Podezřelá inflace v zemích Trojmoří

Stejně jako většina moderních “dezinformátorů” se snažím hledat hlavně objektivní data a ty si dávat do souvislostí. Během dezinformátorského šmejdění po internetu, které mi každý den proplácí v rublech přímo Putler, jsem narazila na zajímavý střípek do mozaiky – zdá se, že země z amerického projektu Trojmoří trpí aktuálně nejhorší inflací na planetě.

Podívejte se sami, jak na tom je většina zemí, které mají v budoucnu sloužit jako bojové pole a testovací laboratoř při válce mezi východním a západním blokem (tedy tak to prý alespoň plánuje deep state v USA). Naše hrdé a sebevědomé země, ovládané mediálními a politickými mopslíky s IQ tykve, se dostaly na úroveň banánových republik nejen kvalitou demokracie a svobody projevu, ale i mírou drastické inflace.

Jestli se nepletu, tak pokud se situace bude dál zhoršovat a naše měna každý měsíc ztratí řekněme 5% své hodnoty, tak za rok bude mít jedna dnešní stokoruna hodnotu asi 72 korun. To znamená, že ten chleba za stovku a toaletní papír za dvě stě není úplná sci-fi, jak si někteří naivkové myslí. Obyčejné utření zadku se za rok možná přesune do kategorie luxusních praktik.

Data z ČSÚ

Mezitím “naše” vlády dál pokračují v naprosto sebevražedné politice.

 • Připravují ještě tvrdší cenzuru.
 • Ostentativně si schvalují si naprosto jebnutá prohlášení (už jen čekám na Válkovo oznámí, že si náš parlament jednohlasně schválil prohlášení, že nás v roce 1938 osvobodili nacisté nebo že máme 75 pohlaví a ta se mohou volně měnit dvanáckrát denně).
 • Snižují už tak malé příspěvky na sport, na chudé (pracující) rodiny, na bonusy pro české důchodce atd.
 • Slibují, že sem nahrnou 600 000 uprchlíků (z nichž skuteční uprchlíci jsou jen část, zbytek jsou oportunističtí migranti).
 • Prakticky nás odstřihli od levné ropy, zemního plynu, pšenice, hnojiv a mnoha druhů kovů, které jsou nezbytné pro náš vlastní průmysl.
 • Připravili půdu pro největší energetickou krizi v celé historii naší republiky.
 • Nachystali vše pro potravinou krizi, jakou jsme tu neměli možná sto let.
 • Takřka finálně odstřihli všechny gigantické trhy na východ od nás a tím přichystali totální ekonomický kolaps.
 • Vytvořili Ministerstvo Pravdy (i když tomu říkají jinak).
 • Hystericky a velmi agresivně podporují jakoukoli “Pravdu”, kterou jim předloží jejich loutkáři (tentokrát ti západní). A to i když ta “Pravda” nedává absolutně žádný smysl a důkazů proti ní tvoří horu o výšce Mount Everestu.
 • Udržují nouzový stav, ve které se lépe krade, manipuluje, zastrašuje a prosazují nové totalitní zákony.
 • Posílají další a další zbraně do konfliktu, kterému absolutně nerozumí. Zbraně pak skončí i v rukách extremistů a kvůli tomu zbytečně zemřou další tisíce civilistů a válka se zase o něco protáhne.

A nezapomeňme, že u Covidu si naši papaláši i prestitutky jen dali pauzičku, ale na podzim možná rozjedou nové kolo mediálních kobercových náletů a brutálních opatření, jejichž cílem samozřejmě není racionální reakce na nějaký nový virus (z americké biolaboratoře, toho času v Číně), ale spíš totální kontrola ovcí…pardon, obyvatel a zavádění digitálních pasů a později i světové digitální měny – tedy totální kontroly nad každičkým aspektem naší existence (snad krom procházek v lese, než zavedou sledovací systémy i tam a covid pasy dostanou i srnky a zajíčci).

Jak by řekl Luděk Sobota – položme se na otázku. Zeptejme se, proč se tohle všechno asi děje? Lidé s kritickým myšlením už ví, že většina výše jmenovaného nepřišla z dutých hlaviček našich politiků ani rádobynovinářů. Jsou to instrukce shora, součást nějaké zvrácené globální hry, ve které jsme jen figuky na šachovnici. Ale čeho tím chtějí ti skuteční vládci docílit? Hmm…

Je pravidlem, že země s absolutně rozvrácenou ekonomikou a s rozhádanou a rozdělenou společností se zvnějšku mnohem snadněji ovládá. Tohle je třeba princip “barevných revolucí” – nasypat peníze do nějaké nespokojené a agresivní menšiny, následně pomoct s pučem a pak skrz tuto pátou kolonu zemi totálně ovládnout, bez ztráty jediného vlastního vojáčka. V nestabilních ale ovládnutých zemích je pak jednodušší prát špinavé peníze, drancovat zdroje (i ty lidské), stavět zakázané laboratoře, testovat si různé  genocidní nápady atd.

Čeká nás tohle? Přiběhne v pravou chvíli jedna nejmenovaná, krachující velmoc s nově vyrobenými korálky…pardon, s nově natištěnými a reálně bezcennými bankovkam a těmi nás “zachrání”? A zároveň tím dá těm svým bezcenným papírkům alespoň nějakou hodnotu?

Na Ukrajině už se jim to daří – zavedení digitální totality, ve které se zachráníte před hladem jen přijmutím “vakcíny” a digitálního pasu.

Co si o tom myslíte vy? Je to jen náhoda, že zrovna země z nárazníkového pásu “Trojmoří” strádají aktuální situací nejvíce a jdou nejvíce do hnoje? https://bornova.pub/2022/podezrela-inflace-v-zemich-trojmori/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: