Design a site like this with WordPress.com
Začíname

huMOR

https://nadhlad.com/

https://bornova.pub/

Advertisement

One thought on “huMOR

 1. http://nadhlad.com/content/populacia-sa-uz-zas-zameriava-na-nepodstatne-ciele a ďalšie

  Niekde v riti, v Amerike si nejaký “bežný občan”, len tak odpáli nejaký “satanistický monument”, tak uurčite..

  A čo sa stane? Nič. Nikto si takú nepodstatnú – židovskú prkotinu ani len nevšimne.

  Ale, počkať…

  Samostelesnený globálny prditchor
  nadhlad.com píšuci lámanou slovenčinou sa urazí, rozplače a so psychopatickým smiechom v očiach skuvíňa od bolesti.. :

  Tak kuva naše MONUMENTÁLNE DIELO v USA, dielo všetkých mocipánov, ktorí vládneme všetkým “mocyným” štátom tohto sveta nevydržalo ani len pol storočia!?

  To sú tam tí hlupáci, tí hlúpi Američania vážne naozaj až takí hlúpi?

  To určite nie! Za to môžu iba tie hnusné, zlé, extrémistické ešte hlúpejšie veriace ovečky, ktoré nám dokonalým nadľuďom – ich vlasthým stvoriteľom nechcú ani za nič veriť. Tie hlúpe, sprosté ovce! Však my im ukážeme: vymeníme ich za ešte hlúpejšie s ešte hlúpejším jazykom, tie nám už určite uveria!

  Náš text je, bol a navždy bude geniálny a stále je geniálny, tooo zato môže.. ano, to ten kameň – bol to slabý kameň, však keď ho zničil len obyčajný dynamit..

  A tí naši idiockí zbohatlícki otroci! Mali tam predsa dať tri nohy a nie len štyri slabučké!! A mali to napísať boldom a vyriť to hlbšie, čo nevideli ako sa ničia rovné steny hieroglyfmi na polorozpadnutých pyramídach? Čo nevideli ani tie zvetrané kamene – na ktorých tieto naše prastaré maľby, a veľmi prastaré, vydržali dlhšie ako ten samotný kameň?

  Ach jaj.

  Pozrite slováčikovia: Títo hlúpi americkí antivaxeri sú strašne sprostí, však ich kresť. viera k židovskému molochovi – je ešte oveľa väčšia sprostosť ako viera k tomuto nášmu novšiemu geniálnemu textu, však sme doňho zakomponovali ešte aj slovo príroda! A tí hlupáci nám aj tak stále neveria!? Však sme ich učili nenávidieť prírodu, tak by to slovo mali milovať, keď sa chcú búriť proti nám..
  .


  Neveria nám, že ich prirodených je už príliš veľa, tak ako prírody?

  Však sme ich my geniálni nadľudia rozdelili do malých ľahko ovladáteľných podskupín a títo ľahkoovládateľní idioti nám aj tak nechcú veriť, že ich je veľa? Však koľko je len takých tupých Poliakov, mrte veľa! A takí hlúpi Kašubovia nám aj tak nechcú veriť, že ich 5000 Kaschuben je už proste veľa na jednu planétu! Uhm to je asi už naozaj malé čislo, tak povedzme, že Kašubov je 500 000 a to je už naozaj hrozne veľa našich geniálnych výtvorov na jednu malú planétu, mali by sa začať krotiť! Čipovať, tetovať, sledovať aaa kosiť však ich je aj tak veľa a je tu kovid.

  Však keď nevymrú, tak za chvíľu obsadia celú našu planétu a zničia náš plán o novom ľudstve s jedným novým jazykom! Tie svine hnusné nacionalistické, nacistické!

  Ľudstvo má byť predsa mišfašung bezmocných degenerátov ! A tí hnusní degeneráti s debilným jazykom nám to chcú pokaziť!

  Hlúpi, sprostí protikovidárski podivíni a nepriateľské nadpozemské živly Slovenska, ktoré nás nazývajú fašistami a obrezanými židofašistami! Fašizmus je dobrý!! A tie nadávky boli predsa našou zbraňou! A tieto tupé holé opice nám ju drzo a sprosto ukradli!

  Dosť bolo kreténov – čo nám géniom neveria a kradnú hračky, tie svineee!!!

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: