V. Nuland je ruská agentka

K tomuto záveru došli čitatelia stĺpčeka P.Bárdyho,ktorý označil ruské odhalenia o biologických laboratóriách na Ukrajine s americkou účasťou za dezinformačnú kampaň zo strany Kremľa.

Vyjadrenie V.Nuland k laboratòriám na Ukrajine,v ktorom aj vyjadrila obavu,že ku vzorkám a materiálu v laboratóriách sa môže dostať ruská armáda.

Otázka znie: Čoho sa V.Nuland obáva,ak tam prebiehal štandardný výskum ?

Ruská propaganda šíri falošné správy o údajnej existencii ukrajinských biolaboratórií podporovaných USA (P.Bárdy;23.3.2022,Spojenci Kremľa)

Podľa tvrdenia P.Bárdyho je teda V.Nuland ruská agentka,šíriaca ruskú propagandu.

Iste,jej výpoveď si mienkotvorné médiá vôbec nevšimli.Pokiaľ budem vychádzať z výsledkov vyhľadávania,tak si túto tému všimli len tie médiá,ktoré sú označované za dezinformačné a prebiehajú zúfalé aktivity o ich likvidáciu.

Video s celou výpoveďou V.Nuland je ľahko dostupné na portáli YouTube,a nepochybujem,že by bolo dávno odstránené,ak by nejakým spôsobom krivo obviňovalo V.Nuland.

Kde je teda pravda ? Neviem,ale P.Bárdy pôsobí na mňa ako rovný chlap,ktorý by určite neklamal.A určite nebude pravdou ani jedna zmienka v rozhovore s (dnes už zosnulou) J.Teleki,ktorá sa zaoberala kauzou Kuciak a spomenula,že v prvej výpovedi sa P.Bárdy tváril,že vlastne ani Kuciaka poriadne nepoznal.Určite si len zle vysvetlila jeho výpoveď.

Takže ? V.Nuland je ruská agentka.Tento záver vyplýva z komentára P.Bárdyho.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: