Malijská republika vs Slovenská republika

  1. Agentúrky aktuálne
  2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
    Hosť: Ibrahim Maiga

https://www.infovojna.bz/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-352022?m=1

V sobotu 30.04.2022 Správy RTVS odvysielali reportáž, v ktorej ukrajinská občianka vystupujúca pod menom Oľga žijúca na Slovensku propagovala neonacistické hnutie. Je dôvodné podozrenie, že RTVS a osoba, s ktorou bol v reportáži vedený rozhovor, sa dopustili extrémistického trestného činu podpory a propagácie skupín smerujúcich k potlačeniu základných ľudských práv a slobôd.

Ako hovorí trestný zákon, trestného činu sa dopustí každý, kto verejne, najmä používaním zástav, odznakov, rovnošiat alebo hesiel, prejavuje sympatie k skupine alebo hnutiam, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smerujú k potláčaniu základných práv a slobôd osôb a potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Tu už končí akákoľvek sranda a verejnoprávna televízia musí niesť za túto reportáž zodpovednosť, resp. zodpovednosť musia niesť tí, ktorí sa na tom podieľali a rovnako tak ďalšie kompetentné osoby. Vecou sa okrem OČTK musí zaoberať Rada RTVS, Mediálny výbor NR SR aj Rada pre vysielanie a retransmisiu.

Tento status šírte všade kde môžete, kvôli budúcnosti Slovenskej republiky a kvôli budúcnosti tých, ktorí prídu po nás. Tolerovanie a propagovanie fašistov musíme zastaviť!

Predmetná reportáž: https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/323916#500

Na známosť: Polícia Slovenskej republiky, Maroš Žilinka – generálny prokurátor SR, Mária Kolíková a Ministerstvo spravodlivosti SR, Rada RTVS, Výbor NR SR pre kultúru a médiá, Rada pre vysielanie a retransmisiu a všetkým poslancom v Národná rada Slovenskej republiky

ukronacizmus azov

Toto je len malá ukážka toho, čo sa deje, a na čo ľudia nezabudnú. 

Pripomínam, že “ukronacizmus” je pozostatok banderovských bánd, bojujúcich cez 2. sv. vojnu partizánskym spôsobom proti všetkým, armádam aj civilom. Súčasné jeho oživenie je výsledok tragédií spojených s rozpadom komunistického ZSSR. https://nadhlad.com/content/propagacia-neonacizmu-na-rtvs-vyzva-na-trestanie-podla-zakona

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: