Obvinenie voči Ficovi a Kaliňákovi sa javí, viac než čokoľvek iné, ako totálne zúfalý krok

Povedal pravdu o Matovičových zločinoch, a tak sa mu Matovič a jeho mafia mstí. Chcú strčiť lídra opozície do väzby, aby mu zapchali ústa.

1. Heger s Matovičom dúfajú, že im to prinesie percentá, ale nedorátali to. Ani ich voliči nie sú meňavky.

2. V obvinení nie je ani slovo o korupcii, zato je tam desiatky strán o Matovičových a Kiskových daňových podvodoch.

3. Roberta Fica chcú zlikvidovať za jeho politickú prácu a to je sakramentský rozdiel ako korupcia. To pochopí aj jednobunkovec.

4. Vytešuje sa aj Čaputová. Zbaví sa svojho hlavného kritika. Madam dúfa, že ak by vo väzbe lídra opozície držali dostatočne dlho, tak jej to uľahčí cestu k znovuzvoleniu.

5. O nič iné jej nejde. Každý mesiac cinkne takmer pätnástka a nič netreba robiť – chodiť na výletíky, váľať sa po podlahe, slúžiť vieme-komu a zarezávať referendá.

6. A tie garderóby, och. Žiaden Fico nesmie stať v ceste, Smer treba zničiť! Všetko, čo ju politicky ohrozuje, treba zavrieť, zakázať, zlikvidovať!

7. Šampanské otvárajú aj na americkej ambasáde – zbavia sa trojnásobného premiéra, ktorý dnes ako jediný dokáže mobilizovať Slovensko proti americkým základniam.

8. Ako jediný odmieta verklíkovať protiruskú propagandu. Ako jediný sa nebojí pripomínať Američanom, koľko ľudí pozabíjali v tých ich imperiálnych vojnách v Iraku či Juhoslávii.

9. Za toto Robert Fico musel byť potrestaný – a tak sa vymyslela prvá hlúposť, čo napadla nejakému Lipšicovmu čur… Čurillovi.

10. Že organizovaná zločinecká skupina. Vláda. Jasné, zavrime všetky vlády sveta – I wanna beee Anarchyyy! To nevymyslíš, to je Slovensko.

11. Matovič, Čaputová, Amerika. Záujmy sa stretli. A tak je odrazu úplne v pohode likvidovať opozíciu. Odrazu to nie je v rozpore s demokraciou.

12. Keď Mečiar nedal opozícii parlamentné fleky, robili z nás v Amerike čiernu dieru, ale keď Matovič zatvára opozičného lídra za robenie politiky, tak sa Amerika tíško raduje. Aká náhoda.

13. Celé je to zinscenované. Roberta Fica by aj upálili na námestí, ako kedysi čarodejnice – len keby mohli. Kacír – neverí v Ameriku!

14. Dnes to musia robiť sofistikovanejšie. Tak ako v prípade Milana Lučanského. Výsledok je ten istý – zlikvidovať oponentov. Zničiť demokraciu. Zastrašiť ľudí. Zotročiť Slovensko.

15. Stojím pri Robertovi Ficovi. Je to ľavicová osobnosť, aká sa narodí raz za generáciu. Trojnásobný premiér, najúspešnejší politik v dejinách moderného Slovenska. A je to dobrý človek a priateľ.

Milí priatelia, ako písal Hemingway, môžu nás zničiť, ale nemôžu nás poraziť. Slovensko si nedáme! Srdečne vás pozdravujeme zo Súmračnej a ďakujeme za vašu podporu.

Toto nás ešte viac naštartovalo. Sme pripravení ďalej bojovať – za Slovensko, za demokraciu, za pracujúcich ľudí! Nás nezlomia. My neuhneme ani o milimeter. My nie.

Hasta siempre!

___________________

Poznámka z Nadhľadu:

Koniec demokracie na Slovensku spôsobuje, že Smer naozaj stráca svoje dlhoročné zbytočné predsudky a vadné záujmy. To je to “naštartovanie” – už ide naozaj o krk, a vtedy sa ľudia rozhýbu.

Žiaľ, už aj tento útok proameričanov na Fica a Kaliňáka spôsobuje, že sa zabúda na najdôležiteší súčasný boj ohľadne našeho platenie ropy a plynu do Ruska (v rubľoch). Toto je zrejme po letiskách ďalši ciel, ktorí užitoční idioti či skôr agenti-idioti Čaputa, Naď, Heger, Matovič … dostali. Nepodpísať platby a spôsobiť zrútenie slovenského a stredoeurópskeho hospodárstva.

Zatýkanie vodcov opozície a zabezpečenie energie pre slovenský priemysel sú jedna spojená téma, za ktorú musia ísť ľudia do ulíc, ale naozaj masovo. Prípadne, keďže sa jedná naozaj o hospodárstvo, aj masovo štrajkovať.

Napriek tomu, že moje slová sú v podstate rada a výzva, píšem to s osobným analytickým odhadom, že Slováci zasa raz zlyhajú. Dôvodom je aj to, že časť alternatívy sa tu už dávno dala zlákať na nízke témy osobnej morálky, vzťahov, sexu buzerantov a iné teologické témy.

Táto vazalská vláda ide splniť príkaz Washingtonu, ale sama sa bojí, čo nastane. Aj preto chce mať nasledujúci mesiac vodcu opozície v base. Je to ale priestor pre iných vodcov. Odporúčam napríklad Uhríkovi, aby sa tento mesiac nedrbal nikam do Bruselu, kde je zbytočný, ale bol pripravený v Bratislave. 

Keďže Blaha používa na pozdrav cudzí jazyk španielčinu, dám aj ja susedný jazyk:

Es kommt der Tag! https://nadhlad.com/content/blaha-stojime-za-ficom

Nechápem ľudí, ktorí dokázali klesnúť tak hlboko, že sa potrebujú vytešovať z toho, keď iného človeka dajú do pút. A prečo? Nechápem médiá, že sa na takomto niečom morálne odpornom doslova priživujú.

Lebo podľa môjho názoru, s výnimkou, keď by sa jednalo o veľmi nebezpečného človeka – a aj takí sú – ja osobne považujem za nedôstojné nasadzovať putá komukoľvek. Troška mi to pripadá ako kedysi v stredoveku, keď sa trestalo utínaním rúk a podobnými zavrhnutia hodnými spôsobmi.

Človek má ruky aby ich používal. Aby sa mohol poškrabať, pretrieť si oči, vyčistiť si  okuliare, dotknúť sa tváre, či ich používať na balancovanie chôdze, pridržať sa zábradlia na schodoch a tak ďalej a tak ďalej.

Chápem, že takéto spôsoby sa asi doniesli z USA, kde takto nedôsotojne zrejme zaobchádzajú s ľuďmi, ale takéto zaobchádzanie (a nie iba s Kaliňákom) znevažuje ľudskú dôstojnosť. Mimochodom, takéto správanie sa štátnych orgánov spôsobuje tým, ktorým nasadzujú takto želiezka úplne zbytočný negatívny stres. Osobne by som sa rada dožila doby, keď bude trestné spôsovať iným ľuďom stres, lebo dnes už vedci z odboru neurológie dokázali modernými technológiami, že  stres dokáže človeku ublížiť viacej ako chvíľkové fyzické násilie vo forme napr. nejakej facky.

Ak sa niekto potrebuje vytešovať z toho, že iného dajú do pút, mal/a by sa nad sebou a svojou amorálnosťou vážne zamyslieť. A ja by som povedala, že je veľmi otázne, či je to férové voči ostatným, aby takíto ľudia, ktorí sa z takýchto vecí potrebujú vytešovať, mali volebné právo. Pretože voľby sú o niečom inom a ten, kto to nechápe, poškodzuje ostatných tým, že jeho zlou voľbou sa na konci dostanú do pozícií takí, ktorí na tých miestach nemajú čo hľadať. A doplatia na to všetcia.

V každom prípade je od médií amorálne na takomto niečom participovať.

Článok 3 Európskeho dohovoru o ľudských právach hovorí, že

Zákaz mučenia

Nikoho nemožno mučiť alebo podrobovať neľudskému alebo ponižujúcemu zaobchádzaniu alebo trestaniu.

Ústava Slovenskej republiky vo svojom Článku 16 ods. (2)

Nikoho nemožno mučiť ani podrobiť krutému, neľudskému či ponižujúcemu zaobchádzaniu alebo trestu.

Možno by bolo konečne vhodné, keď by sa štátne orgány naučili rešpektovať ľudskú dôstojnosť. https://zorama.blog.pravda.sk/2022/04/22/pozrela-som-si-video-roberta-kalinaka-v-putach-a-pytam-sa-kde-zostalo-pravo-na-ludsku-dostojnost/

Možno si teraz niekto ťuká vo vzťahu ku mne na čelo, čo je to za nadpis, veď Robert Fico (RF) denno denne niečo na TB hovorí a nie málo.

Veru, hovorí, nie málo, ale o veciach, o ktorých vieme resp. sme ich na vlastnej koži zažili a denno denne neustále zažívame.

O tomto už nie je potrebné len hovoriť, tu treba konať!

Pre mňa osobne už nie je potrebné neustále dookola opakovať, že akýsi Covid bol zneužitý, na to, načo zneužitý bol!

Už som bol raz vypnutý za to, že vraj nie je vhodné resp. dovolené spochybňovať túto Covidovú tému.

Nuž teda jasne píšem, že ja nespochybňujem existenciu Covidu, ba ani jeho mutácie, sám som ho na svojom tele zažil. Ja len jasne hovorím, že aj tento koronavírus bol, je a bude liečiteľný liekmi, ktoré tu máme už desiatky rokov! Sám so sa nimi liečil a vyliečil! Nie len tak, som ho prekonal…!

Ale ako hovorí klasik – „o tom potom“ a že tých článkov na túto tému z mojej strany bude ešte neúrekom, tak to nech si bude každý istý!

Ďalej, pre mňa osobne už nie je potrebné neustále dookola opakovať, kto je za konfliktom na východ od nás a kto chce z neho čo najviac vyťažiť, koho chce oslabiť, koho si chce ešte väčšmi podrobiť a koho chce navždy z mapy sveta, ako štát vymazať!

Aj tu som doma a je mi to jasné a aj v tejto veci je potrebné konať, aby sme ako národ prežili, aby sme ako štát tiež neboli vymazaní z mapy sveta/Európy!

Ale ako hovorí klasik – „o tom potom“ a že tých článkov na túto tému z mojej strany bude ešte neúrekom, tak to nech si bude každý istý!

Takisto nie je pre mňa potrebné, aby som každý deň na TB dnešnej opozície, prevažne SMER-SSD počúval, komu „naša“ dnešná tyranská „vláda“ a „najvyššia“ pani v „prezidentskom“ paláci slúžia/slúži a kto ich/ju po minule roky (aj dnes!) štedro dotoval a usmerňoval, čo a ako ma robiť/konať, aby sa konečne dostali k moci na Slovensku čisto pro západné a pro USA sily. O tomto pre mňa osobne niet žiadnych pochýb!

Ale ako hovorí klasik – „o tom potom“ a že tých článkov na túto tému z mojej strany bude ešte neúrekom, tak to nech si bude každý istý!

Ale o čom chcem, aby začal RF hovoriť, je veľmi závažná téma, o ktorej sa akosi nehovorí vôbec.

Verím, že to nie je jednoduché, aby o tom otvorene hovoril aj samotný RF na TB lebo je to téma tak závažná, že tu naozaj nie je možné pochybovať o tom, že je to téma život ohrozujúca!

Avšak RF to už naznačil a ja ho vyzývam, aby skôr, ako skončí za mrežami, začal o tom hovoriť, hovoriť nahlas a veľmi otvorene bez ohľadu na to, či ho niekto v tejto súvislosti opäť označí za zosnovateľa zločineckej skupiny lebo z úst iného to bude považované za výmysel, politickú konšpiráciu a pod.!

A aby RF neskončil za mrežami, tak potrebuje silnú ochranku. Ale nie takú, akú majú dnešní najvyšší „naši“ tyrani, ktorá ich má chrániť voči vlastnému národu. Nie! RF dnes potrebuje ochranku, ktorou mu bude národ slovenský!

Totiž dnešní „vládni“ tyrani si musia byť istí, že toto je už za hranou, takto sa diktátorsky, totalitne správať voči politickej oponentúre, nech im je už akokoľvek nepríjemná!

Tu trochu odbočím, je to nevyhnutné pre jasné pochopenie obsahu tohto môjho dnešného názorového článku.

Dnes idú RF vziať do väzenia vraj za to, že si na Úrade vlády SR v rokoch 2012 až 2018 mal založiť, zosnovať akúsi zločineckú skupinu, ktorá mu mala zaisťovať informácie o politickom konkurentovi!

Nuž niečo také môže povedať naozaj len absolútny politický neandertálec!

Veď každý vie, že naši traja najvyšší ústavní činitelia – prezident, predseda NR SR, predseda Vlády SR, denno denne dostávajú na stôl informácie od všetkých bezpečnostných zložiek štátu, informácie, ktoré jednoducho dostávať musia, aby vedeli čo sa v štáte deje!

Vie si niekto predstaviť žeby predseda Vlády SR odmietal vedieť čo sa deje v štáte? Aké mu (štátu) hrozí nebezpečenstvo z vnútra aj z vonku?

Veď predsa nemôže byť trestným činom to, že predseda Vlády SR má vedomosť o dianí v štáte, vedomosť o nekalom dianí v štáte!

Ba dokonca si myslím a v budúcnosti by to malo byť v našej legislatíve jasne zakotvené, že (aj) predseda Vlády SR, ak sa od tajných služieb SR dozvie informácie o nekalej činnosti činných politikov, tak by mal mať povinnosť o tom verejne národu povedať a predložiť o tom aj legálne získané dôkazy!

K tomuto už len jedno. Ak dnešní diktátorskí tyrani chcú uvaliť väzbu na RF len za to, že vedel o nekalej činnosti svojich politických oponentov, ako predseda Vlády SR a čo to o tom na TB povedal, tak potom pre týchto politických neandertálcov musia byť všetky tajné zložky našej republiky označené ako zločinecké skupiny a na ich založení a zosnovaní sa podieľali všetci tí, ktorí to v NR SR /pred tým SNR) skrze Zákony odhlasovali a schválili…!!!

A teraz opäť k meritu dnešného môjho názorového článku.

Takže o čom by mal RF začať doslova kričať?!

Nuž o tomto!

Najskôr ho budem citovať – „…ale verím, že raz vyjde pravda na povrch, vrátane Pezinskej skládky“

Toto povedal RF na záver TB SMER-SSD dňa 20.4.2022 – https://www.youtube.com/watch?v=1L4nDy04zUc&ab_channel=SMER-Soci%C3%A1lnaDemokracia

Pýtam sa RF, aká pravda ma vyjsť najavo o Pezinskej skládke?

Lebo všetci vieme, kto vzišiel z Pezinskej skládky, kde dnes sedí a hlavne komu verne slúži!

Isteže RF mal na mysli Zuzanu Čaputovú (ZČ).

Aké informácie má RF o príbehu Pezinskej skládky v súvislosti so ZČ?!

Ide o takzvaný americký sen?

Americký sen o tom, ako sa z neznámej dievčiny skrze boja o smetí stane raz hlava štátu?

A ako sa ten americký sen mal odohrať?

A na základe splnenia tohto amerického sna, pre túto dovtedy absolútne verejnosti neznámu dievčinu, ako sa má po jeho splnení táto dievčina voči tým, čo je dopomohli k splneniu tohto amerického sna, správať?

Ako sa má táto dievčina týmto americkým plničom snov odvďačiť?

Nuž otázok je tu naozaj veľa.

My, teda aj ja, niečo šípime, ale nemáme na to dôkazy.

Má ich bývalý trojnásobný premiér vlád SR?!

Nuž ja o tom nepochybujem a preto na záver už len jedno zopakovanie – Robert Fico, povedzte tomuto národu – „pravdu o Pezinskej skládke“, kým nie je neskoro pre vás a aj pre nás!

ĎAKUJEM!!! https://ferro.blog.pravda.sk/2022/04/22/robert-fico-uz-nesmie-dalej-mlcat-ked-to-uz-nacal/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: