Design a site like this with WordPress.com
Začíname

WEF – program covid má napojení na 4. průmyslovou revoluci

WEF pžiznalo že program covid má napojení na 4. průmyslovou revoluci a tím spojená kontrola emise uhlíku (tedy nás lidí) a ochota přijmout nesmysly v podobě masek a sterilizačních vakcín

WEF vydalo článek kde přiznalo že mi dezoláti jsme měli celou tu dobu pravdu. Co na to ovečky? Zase řeknou že to jen náhoda. Zde jsou hlavní body:

Test zda jsme ochotni přijmout masky, vakcíny, nechat se sledovat mobili a stát se obchodním modelem, dle nařízení vlády. Na jedničku, jako ve škole.

Aplikace na sledování uhlíku, blockchain,… Budeme pracovat za to že jsme uhlík a za to žemůžeme produkovat uhlík. Přitom uhlík je životně důležitý pro ekologii, ale tihle pseudovědci nám budou říkat opak. V rámci ekologie nám zakážou dýchat, našim dětem budou vymívat mozky a budou nás přesvědčovat že jenom s jejich AI, aplikacema a řízením uhlíku může naše planeta přežít. Stejně jako když nám říkali že s jejich vakcínama přežijeme nemoc, která neexistuje.

Taktéž přiznávají napojení 4. průmyslové revoluce, resp. že se to událo v rámci toho.

Děkujeme ovečkám že nás dostali až sem.

Zde je výtah z článku:
1. COVID-19 byl zkouškou sociální odpovědnosti – Obrovské množství nepředstavitelných omezení pro veřejné zdraví přijaly miliardy občanů po celém světě. Na celém světě existovala řada příkladů udržování sociálního odstupu, nošení roušek, hromadného očkování a přijímání aplikací pro sledování kontaktů v zájmu veřejného zdraví, což ukázalo podstatu sociální odpovědnosti jednotlivce.
Umělá inteligence může také pomoci posílit obchodní modely oběhového hospodářství pro udržitelná města.

2. Průlomové technologie čtvrté průmyslové revoluce – Pokroky v nově vznikajících technologiích, jako je umělá inteligence, blockchain a digitalizace, mohou umožnit sledování osobních emisí uhlíku, zvyšovat informovanost a také poskytovat individuální rady ohledně nižších emisí uhlíku a etických voleb při spotřebě výrobků a služeb. Iniciativa Světového ekonomického fóra Scale 360 ukazuje využití technologií čtvrté průmyslové revoluce v celém životním cyklu výrobků a služeb.

3. Zvýšené povědomí a odpovědnost za přírodu a životní prostředí – V posledních několika letech se zvyšuje povědomí a zájem veřejnosti o změnu klimatu, a to zejména mezi mladými lidmi. “Lidové hlasování o klimatu”, které provedl UNDP, odráží skutečnost, že více než 64 % lidí považuje změnu klimatu za celosvětově naléhavou. Nový průzkum Pew Research Center v 17 vyspělých ekonomikách zjistil, že se všeobecně šíří obavy z osobních dopadů globálních změn klimatu: 80 % občanů tvrdí, že jsou ochotni změnit způsob svého života a práce, aby bojovali proti dopadům klimatických změn. Mladí dospělí, kteří v posledních letech stáli v čele některých z nejvýznamnějších protestů proti změně klimatu, se v mnoha průzkumech veřejného mínění obávají osobních dopadů oteplování planety více než jejich starší kolegové. https://hrdinovesteckou.cz/

https://www.weforum.org/agenda/2022/09/my-carbon-an-approach-for-inclusive-and-sustainable-cities

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: