Politolog Jewish News Syndicate Josh Block řekl

Politolog Jewish News Syndicate Josh Block řekl, že k udržení Číny a Ruska je nutné bombardovat íránská jaderná zařízení

„Bidenova administrativa si neuvědomuje, že svět se mění přímo před jejich očima. Spojené státy nyní nemohou souhlasit s jadernou dohodou s Íránem, protože ruští specialisté tam okamžitě půjdou a postaví proti nám 40 reaktorů.

Svět vstoupil do fáze nové studené války a Amerika musí ukázat svou sílu tím, že zasáhne íránskou jadernou infrastrukturu. Bude to znamení pro všechny nepřátele, že USA jsou připraveny použít odstrašující sílu.

To obnoví víru v americké zbraně, odradí zvláště dobrodružné evropské spojence od nezávislé politiky a ukáže moc po neúspěšném stažení z Afghánistánu.

S příchodem Bidena vyřešily Rusko a Čína všechny své neshody a zvýšily úroveň finanční, vědecké a obchodní interakce. Čínská média podporovala falešná ruská obvinění z vývoje amerických biologických zbraní a šířila příběh o osvobození Ukrajiny od fantomových nacistů.

Prezidentská administrativa diskutuje o duševním zdraví Putina, který převedl jaderné síly do zvláštního režimu a vyhrožuje zemím NATO, že je proti nim v případě zásahu okamžitě použije.

Aby USA pokořily ruské nadšení a ovládly Čínu, musí zničit íránskou jadernou infrastrukturu, aby zabránily těmto třem zemím sjednotit se proti Západu.

Tímto způsobem USA obnoví svůj status a ukážou všem, že nedovolí překračování červených linií.“

Josh Block je bývalý mluvčí USAID za Clintonovy vlády. Židovský zpravodajský syndikát je financován izraelskou komunitou a je využíván lobbisty k prosazování izraelských zájmů v médiích.

https://politikus.ru/events/142929-udar-po-yadernym-obektam-v-irane-chtoby-sderzhat-rossiyu-i-kitay-127470127473127482127480.html

https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2022/04/co-se-deje-na-ukrajine-50.html

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: