Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Streľba na Zámockej – z osobnej tragédie kampaň

Slovenské príslovie hovorí: „Skapínajúca kobyla najviac kope“.

Žiaľ, Slovensko trpí už od roku 2020 kopancami absurdity v produkcii selfie-vlády plagiátorov a mafiána, ako nikdy za celú svoju históriu. Jedným z tých kopancov je slogan o „rozviazaných rukách Polície“, čo však značí v praxi, že ich majú vybraní Apači rozviazané od rešpektovania zásadných pravidiel práva vrátane „prezumpcie neviny“, takže v historickej špirále sme sa vrátili k politickej Polícii, kedy NAKA funguje ako NaČEKA na politickú objednávku šialeného Psychopatoviča a tých, čo ho stvorili na svoj obraz.

Ako čerstvý príklad je nedávna streľba v homosexuálnej centrále na Zámockej ulici. Tá tam fungovala bez problémov a aj bez väčšej pozornosti spoločnosti. Na Slovensku nemá tradíciu žiadny typický západný extrémizmus, aj keď sú snahy túto krajinu tak podľa ich vzoru nálepkovať, veď stále platí slovenské porekadlo – „Podľa seba súdim teba“. Preto bolo zastrelenie dvoch návštevníkov gaybaru šokom. Tak sa opýtajme klasické otázky, ktoré musí zodpovedať každé seriózne vyšetrovanie.

Kto bol páchateľ: Vysokointeligentný bezproblémový stredoškolák elitnej školy mimoriadne nadaných žiakov týždeň pred stužkovou a hlavne bez akýchkoľvek príznakov homofóbie a obvyklých znakov, ktoré vidíme už roky masovo u náckov na Ukrajine.

Aký bol motív: Žiadne predošlé príznaky extrémizmu, ani terorizmu. Ale hľadala sa napríklad drogová stopa? A čo žiarlivosť?

Modus operandi: Čakal by homofób pol hodinu pred gaybarom na dve konkrétne osoby? No, to určite nie. Ak by ten bar vôbec našiel, keď väčšine obyvateľov Bratislavy je táto komunita neznáma a ani sa nezaujímajú o to, kde sa schádza. Extrémisti nechvalne amerického typu nerozlišujú a neurčujú vopred svoje obete – strieľajú bezhlavo, impulzívne a snažia sa o čo najväčší počet obetí. V tomto prípade mladistvý páchateľ čakal trpezlivo na konkrétne dve osoby. Prečo dve? Pretože to bol možno homosexuálny pár. Prečo teda strieľal? No, asi nie preto, že by mal niečo proti celej LGBTI komunite, veď bol možno jedným z nich?

Záver: Mohlo by ísť o banálny prípad zabitia zo žiarlivosti. Mladistvý páchateľ možno nezvládol fakt zvýšenej promiskuity danej society a jeho ohrdená mladistvá láska sa premenila na nenávisť. Zabíjal v afekte a keď si uvedomil hrôzy svojho činu, sám skoncoval so svojím životom. Toto má logiku. Extrémizmus v tomto prípade logiku nemá a už vôbec nie terorizmus.

Takto by sa celý prípad vyšetril a uzavrel, keby sme žili v normálnej, logicky fungujúcej spoločnosti. Ibaže my sme už tretí rok v rukách neoliberálneho šialenstva, ktoré stojí a padá na nárazových kampaniach, kde je konkrétna smrť jednotlivcov podľa scenára „farebných revolúcií“ len zámienkou na dosiahnutie politického ovládnutia vybranej krajiny.

A my máme pred voľbami, kde sa aspoň na komunálnej úrovni konečne môže ukázať odpor väčšiny obyvateľstva voči absurdným experimentom neoliberálnych „inžinierov ľudských duší“ spoza oceánu, ktorí tu na ne majú vybrané bezduché bábky konajúce podľa zavedených scenárov. Tie scenáre sa vyťahujú vždy, keď náhla smrť ochromí nič netušiacu spoločnosť. A to sa tu teraz deje. A nie po prvý krát.

Stačí užitočná rekapitulácia.

Kuciakiáda

   Každá „farebná revolúcia“ podľa scenára západných tajných služieb a think-tankov potrebuje mŕtvolu. V Novembri 1989 to „zlí Štb-áci“ aspoň len predstierali. V prípade novinára Kuciaka a jeho snúbenice to bol zámerný, brutálny čin na rozpútanie vopred pripraveného prevratu… Okamžite nastúpila žltá tlač s vopred pripravenou falošnou mafiánskou stopou, hoci tá dvojnásobná vražda nebola ani omylom mafiánska. Bola zjavne politická. Mimochodom, článok, ktorý Kuciak len overoval, bol napísaný už dva roky pred tým Ivanom Megom…

Na veľkú nevôľu organizátorov tohto prevratu, celkom im to nevyšlo. Vláda sa len obmenila a ich „mafiánska stopa“ sa ukázala ako vedome zavádzajúca. Dodnes sa za to Bárdy, Kostolný, Baloghová a ich poskokovia neospravedlnili…

A je veľmi podozrivé, že napriek čudne ochotnému kajúcnikovi, ktorý sa zo šoféra vraha sám prihlásil za vraha, ale nevedel, ako vlastne vraždil, dodnes nepoznáme objednávateľa tejto cynicky brutálnej vraždy. Veď žltou tlačou podsúvaný tip na Kočnera je doslova absurdný.

Ale tiež nepoznáme akú rolu v tejto tragédii dvoch mladých ľudí zohral Nicholson (čo tak rýchlo po čine ušiel z krajiny), akú Lipšic (platonický milenec Kočnerovej volavky Zsuzsovej) a čo v celej následnej protivládnej kampani zohralo jedno „veľvyslanectvo za plotom“.

Generálny prokurátor Čižnár zbojkotoval desiatky Trestných oznámení (prvé podané mnou a tak viem aj ako), ktoré sa domáhali vyšetrenia pozadia a financovania celej následnej Kuciakiády umne režírovanej zvlášť vyškolenými „dobrovoľníkmi“, ktorí sľubovali, že to nie je ich vstupenka do politiky (ako istý Šeliga z dnes už fakticky neexistujúcej Kiska-strany, ktorý tu ale stále ešte rozdáva rozumy aj namiesto jeho osamelej šéfky Remišovej, u ktorej by  sa rozum zrejme ani dôkladným lekárskym vyšetrením nenašiel).

Ale po ôsmich mesiacoch odrazu, celkom nečakane, dostali Šeliga a spol. predvolanie na výsluch. NAKA pod vedením Petra Hraška zareagovala na akési anonymné podanie, presne v duchu môjho Trestného oznámenia. To bolo kriku, to bolo jačania žltej tlače! A tak vyšetrovanie, ktoré sa ani poriadne nerozbehlo, generál Lučanský na vlastnú päsť zastavuje, a chudáčikom-organizátorom sa div neospravedlňuje, že si ich Polícia tohto štátu dovolila „obťažovať“. Hraška potupne vyhadzuje z riadiacej funkcie, hoci si len plnil svoju povinnosť. Tak ako Čižnár sa aj Lučanský mylne domnieval, že sa budúcim vládcom-zmenárom týmto zavďačí. Nepomohlo, po ich nástupe k moci, vydržal len pár mesiacov a odstúpil nielen z najvyššej policajnej funkcie, ale odišiel aj z Polície. Tak ako Čižnár, ktorý potom čo odviedol špinavú prácu, zmizol z Prokuratúry. Lenže u Lučanského to takouto potupou neskončilo.

VLOŽENE:

Na začiatok chcem odsúdiť vraždu ako aj všetky vraždy alebo zabitia, ktoré sa v novodobej histórii Slovenska udiali. Sú následkom ignorancie predstaviteľov štátu riešiť vitálne problémy štátu a potreby obyvateľstva.

Zároveň chcem odsúdiť akúkoľvek manipuláciu a zneužívanie pamiatky zavraždených ľudí politikmi na politické ciele. Lebo toto sa dnes tesne po vražde deje. Náhoda? Úmysel?

Pripomeňme si stručne fakty o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice. K zavraždeniu došlo približne v polčase vládnutia vlády R. Fica. Pôda pre štátny prevrat sa pripravovala zo zahraničia do riadnych volieb vo februári 2020.

Soros je známy svojím výrokom, že dnes nie sú potrebné vojny. Dobytie záujmových teritórií sa dá dosiahnuť prípravou vhodných kandidátov do vysokej politiky, ich zaplatením a vytvorením podmienok pre získanie moci pripravenými kandidátmi. Vytvorí sa tak politická komunita ochotná pracovať pre americké záujmy. A to sa presne v roku 2020 stalo. Spúšťačom tohto procesu na Slovensku bol ekonomicko-politický terorista G. Soros, na ktorého sú naviazané niektoré protislovenské mimovládne organizácie.

Faktom je, že vražda Kuciaka a jeho snúbenice je dodnes nevyšetrená. Náhoda? Úmysel? Orgány činné v trestnom konaní (OČTK) nevyšetrovali možnosť organizácie vraždy zo zahraničia. Pritom je tu obrovské podozrenie, že americko-britský špión Tom Nicholson bol v prípade zainteresovaný!!!

Odložme emócie a pozrime sa čo sa udialo pred barom „Tepláreň“  v Bratislave.  K vražde v centre Bratislavy na Zámockej ulici došlo 12. 10. 2022 večer.

Podľa bulvárneho plátku „Nový Čas“ pred vraždou vrah zverejnil vyše 60-stranový manifest v angličtine, v ktorom píše o Židoch, sionistoch a nadradenosti bielej rasy. Vrah sa v manifeste priznal k tomu, že bol šikanovaný a že sa zradikalizoval na stránke, kde spoločne komunikujú najmä americkí neonacisti a prívrženci hnutia QAnon.

Treba poznamenať, že americký neonacizmus sa radikalizuje, ale i demaskuje vplyvom procesu udalostí na Ukrajine a takisto aj americké ultrapravičiarske hnutie QAnon, „vlastná sestra“ prejavov amerického neonacizmu. Káčer, minister zahraničných vecí by si mal predvolať na koberec amerického veľvyslanca a mal by mu podať demarš proti vzostupu neonacizmu v USA a žiadať ho, aby USA prijali opatrenia na likvidáciu neonacizmu v USA. Podobne by sa mala zachovať Čaputová.

Pravda zverejnila časť manifestu vraha Juraja Krajčíka. Podľa obsahu sa dá predpokladať, že vrah nemal rád židovskú komunitu, ktorá podľa neho pácha zlo po celom svete. OČTK s asistenciou D. Lipšica však vyhodnotili, že dokonca môže ísť o trestný čin terorizmu a útok proti LGBTI menšine. Tomuto vyhláseniu predchádzala obrovská  bezdôvodná propagácia LGBTI kumunity, na námestí SNP. Tisíce ľudí manifestovali za práva LGBTI s dopredu pripravenými vlajkami odznakmi a inou teplou „bižutériou“. Pritom doteraz nebolo známe, že by práva „teplej“ menšiny na Slovensku niekto porušoval.

Tak o čo tu ide? Chcú riadiť štát? Chcú potláčať väčšinové práva normálnych ľudí na rodinu? Len veľmi malá časť LGBTI komunity má v sebe geneticky zakódovanú „chybu“ v sexuálnej orientácii. Ostatné prípady môžu byť následok zlej výchovy, manipulácia LGBTI kamarátov, sklamaných lások, neschopnosti nájsť si partnera iného pohlavia, hľadanie útechy u iného pohlavia, vplyv drog a pod. Títo všetci narušení jedinci by mali hľadať pomoc u psychológov alebo psychiatrov. Vážnym problémom sú aj choroby šíriace sa v LGBTI komunite roznášajúce sa pohlavným stykom. Tieto choroby sú prenosné aj na iné zdravé osoby!!!

Opäť tu zlyhala spoločnosť, pretože otázka liečby pseudo LGBTI komunity je potlačovaná do úzadia. Prečo? Bojíme sa o tom hovoriť, ktorí pacienti z lekárskeho pohľadu do LGBTI komunity nepatria?

Chceme vyzdvihovať LGBTI komunitu na úkor zdravej komunity? Kto stojí za touto škodlivou propagáciou LGBTI komunity? Opäť mimovládne organizácie ako pri vražde Kuciaka? Akú úlohu tu opäť zohráva sorosovec Dušan Ondrušek, ktorý zmanipuloval aj Iniciatívu za slušné Slovensko?

Ondrušek pôvodne pracoval ako psychológ, neskôr sa začal venovať činnosti trénera nenásilnej komunikácie a facilitátora. Viedol asi 1100 tréningov vo viac ako 40 krajinách. Je lektorom na  Sokratovom inštitúte podporovaným Sorosom a s prepojením na ďalšiu nadáciu Pontis podporovanú Sorosom. Založil mimovládku PDCS (Partners For Democratic Change Slovakia), ktorá sa podieľala na organizácii demonštrácií Iniciatívy za slušné Slovensko s cieľom organizácie politického prevratu. Stal sa z neho zanietený obhajca práv LGBTI hlásajúci bludy o ich komunite.

Posledné informácie hovoria o tom, že LGBTI komunita chce mať legálne právo uzatvárať manželstvá a adoptovať si deti. Takže toto bolo cieľom demonštrácií!!! Vražda dvoch nešťastníkov len poslúžila ako zámienka na hyenistické zneužitie Ústavy SR pretože tieto ciele sú v rozpore s Ústavou SR. A sú priamym útokom na práva rodiny, manželského zväzku medzi mužom a ženou a na deti pochádzajúce z tohto zväzku. A útokom na štátnosť Slovenska!!!

Okamžite po vražde sa zmobilizovala tá časť politického spektra, ktorá zapredala Slovensko a potrebuje oslabiť silnejúce tlaky opozície na odvolanie vlády. Náhoda? Nie. Krachujúca politika zapredancov Slovenska končí. A to je pravý dôvod prečo je okolo vraždy toľko politického huriavku. Ak sa pozrieme do zahraničia, okamžite sa pre tieto smutné udalosti na Slovensku zmobilizovala napríklad maďarská časť protiorbánovskej kliky. Náhoda? Nie. V septembri sa v Belehrade konal pochod Europride LGBTI komunity. Alebo skôr Europrdu. Ak si pozriete nechutné fotografie pod článkom je jasné, že ide o demonštráciu časti psychicky narušených ľudí a zneužitie akcie na vystúpenie proti proruskej politike Srbska. Náhoda? Nie opäť tu cítiť rukopis Sorosa, ktorý finačne podporoval túto akciu.

Je náhoda, že opäť vyšiel zo zákulisia D. Lipšic? Človek, ktorý sa miešal do vyšetrovania skoro všetkých vrážd slovenských prominentov a ktorý z morálneho hľadiska nemá čo robiť na mieste špeciálneho prokurátora (zabitie človeka autom). Orgány OČTK v spolupráci s D. Lipšicom už prijali predčasné uzávery okolo prípadu. Údajne malo ísť o nenávisť voči LGBT komunite. To sa zatiaľ nedokázalo. Pán Lipšic by mal vysvetliť za aké služby ho platila americká spoločnosť Alliance Defending Freedom (ADF), ktorá má veľmi blízko k tajným službám USA? Je tu súvislosť so spracovaným Memorandom na tajného spolupracovníka Vojenským obranným spravodajstvom z marca 1998 na jeho osobu?

Zaujímavé je, že doteraz sa na verejnosti nezaznamenali nenávistné aktivity voči LGBT komunite. Tento pohľad však podporujú politici svojim konaním!!! V rozpore so skutočnou pravdou. Svoju polievočku si „prihriala“ aj židovská resp. židovsko-teplá komunita, ktorá vyhlásila, že sa cíti byť ohrozená. Pritom nie sú známe extrémistické prejavy nenávisti proti tejto komunite. Tiež to nie náhoda…

Pritom oprávnené odpovede na otázky, čo ľudí zaujímajú a čo by mali OČTK zverejniť sú: spracovanie osobnostného profilu vraha, posúdenie jeho psychického stavu a zdravia, jeho vzťah k drogám, možné prepojenie na iné závadové osoby alebo skupiny, potvrdený motív konania, preskúmanie či vrah spáchal naozaj samovraždu a pod. Jednoducho je potrebné vykonať kompletné forenzné preskúmanie prípadu a až potom prijať zodpovedajúce závery. Osobne si myslím, že išlo o psychické zlyhanie 19 ročného človeka z dôvodov, ktoré treba preskúmať. Môžu byť rôzne. Naratív o nenávisti voči LGBTI nemusí byť vôbec pravda!!!

„Prepáčte, že sa nemôžete cítiť bezpečne“, povedala na Námestí SNP prezidentka Čaputová. Pani americká guvernérka štátu Slovensko ani ja a mnoho ďalších ľudí Slovenska sa necíti bezpečne. A za to ste vinná svojou politikou aj vy a táto vláda. Čo robíte pre bezpečnosť všetkých občanov SR? Ťaháte ich do vojny z Ruskom pre americké záujmy!!! Podpísali ste okupačnú dohodu z USA, nevenujete pozornosť rozkladu štátu na všetkých úrovniach riadenia štátu!!! Vy a vláda podporujete vojnové násilie na Ukrajine dodávkami zbraní s následkom desiatok tisíc obetí. A teraz ohrozujete práva rodiny na normálny život v rozpore s Ústavou SR!!! Ústava SR im ich práva zaručuje v článku 41.: „Manželstvo je jedinečný zväzok medzi mužom a ženou. Slovenská republika manželstvo všestranne chráni a napomáha jeho dobru. Manželstvo, rodičovstvo a rodina sú pod ochranou zákona. Zaručuje sa osobitná ochrana detí a mladistvých“.

Nezaujíma Vás ani to, že vplyvom nesprávneho prístupu vlády ku covidovej pandémii na Slovensku zahynulo množstvo ľudí, ktorí mohli ešte žiť? V roku 2021 sa stretnutia s pápežom zúčastnili na Slovensku desaťtisíce ľudí.  Koľko ľudí sa v čase pandémie nakazilo a zomrelo po Vami organizovanej návšteve pápeža? Štatistika EPIS (Epidemiologického informačného systému) informuje, že významný nárast úmrtí bol práve v mesiacoch október a november 2021. Samozrejme netvrdím, že všetky úmrtia boli zapríčinené  nákazou z titulu návštevy pápeža, ale tvrdím, že istý podiel tu existuje, lebo existuje i príčinná súvislosť. Samozrejme, že skutočnej pravdy sa nedopátrame. Nie je politický záujem.

Ešte raz vyjadrujem ľútosť nad stratou životov mladých ľudí, ale prečo nebola taká účasť ľudí na námestí, keď bol zavraždený Ernest Valko, keď bol v roku 2020 spáchaný masaker vo Vrútkach, keď bol zavraždený Milan Lučanský, policajný prezident, ktorý veľa vedel o tejto vláde a ktorého vražda je dodnes nevyšetrená? Prečo dodnes nie je vyšetrená vražda Daniela Tupého, ktorého 17. výročie brutálneho zavraždenia  si pripomenieme 4. novembra za Dzuridovej vlády?

Za súčasný stav spoločnosti nesie vinu táto vláda za asistencie prezidentky SR. Vyzývam vládu, aby ihneď odstúpila a prezidentku, aby sa ihneď vzdala svojej funkcie. Zároveň vyzývam občanov SR, aby sa postavili na obranu vlasti a vyjadrili odpor podľa článku 32 Ústavy SR s cieľom zachrániť štát, ktorý táto vláda úmyselne rozkladá…

Viac na:

https://cz24.news/lajcak-sefcovic-bilcik-slovaci-maji-diky-jejich-zaprodanym-proti-slovenskym-politikum-a-europoslancum-obrovskou-ostudu-po-cele-evrope-a-svete-video/

https://www.cas.sk/clanok/2727699/exkluzivne-video-momenty-hrozy-pred-teplarnou-kamery-zachytili-juraja-19-s-vrazednou-zbranou/

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/643496-kto-bol-vrah-z-centra-bratislavy-pred-utokom-zverejnil-nenavistny-manifest-proti-zidom-a-lgbti/

Z mesta SNP Ivan Štubňa https://blog.hlavnespravy.sk/30778/dvojnasobna-vrazda-z-lgbti-komunity-sa-zneuziva-politikmi-na-oslabenie-suverenity-statu-a-na-posilnenie-moci-zapredaneckej-vlady/

Generál Lučanský

   „Blázen z Trnavy“ si vo svojej pomätenej mysli zapamätal slogan žltej tlače o „mafii“ (Boriska z toho zázračne vynechal, rovnako ako žltá tlač) a rýchlo pochopil, že sa musí zbaviť vedúcej osobnosti opozície. Na túto špinavú úlohu nasadil svojich najvernejších, ktorí naozaj nemajú zábrany v ničom, čo sa týka zneužívania policajnej funkcie. Veď sú Apači. Ibaže Jankovská (ktorej sa Robert Fico absurdne zastával) zlyhala. Priviedli ju cynicky na pokraj šialenstva aj k pokusu o samovraždu, ale nemala ako poslúžiť jasne zadanej úlohe – dostať Fica do Vianoc za mreže. Tak urobili osudovú chybu. Vybrali si ako ďalšiu obeť generála Lučanského, lenže už „kvaltovali“ a on im po pár týždňoch za mrežami, v ich rukách zomrel. U takých katanov ako sú Čurilla a Kysel nie prvá, ani posledná „smrteľná nehoda“.

Smrť zaslúžilého a aj nevinného (veď obvinenia, ktoré už s predstihom proti nemu avizovala žltá tlač na súde v civilnej žalobe proti žltej tlači jednoznačne vyhral a vyhranú nemalú čiastku venoval na charitu!) generála Polície vo väzbe? To je predsa šokujúca správa pre celý svet! Tak sa zľakli, že začali nechutnú kampaň, ako to zakryť – Mikulec toľko blekotal, až ho nahradila bezškrupulózna Kolíková, pridal sa Jarko Naď a dokonca aj Budaj (tak hladný po vládnej funkcii, že toto bolo to najmenej, čo je ochotný pre Psychopatoviča urobiť), no a nenávistné statusy vyvesila aj Remišová zo strany „Za ľudí bez ľudí“. Psychopatovič bol pozoruhodne ticho.

A nebolo im dosť. Vykrádačka vyšetrovacích spisov (priamo od Lišpica?) Tódová sa pokúšala špiniť nevinného generála ešte aj po smrti. To, aby svoju kamošku bez riadneho právnického titulu zato vzornú absolventku strednej potravinárskej, Záleskú, vyvinila z toho, že ona generála na to vopred určené miesto jeho smrti poslala…

A vrchol všetkého – zakázali nielen si uctiť nevinného generála, zakázali za ním aj verejne smútiť! Tejto politickej zberbe v skutočnosti na životoch jednotlivcov nezáleží. Derú sa k moci hoci aj cez mŕtvoly. Lenže nie je mŕtvy, ako mŕtvy! Niektorý sa hodí, iný nie.

Smrť piatich študentov

   Ožratý recidivista dopravných priestupkov (až 16x!) a kamoš Hegera s Pročkom zmasakruje päť mladých vysokoškolákov na autobusovej zastávke – a to následné ticho bolo priam ohlušujúce! Veď to bol a je „ich človek“, ktorý to dával najavo ešte aj krátko po masakre (dnes, na radu právnikov, si už nič nepamätá, ale horšie je, že tá pamäť akosi zlyháva aj celej Hegero-bande a pôvodne s nimi spolčenej žltej tlači). Bolo pietne stretnutie vysokoškolákov? Nebolo. Bola jediná ich demonštrácia po prvotnom škandalóznom rozhodnutí nevziať zabijaka do väzby? Nebola!

Už za vlády starých boľševikov som napísal: „Naplánovanej iniciatíve sa medze nekladú, nenaplánovanej sa nehovorí iniciatíva“. A v tomto prípade študentská iniciatíva novodobými boľševikmi naplánovaná nebola.

A čo naša skládková Zuzana, čo sa tak rada vo zvodných pózach váľa po kobercoch v prezidentskom paláci? Vyvesila čiernu vlajku, uronila okázalo slzu? Ničového nič sme sa od nej dočkali.

A čo auto-zabijak? No, už vieme, že dodatočne stratil pamäť a ja vo svojej dystópii (opak utópie v aktuálnej predpovedi budúcnosti) odhadujem, že zo všetkého vyviazne s podmienkou a len pár rokmi zákazu šoférovania.

Nie je mŕtvy, ako mŕtvy!

Streľba na Zámockej

   V okamihu, keď sa na Zámockej objavil Lipšic osobne, začalo to smrdieť politikou. Hneď to prestal byť banálny kriminálny prípad, ktorý by vyriešili aj miestni policajti. A hneď sa začalo hovoriť o nenávistných prejavoch. Lipšicove komando vytiahlo akési odkazy na sociálnych sieťach a údajný list na rozlúčku, ale o ich obsahu nič nevieme. A je veľmi dôležité kto a ako ich číta. A, áno, mohlo sa stať, že „zvedený a ohrdnutý“ mladík mohol v afekte znenávidieť celú konkrétnu „komunitu“. Či snáď nejedna žena po sklamaní v láske nezanevrela na celé „mužské plemä“? Je to snáď prvá vražda v afekte na Slovensku, či vo svete?

Ktosi zvolal na nedeľu „protifašistickú demonštráciu“. Hovorím si, konečne niekto statočný prehovorí a zámernej a z USA podporovanej nacifikácii Ukrajiny a dlhoročných výčinoch extrémistov z bataliónu Azov, Pravého sektora a konečne niekto (ako izraelskí predstavitelia) odsúdi to, že na Ukrajine je národným hrdinom (dodnes oslavovaným štátnym sviatkom!) masový vrah Židov, Poliakov a Čechov – Bandera. Ale to nie! Namiesto toho sme všetci počuli, že táto demonštrácia bude trvať dokiaľ „nás neprestanú zabíjať“?! Množné číslo „nás“ a priebežný čas „zabíjať“ z ojedinelého prípadu nešťastného chlapca, čo už na prvý pohľad nebol „nácek“? A takéto slová, keď žiadny takýto útok na túto komunitu na Slovensku za celé desaťročia nie je známy? Také niečo nezaznelo ani po vražde študenta Tupého a on naozaj bol obeťou extrémistickej skupiny! Nerozumiem…

Oprášili starý scenár

   Opýtajme sa – kto to hovorí? Na oficiálnej manifestácii to bola v prvom rade prezidentka zázračne recyklovaná zo skládky odpadu, PR-primátor Vallo, progresívec Šimečka… Všetci s biednymi preferenciami u voličov. Navyše tým úspešne odpútavajú pozornosť občanov od toho, do akého marazmu nás ich NATO a EÚ politikou doviedli, nehovoriac o Psychopatovičo-Naďovských atómových bombách hromadného testovania. Takže nimi nasilu forsírovaná LGBTI-agenda má teraz prehlušiť oprávnené obavy obyvateľstva z nadchádzajúcej doby ľadovej od pani Lajnovej z Bruselu? U nás sa Bittó Cigániková dostala do takej hystérie (ozaj, nebola zase opitá? opilcom sa predsa stáva, že sa dokážu sami od seba dojať k slzám) v priamom prenose TA3, že celá uslzená a zabalená v dúhe vyhlásila, že my všetci sme za smrť tých dvoch zodpovední, lebo sme tomu nezabránili. To akože sme mali vopred tušiť, že sa stane, čo nikto netušil, a držať hliadky dobrovoľníkov, vrátane kojencov, alebo pani Cigániková proste zasa len inak pózovala (ozaj, nie je to tá, čo nahrádza svoju prázdnu hlavu pózami bez nohavičiek???). A tento herecko-hysterický výstup moderátor TA3 zaklincoval celkom vážnym obvinením prítomných dvoch politikov, čo nezahrali taký hysterický záchvat ako Cigániková, že prečo sa povinne nekajajú za to, čo neurobili, o čom nič nevedeli a pri čom neboli. A tento moderátor Rastislav Iliev sa celkom vážne tváril, že Cigánikovej vyhlásenie (už dávno vo svete) neprípustnej kolektívnej viny sa ho netýka? Ozaj, prečo Iliev nebol na Zámockej, aby vlastnou hruďou zabránil tragédii?! Veď by bránil svojich, tak ako to, že ich nebránil?! Veď podľa politickej striptérky Cigánikovej je aj on „spoluvinníkom“! Tak ako ho môže TA3 ešte vôbec zamestnávať, keď takto „zlyhal“??? A tak sa koleso hystérie roztáča absurdnými výlevmi Cigániko-Ilievovcov…

Ale tiež sa opýtajme – kto nesmie hovoriť? Všimnite si ako okázalo opomenuli pozvať na tribúnu predstaviteľov opozície. Ukradli si tú dvojnásobnú smrť len pre seba. Konečne majú v tohtoročnej predvolebnej kampani tak vytúžené novodobé „Kladivo na čarodejnice“ (to ukrajinské sa už obohralo a vyvrcholilo absurdným zákazom slova „mier“!). A oni ten „hon na čarodejnice“ vždy znovu a znovu zneužívajú na likvidáciu svojich politických oponentov. Na to sa peniaze, aj na demonštrácie dobre školení komsomolci, vždy nájdu! No a žltá tlač, i kolaborantská RTVS, radi vypomôžu. Aj pani Lajnová z Bruselu sa ozvala a Slovensko je už vo všetkých žltých médiách vo svete pohotovo natierané na hnedo. Neoliberálna mašinéria mediálneho lynču sa rozbehla…

Navonok vyznávajú „inakosť“, ale chráňboh, aby ste mali „inaký“ názor. Už len slovo „názor“ je podozrivé, lebo oni nemajú názor, oni len všetci svorne v jednotnom chóre verklikujú tú neoliberálnu mantru, ktorú sa naučili, ako kedysi im podobní frázy marxizmu-leninizmu. A líšia sa len fanatizmom, kto ako ju vykrikuje – napríklad nenávistnými prejavmi sa chváliaci parlamentný vriťolez Osuský, či politický transvestita Dostál (raz sa prezlieka za Žida, potom za Róma, potom za ženu a najnovšie je vraj Ukrajinec??). Pre týchto novodobých boľševikov je samostatné myslenie a teda samostatný názor hroznou zradou na tej ich „jedinej pravej“. Starí boľševici skáču v hroboch odzemky nadšením, akých nečakaných nasledovníkov získali.

V krajine, ktorá je oproti iným tradične pokojná a bez excesov používajú univerzálny slovník z neoliberálnych príručiek o „extrémizme“, pričom za extrémizmus chápu každý prejav samostatného, slobodného myslenia. Fungujú len vo vopred nachystaných, či zrežírovaných kampaniach, kde vystupujú v jednom šíku, ako im to velí vnútrostranícka disciplína boľševikov. Veď nie nadarmo Dominik Tatarka kedysi napísal knihu s názvom „Démon súhlasu“. A ten démon povinného súhlasu s akoukoľvek, tentoraz neoliberálnou, ideológiou je tu opäť. Jeseň bude horúca… https://blog.hlavnespravy.sk/30776/strelba-na-zamockej-z-osobnej-tragedie-kampan-za-vlastnictvo-deti-homo-parmi/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: