webů. Takže náš stát pokročil k dalšímu kroku a vracíme se hluboko před rok 1989. Je už povolena jen jediná “pravda”. Teď nám jen vládnou totalitáři z druhé strany hranic než předtím. Ach jo…opravdu chceme žít v takovém světě? Chceme opravdu nová padesátá léta, kde se nesmí nic říct, všude šmejdí tajná policie a tentokrát navíc není rozdáván náš majetek celé populaci ale globalistickým oligarchům?  :-/ https://bornova.pub/2022/takze-velkym-mediim-uz-zase-verime/

Část lidí pořád ještě nechápe, co se to s tím naším světem vlastně děje. Jsou už zase ve stavu médii indukované vyšinutosti. Nevnímají, že zatímco jim hlavu zaměstnávají kobercové nálety fake news z velkých médií, už jsme se nenápadně vrátili do padesátých let minulého století. Případně do roku 1938. Jen ne pod taktovkou Sovětského svazu nebo nacistického Německa, ale pod dozorem nového projektu šílených sociálních inženýrů – Euro-unijního svazu. V některých věcech jsme na tom pořád lépe – např. nás zatím za názory nevodí na střelnici v Kobylisích, aby nám v rámci „Velkého Dobra“ ustřelili hlavu. V něčem jsme na tom ale už o hůř než tehdy.

Zamysleme se nad tím, co se děje posledních několik let.

Cenzura byla roztočena do nejvyšších otáček – už zase existuje jen jediná “pravda” a nikdo si nesmí ani poslechnout nebo přečíst jiný názor. A to už ani na “alternativě”. Další desítky webů byly systémem vygumovány, a to v naprostém rozporu s našimi platnými zákony a ústavou – a to i ty, které ve skutečnosti neměly s nějakým “proruským narativem” nic společného. Prostě byla zneužita situace, jako vždy. Už zase je tu nějaký “Rakušan”, který Českou republiku proměnil v protektorát a tvrdě cenzuruje jakoukoli opozici. Už před aktuální mediální show byly rušeny stovky a stovky českých blogů a YouTube kanálů i statisíce účtů a skupin na sociálních sítích (a desítky miliónů zahraničních). Teď se jde jen o další krůček dál.

Pokud se vám nelíbí, že vás tahle maličká soukromá firmička Facebook cenzuruje, tak si udělejte vlastní, ne?“, říkali nám mudrci od klávesnic. Udělali jsme si tedy vlastní – a to nám taky likvidují. Dokonce už na úrovni domény. Vidíte, jak hezky to funguje? Je to úplně rozkošné.

Co tu máme dál? Jeden z našich nejdůležitějších soudců už zase zastrašuje – když řeknete veřejně názor, který se nám nelíbí a nebo zveřejníte informaci, kterou chceme držet pod pokličkou, tak půjdete sedět na tři roky. Informace můžeme poskytovat jenom my. Cokoli jiného je dezinformace a nebezpečný projev nenávisti. Císeřepána nikdo pomlouvat nebude!

Bretschneider umlkl a díval se zklamané po pusté hospodě. “Tady kdysi visel obraz císaře pána,” ozval se opět po chvíli, “právě tam, kde teď visí zrcadlo.”

“Jó, to mají pravdu,” odpověděl pan Palivec, “visel tam a sraly na něj mouchy, tak jsem ho dal na půdu. To víte, ještě by si někdo mohl dovolit nějakou poznámku a mohly by být z toho nepříjemnosti. Copak to potřebuju?”

V naší vládě jsou už zase jen loutky cizí mocnosti a dělají jen to, co se jim řekne. Obyvatelé České republiky jsou pro ně až někde na desátém místě a jejich obyčejné lidské problémy nikoho ve vládě ani médiích nezajímají.

Dochází vám peníze na jídlo a energie? Propadáte se do depresí? Onemocněli jste z těch našich super šmakulád? Pche, vy ubožáčci, pro nás ten problém neexistuje – zvýšíme si svoje posranecké platy a budeme vás dál ignorovat. Stejně jste vy i vaše děti jen biologický odpad určený k vaporizaci.

Hlavní fokus moderních “elit” je zaměřen na to, aby na naší práci mohli v klidu vydělávat vybrané obří nadnárodní korporace (farmaceutické, zbrojní, mediální, informační…). Těm pak při zuřivém žraní našeho zlata z koryta padají malé kousky na zem a pokrytecká “elita” to spokojeně sbírá a cpe si to do vlastních prasečích tlam.

A dál? Lidé byli od rána do noci strašeni novou nemocí, kterou vypustila laboratoř těch, kteří zároveň kontrolují organizace a společnosti, které na situace vydělávají astronomické částky. Nikdo za bioterorismus a korupci ale není potrestán – krom běžných lidí, kteří jsou nuceni nosit náhubky jak psi nebo černí otroci v USA před dvěma sty lety. Obyčejní občané, kterým kvůli nesmyslným “opatřením” krachuje živobytí.

Vláda i média ale v jedné věci přeci jen byli velmi aktivní – tvrdě makali na potlačování informací o prokazatelně účinné léčbě, na podpoře nesmyslných a nebezpečných léčebných protokolů, na roztáčení miliardových dotačních kol a jako vždy – na tvrdé cenzuře. Potlačovat účinnou léčbu a běžnou zdravotnickou péči plus propagovat podezřelé experimentální injekce – to je samozřejmě dokonalý prostředek, jak docílit zdravotnické katastrofy a spousty mrtvých. Což se pak použilo pro podporu paniky a ještě horší teror. Kdo to bude kritizovat, ten bude označen, pošpiněn a umlčen. Jako kdyby se učili od Stalina (kterého si tak rádi berou do prasečích tlam jako varovný příklad, zatímco ho dokonale napodobují).

Protože lidé ještě nejsou dostatečně zdecimovaní, přichází Zelený úděl, který naprosto nesmyslnými a zbytečnými postupy způsobuje, že se nám už tak drahá energie zdražuje až o stovky procent. Inflace prý ale bude jen 10%…ha ha ha, inflace čeho, automobilů Porsche? To, co lidi skutečně zajímá, je drastické zvyšování cen potravin a energií, ne nějaké abstraktní globální číslo, do kterého se započítává kdovíco. Přitom Česká republika vyrábí víc energie, než kolik spotřebuje, takže bychom mohli být úplně v klidu. Ale my místo toho naši levnou elektřinu za pár šupů dáváme na lipskou burzu a pak si ji za desetinásobek kupujeme zpět. Že to nemá logiku? No pro nás ne, ale pro naše západní sousedy a vládce ano. Jestli se vám to nelíbí tak…držte huby a žerte trávu.

K tomu samozřejmě nechybí další libovky, které se u nás sice ještě nerozjely naplno, ale nová loutková vláda už udělala nezbytné kroky k jejich naplnění – masová migrace z kulturně nekompatibilních zemí, likvidace živočišného průmyslu, zničení potravinové soběstačnosti a tím i příprava potenciálního hladomoru, ještě větší rozvrat školství a kultury, pošlapání principů skutečné vědy atd. Nic není ušetřeno, nic si nesmí zachovat smysl, krásu nebo lidskost.

V laboratořích už je mezitím připravena další rozkošná nákaza -ještě nevíme, jestli to bude scénář “SPARS” nebo “hemoragická horečka Marburg” nebo nějaká jiná ňaminka. Ale můžeme si být jistí, že se okamžitě objeví nějaká drahá šmakuláda od nadnárodních farmaceutických společností, která bude tím jediným zaručeným lékem.

Co pro nás mají dobrodějové v kasičkách nachystáno dál? Další rozšiřování digitálních pasů a digitální identity. Centrálně řízenou digitální měnu – abychom byli co nejvíc jako v Kanadě, kde už neposlušným lidem bez soudu vypínají přístup k vlastním penězům. Aneb “zlobíš a lusknutím prstů ti zabavíme všechny peníze”. Nekoupíte si ani rohlík.

Vše opět v rámci Velkého Dobra. A podstatná část populace jim to bude dál žrát a ignorovat, že to smrdí jak psí výkaly. Už totiž skoro není odkud čerpat různorodé a nezávislé informace. Vše je řízeno z centrály, vše je normalizováno. Tedy ne že by většina uměla samostatně hledat informace předtím – největší fanatici “Velkého Dobra” jsou obvykle ti, kteří neví nic o ničem (o to víc ale opakují fráze jako “něco si o tom přečti” nebo “věřím vědě” nebo „ty nacistickásvinězrůdohomofóbnírasistická a doslova Hitlere!!!!“).

Všechno je to pěkně temné, že? Není se co divit, ono to taky pěkně temné svinstvo je. A ke dnu jsme se ještě nedostali. Bude se to ještě zhoršovat. Totalitáři už zdá se nemají jinou možnost, než rozjet kola zla naplno. Už nemohou jen pomalu tlačit svoje pohádky, nenápadně ohýbat realitu a korumpovat instituce. Oni už musí házet atomovky. Samozřejmě za nadšené podpory od biorobotů – té třetiny lidí, která prostě udělá bez otázek cokoli, co jim řekne autorita.

Problémem není to, že by většina lidí byla tak zlá a prahla po totalitě. Problém je, že většina je mentálně strašlivě líná, ne úplně inteligentní, nepříliš vzdělaná (oficiální „vzdělání“ s reálným vzděláním už moc nesouvisí) a hlavně je naprosto ovládnutá konformním myšlením. Smrádek ale teploučko, říká se. No, to teploučko už rychle mizí a smrádek rychle sílí. A ještě to potrvá.

Teď je důležité hlavně nějak přežít. Nezničit si budoucí život nějakou unáhlenou akcí. Už zase jsme ve světě udavačů, tajné policie, trestání za samostatné myšlení a ekonomického i mentálního sešupu do pekel. Je nutné vydržet, nenechat se VNITŘNĚ zlomit. Soustředit se na svoje blízké, na práci, na svůj vnitřní život. Vyčkávat na příležitost. Ta možná přijde dříve, než se zdá, protože ten pád do sraček je čím dál tím rychlejší. Ale možná to potrvá ještě roky, těžko říct – odhadnout to asi neumí nikdo, dokonce ani naši globální lídři, kteří se ten pekelný cirkus pokouší řídit.

Celý tenhle článek má hlavně jeden účel – upozornění, že v blízké budoucnosti ještě asi zveřejním pár připravených textů (pokud mě do té doby nezablokují) a pak si dám na čas pauzu. Vím, že pokud bych šla do vězení za nějaké nesmyslné ideoložčiny, že bych si tam poradila – mám naštěstí hrozně tvrdou hlavu. Ale pokud to půjde, chci se tomu vyhnout. Naše rodina už si v minulosti pronásledování totalitními režimy myslím užila dost. Skákat v aktuální hysterii do mlýnku na maso je zbytečné – kdo si třeba teď vzpomene na toho nešťastného pána, který si před ministerstvem zdravotnictví ustřelil hlavu? Politici jen cynicky překročili jeho tělo a šli dál. Stejně jako jsme my cynicky překračovali tisíce mrtvých (dospělých i dětí) v Sýrii, Srbsku, Doněcku a Luhansku, znetvořené děti ve Vietnamu, masově znásilňované děti v Británii a USA atd. Také musím myslet na to, že na svobodě mohu pomáhat víc. Tiše, dost neefektivně, ale aspoň nějak. Také musím dokončit několik projektů (dvě hry, kniha…) a nechci zradit ty, kdo do mě vložili svoji důvěru a teď už i peníze.

Takže – přeji hodně síly a odolnosti, bude to opravdu potřeba. Obrat k lepšímu je o něco dál, než se původně zdálo, protože nástroje manipulace vědomí, které jsou používány na populaci, jsou účinnější než kdy dřív.

Ale zlomí se to.

Hlavní je neztrácet naději. Světlo na konci tunelu vždycky je. Historie to potvrzuje – zlom vždycky přijde a nakonec se civilizace o maličko posune dopředu. Odkud ta pozitivní změna přijde? Hlavně od nás. Ale možná i ze směru, který by tu málokdo čekal. Uvidíme… https://bornova.pub/2022/jde-vubec-z-aktualniho-teroru-uniknout/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: