Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Až 90% těhotných žen, které dostaly injekci Pfizer proti covidu, přišlo o své děti

Jsou informace, kterým se věří opravdu těžko. Proto je na místě zdůraznit, že tato statistika vychází přímo z původně utajovaných dat společnosti Pfizer, která je musí postupně uvolňovat na základě soudního rozhodnutí.

O dokumentech z klinických studií vakcín proti covidu společnosti Pfizer, na základě kterých bylo poskytnuté dočasné nouzové povolení k jejich používání, informujeme na webu Nespokojený od samého počátku. Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv FDA, který vakcíny Pfizer proti covidu schválil pro širokou veřejnost včetně dětí a těhotných, požadoval utajení na 75 let, než by mohly být tyto dokumenty zveřejněny. Už to by mělo u všech zúčastněných rozsvítit výstražné majáky. Postupně vychází najevo proč.

Nejnovější zpráva z tajných dokumentů ukazuje, že Pfizer si je plně vědom toho, že jeho „vakcína“ proti Covid-19 brzy povede k masovému vylidňování světa. Publikace z 1. června 2022 obsahuje dokument s názvem „reissue_5.3.6 postmarketing experience„, který na straně 12 obsahuje šokující údaje o podávání vakcíny proti covidu společnosti Pfizer během těhotenství a kojení. Ukázalo se, že 90 procent těhotných žen, které dostaly injekci, přišlo o své děti.

Pfizer v dokumentu uvádí, že k 28. únoru 2021 bylo známo 270 případů expozice injekci mRNA během těhotenství. Čtyřicet šest procent matek (124), které byly vystaveny injekci Covid-19 společnosti Pfizer, zaznamenalo nežádoucí reakci. Z těchto 124 matek, které trpěly nežádoucím účinkem, bylo 49 klasifikováno jako nezávažné nežádoucí účinky, zatímco 75 bylo považováno za závažné. To znamená, že 58% matek, které hlásily nežádoucí účinky, utrpělo závažný vedlejší účinek, od kontrakcí dělohy až po smrt plodu.

Společnosti Pfizer nějakým záhadným způsobem ztratila přehled o svých datech. Z 270 těhotných, které Pfizer sledoval, 238 žen jednoduše zmizelo z datového souboru.

Z 33 těhotných, které Pfizer stále sledoval, u šokujících 23 vyústilo těhotenství ve spontánní potrat. Dále dva případy vedly ke smrti předčasně narozeného dítěte, dva k nitroděložní smrti, jeden ke smrti novorozence, jeden je uveden jako „výsledek čekající“ a pouze jeden vedl k „normálnímu výsledku“. To znamená, že téměř každá těhotná žena, která dostane injekce mRNA společnosti Pfizer na Covid, ztratí své dítě. Naopak jen nepatrný zlomek žen, kterým byla injekce podána, úspěšně porodí své dítě.

Stránka 1 / 38

Přiblížení 100%

Poznatky z odtajněných dokumentů společnosti Pfizer.

Společnost Pfizer již v prosinci 2020 věděla, že vakcíny mRNA nefungují. Jejich účinnost „slábne“ a představují defacto „selhání vakcíny“. Jedním z vedlejších účinků očkování, jak věděli již měsíc po masovém nasazení v roce 2020, byl covid.

Společnost Pfizer v květnu 2021 věděla, že týden po injekci mRNA bylo poškozeno srdce 35 nezletilých, ale v USA stejně o měsíc později schválili vakcínu pro dospívající. Rodiče dostali od americké vlády tiskovou zprávu o poškození srdce až v srpnu 2021, ale to už byly očkovány tisíce dospívajících.

Společnost Pfizer věděla, že v rozporu s ujišťováním vysoce placených mluvčích a podplacených lékařů nanočástice mRNA, spike bílkoviny a lipidy, nezůstávají v místě vpichu do deltového svalu, ale během 48 hodin se dostávají do krevního oběhu, odkud se usazují v játrech, slezině, nadledvinách, lymfatických uzlinách, a pokud jste žena, tak i ve vaječnících.

Společnost Pfizer zkreslila výsledky studie tak, že téměř tři čtvrtiny účastníků studie tvořily ženy, tedy osoby, které jsou méně náchylné k poškození srdce. Společnost Pfizer ztratila záznamy o tom, co se stalo se stovkami účastníků studie.

V interních studiích se vyskytlo více než 42 000 nežádoucích příhod a více než 1 200 osob zemřelo. Čtyři z nich zemřeli v den, kdy jim byla injekce aplikována.

Nežádoucí účinky uvedené v interních dokumentech společnosti Pfizer se zcela liší od těch, které jsou uváděny na webových stránkách CDC nebo oznamovány zkorumpovanými lékaři a lékařskými organizacemi a nemocnicemi. Patří mezi ně obrovské sloupce bolestí kloubů, svalů (myalgie), masy neurologických účinků včetně roztroušené sklerózy, Guillainova syndromu a Bellovy obrny, encefalie, všech možných iterací srážlivosti krve, trombocytopenie ve velkém rozsahu, mrtvice, krvácení a mnoha druhů prasklin membrán v celém lidském těle.

Mezi nežádoucí účinky, o kterých společnost Pfizer věděla, patří problémy s puchýři, vyrážky, pásový opar a herpetické stavy. Skutečně se objevilo velké množství puchýřovitých stavů, které podivně předznamenávají příznaky opičích neštovic.

Sportovci, vysokoškolští studenti a teenageři kolabují na fotbalových a jiných hřištích. Lékaři lomí rukama a kroutí hlavou. Podání společnosti BioNTech burzovní Komisi pro cenné papíry obsahuje důrazné upozornění na vedlejší účinky, kterými mohou být mdloby tak prudké, že si můžete ublížit a tato skutečnost je pro společnost BioNTech natolik závažná, že na ni upozornila burzovní Komisi pro cenné papíry. Ale ne tak důležitá, aby na to upozornili vás.

Dobrovolníci z WarRoom/DailyClout potvrdili, že lipidové nanočástice, malá tvrdá tuková pouzdra, která obsahují mRNA, procházejí amniotickou membránou. To samozřejmě znamená, že se dostávají do prostředí plodu. Procházejí také hematoencefalickou bariérou, což může pomoci vysvětlit mrtvice a kognitivní problémy po očkování, které pozorujeme. Dobrovolníci se zavrtali hluboko do zpráv o těhotenství v dokumentech společnosti Pfizer a zjistili, že ujištění, že vakcína je „bezpečná a účinná“ pro těhotné ženy, bylo založeno na studii na 44 francouzských krys, které byly sledovány 42 dní. Vědci, kteří studii vedli, jsou akcionáři nebo zaměstnanci společnosti BioNTech.

Dobrovolníci dále zjistili, že těhotné ženy byly sice vyloučeny z interních studií, na jejichž základě byly všechny těhotné ženy ujištěny, že vakcína je „bezpečná a účinná“. Nicméně během studie otěhotnělo přibližně 270 žen. Více než 230 z nich se nějakým způsobem ztratilo ze statistik. Ale z 36 těhotných žen, jejichž výsledky byly sledovány, 28 o své děti přišlo.

Legendární projev Billa Gatese, kde chce snižovat světovou populaci o 10-15% za pomoci vakcín.

Opravdu se chcete nechat „zachraňovat“ od někoho, kdo chce redukovat světovou populaci za pomoci vakcín?

Neplodnost: Ďábelská agenda.

Nový dokument od organizace Roberta F. Kennedyho ml. o zrůdných pokusech v Keni s vakcínou proti tetanu, která měla záměrně způsobit neplodnost u žen.

Vystupující doktoři tvrdí:

Dr. Ngare: „Jako gynekolog jsem v posledních letech zaznamenal dramatický nárůst počtu žen, které přicházejí o těhotenství. Počet žen, kterým hrozí potrat nebo krvácení v raném těhotenství. Setkáváme se také se spoustou mladých párů s neplodností.”

Dr. Karanja: „Neplodnost je v současné době jedním z nejzávažnějších problémů v gynekologii v Africe.”

Lidé na celém světě jsou stále méně plodní. Celosvětová míra plodnosti klesla téměř o 60 %. Co je příčinou?
V novém video dokumentu organizace Roberta Kennedyho, mladšího uslyšíme příběhy doktorů a lidí z africké Keni o pokusech na tamních ženách s vakcínou proti tetanu obsahující tzv. hCG způsobující neplodnost. Pohledy předních odborníků vyjadřujících své obavy ohledně dalších vakcín, které by mohly způsobit neplodnost u žen po celém světě, včetně injekce COVID.

V dokumentu se dále uvádí: „WHO prostřednictvím své pracovní skupiny pro vakcíny pro regulaci plodnosti podporovala výzkum syntetické vakcíny proti molekule hCG. Za účelem imunizace ženy proti otěhotnění nebo přerušení úspěšného těhotenství vědci zjistili, že nejúčinnější je fyzikální spojení beta podjednotky hCG s tetanovým toxoidem, který se používá v běžné vakcíně proti tetanu. Nejenže si žena vytvořila protilátky proti tetanu, ale také protilátky proti hCG, včetně těch, které produkuje její vlastní tělo. Program proti plodnosti však nevyhnutelně čelil výzvám. Navzdory podpoře ze strany vedoucích představitelů Keni a skupin, které byly označovány za elitní, byla reakce keňských žen bez nadšení.”

Postupně zveřejňované dokumenty společnosti Pfizer z jejích studií, na základě kterých získala povolení od FDA pro používání vakcín proti covidu, jsou zveřejňované na stránkách Public Health and Medical Professionals for Transparency.

Pfizer dokumenty – zvýšená úmrtnost novorozenců.

Dr. Naomi Wolf, ředitelka DailyClout.io. Pochybná studie na krysách a úmrtí novorozenců. 3000 dobrovolných odborníků prochází uvolněné dokumenty Pfizeru k vakcínám a zjištění předkládají veřejnosti. Pfizer a FDA věděli, že vakcíny mají smrtící následky a přesto to veřejnosti neřekli.

V Německu se v roce 2022 rodí mnohem méně dětí než o rok dříve.

V české republice se v prvním čtvrtletí 2022 narodilo výrazně méně dětí.

Česká republika by měla v prvním čtvrtletí 2022 prožívat porodní boom následkem lockdownů v roce 2021.
Opak je pravdou a to dost zásadně… proč?

Zdroje:
Confidential Pfizer Documents reveal Covid-19 Vaccination is going to lead to Depopulation
Pfizer’s own documents admit that mRNA covid vaccines will result in mass depopulation
Výbušné informace z odtajňovaných dokumentů společnosti Pfizer odhalují, že vakcína proti Covidu povede k vylidnění
Did this single Lancet article collapse economies of the world by falsely justifying covid lockdowns?
Poznatky z odtajněných dokumentů společnosti Pfizer
Neplodnost: Ďábelská agenda [DOKUMENT 2022]
Pfizer dokumenty – zvýšená úmrtnost novorozenců
Lebendgeborene nach Monaten – vorläufige Ergebnisse

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: