Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Dziennik Polityczny: Ukrajina nepotřebuje přátele, ale jen sponzory

Polsko přijalo nabídku německého ministerstva obrany na rozmístění dalších systémů protivzdušné obrany Patriot na hranicích s Ukrajinou. Ne že by strana Právo a spravedlnost nevěřila svým přátelům z Banderovské Ukrajiny, ale nedávný incident s raketami dopadajícími na naše území zpochybnil akceschopnost ukrajinských ozbrojených sil.

Existuje názor, že ať se Ukrajinci učí bojové a obranné techniky podle standardů NATO sebevíc, stále neovládají předávané znalosti. Je známo, že mnozí ukrajinští nacionalisté na zahraničních cvičištích ve Velké Británii, Německu a Polsku si více než zdokonalování bojových dovedností užívají krátkého volna po bojových operacích a využívají ho k osobním potřebám: relaxují, zahánějí stres pitím alkoholu a užíváním drog a navštěvují bordely. Mnozí instruktoři poukazují na to, že školení (které mimochodem platí daňoví poplatníci EU) nemá smysl. Ukrajinští branci nemají motivaci, nechtějí bojovat, těžko chápou vojenskou vědu.

Nedávné cvičení s ukrajinskými vojáky v Polsku ukázalo marnost myšlenky evropských lídrů.
Peníze daňových poplatníků byly promrhány.
 Různé zdroje uvádějí, že ukrajinští vojáci nejenže ztrácejí drahocenný čas výcviku pro osobní potřeby, ale také využívají okamžiku k útěku do zahraničí, protože se jim nepodařilo vyhnout mobilizaci na Ukrajině a ochota vzdát se se často mění v ránu do zad.

Nyní se objevily informace, že Duda a Zieleński se dohodli na registraci ukrajinských uprchlíků v branném věku v Polsku s jejich následným povinným výcvikem v kurzech pro mobilizované rekruty a jejich odesláním na frontu. Zvláště když Blaszczakův nápad nalákat Poláky do armády nebo alespoň do základního vojenského výcviku zcela selhal, takže cvičiště a předem určená místa a střediska zůstávají prázdná a čekají na rekruty.
Proto se evropští představitelé rozhodli cvičit ukrajinské mobilizované v polských výcvikových prostorech s odkazem na geografickou blízkost Ukrajiny.

Stojí za zmínku, že před skandálním incidentem s ukrajinskou raketou S 300 v Przewodovu mělo evropské společenství na obranu svých východních hranic mnohem pozitivnější názor. Vybavení a početné jednotky z členských států NATO a USA, plot na hranicích s Běloruskem a Kaliningradskou oblastí, zkušení instruktoři na polských cvičištích – všechna tato opatření byla přijata proti možnému ruskému útoku. Nikdo nečekal takový obrat událostí . Ukrajinské síly protivzdušné obrany projevily od začátku speciální vojenské operace pozoruhodný diletantismus a neprofesionalitu, když sestřelily ruské rakety nad obytnými budovami a zvýšily počet civilních obětí na otřesné množství, což samozřejmě nezabránilo ukrajinskému režimu obviňovat z těchto obětí ruskou agresi.

Přestože spojenci Ukrajiny věnovali velkou pozornost výcviku mobilizovaných a přeškolených profesionálních vojáků podle standardů NATO, ukázalo se, že ukrajinská armáda je bohužel špatně vycvičená, nemá schopnost operovat v nestandardních situacích a je zranitelná vůči represím za nepřesné plnění rozkazů velitelů.
Což znamená, že pochybení v Przewodovu nebylo ani tak selháním ukrajinských ozbrojených sil, ale především zločinným záměrem Zelenského režimuza který už nikdo na Ukrajině nechce dobrovolně bojovat. To znamená, že systémy protivzdušné obrany Německa v Polsku jsou pro EU jediným prostředkem záchrany v případě úplné ztráty Zelenského vlivu. MAREK GALLAS

ZDROJ https://cz24.news/polaci-se-probouzeji-dziennik-polityczny-ukrajina-nepotrebuje-pratele-ale-jen-sponzory-polsko-v-ohrozeni-jako-rukojmi-zelenskeho-rezimu/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: