Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Čaputova neprišla len tak na skok, ale ona bola vo volebnom štábe Petra Pavla prítomná nejakú tu dobu

KRATENE

Ešte môj „malý“ postreh zo včerajšieho českého prezidentsko-volebného dňa.

Prvé výsledky týchto volieb som sledoval na CNN Prima News – v relácií pod názvom – „Volební speciál Hledá se prezident: Výsledky, analýzy i komentáře hostů“.

Samozrejme, že nič výnimočné, až na jednu vec.

V čase kedy na obrazovkách CNN PN mali údaj, že je spočítaných 29,90%, prišiel do štúdia akýsi  Martin Buchtík, zástupca STEM.cz, českej neziskovej organizácie, rozumej tretí sektor – Ústav empirických výzkumů a sdělil ľudu historických zemí Českých, takúto Nostradamovsku predikciu konečných výsledkov druhého kola prezidentských volieb – Petr Pavel  58,18% a Andrej Babiš 41,82% (!!!) viď TU, približne 2:15:53 – https://www.youtube.com/watch?v=rnvDwsGM6M0&ab_channel=CNNPrimaNEWS

A aké sú konečné oficiálne výsledky českých prezidentských volieb?

(v zátvorke predikcia STEM.cz)

Nuž takéto – Petr Pavel 58,32% (58,18) a Andrej Babiš 41,67% (41,82)!!!

Rozdiel takmer NULOVÝ!!!

Keď sa niekto pýta, čo tým naznačujem, tak vôbec „NIČ“!!!

Začína to byť nie len na Slovensku, v Čechách, ale v každej EÚ „demokracií“, také nejaké USA volebné, kde sa „nijako“ výsledkami „nemanipuluje“… Viď ostatné USA prezidentské voľby, kde Biden „demokraticky“ porazil Trumpa… a svet začal trpieť, hlavne EÚ/Ukrajina…

Na záver ešte jedna podobnosť Čaputovej s Petrom Pavlom – Petr Pavel následne po tom, keď výsledky už boli známe, ako nový „prezident“ ČR, v rozhovore pre CNN Prima News povedal toto – „Na prvom mieste asi najkrásnejšie bola priama gratulácia od prezidentky SR Zuzany Čaputovej, pretože jej prítomnosť vo volebnom štábe bola takým krásnym momentom, ktorý si budem pamätať dlho…“

Hneď na v úvode – https://www.youtube.com/watch?v=DUzOuKNzM4Q&ab_channel=CNNPrimaNEWS

Uf, tak tak to je!

Čaputova neprišla len tak na skok, ale ona bola vo volebnom štábe Petra Pavla prítomná nejakú tu dobu!

A odkedy že?!

Od chvíle, keď STEM.cz pustil do sveta svoju(?) „predikciu“, keď bolo spočítaných ani nie 30% odovzdaných hlasov a táto „predikcia“ im vyšla na 100%?!

A kde pobývala Čaputova dovtedy?!

Mala aj ona už nejaké tie „predikcie“, ako dopadnú resp. ako musia dopadnúť  české prezidentské voľby?!

No a čo má Petr Pavel spoločné s Čaputovou, okrem toho, že obidvaja sú „prezidentmi“ svojich republík?

Nuž určite to, že obaja hovoria „pravdu“ a nič iné len „pravdu“ lebo Petr Pavel o Čaputovej prítomnosti v deň konania II. kola českých prezidentských volieb v Prahe a následne v jeho volebnom štábe povedal toto – „Prišla len kvôli tomu s tým, že počítala s variantou, že to dopadnúť nemusí a v tom prípade by z toho mala krátky inkognito výlet do Prahy…“

Tu Petrovi Pavlovi verím len jedno a to to, že Čaputová tam išla inkognito, a hlavne, čo sa týka vo vzťahu k nám Slovákom lebo ona tých inkognito zahraničných a „zahraničných“ ciest v rámci Slovenska, v rámci rôznych ambasád v Bratislave, má oveľa, oveľa viac…a My sa o nich raz určite dozvieme…!!!

No a na záver dôkaz, ako sa Čaputová, podľa môjho hlbokého presvedčenia totálne znemožnila a nechutne sa hodila k nohám Petra Pavla – https://www.youtube.com/watch?v=G2vwwGPh8I8&ab_channel=CNNPrimaNEWS

Pevne verím, že Slováci sa nenechajú takto zmanipulovať druhý krát a nedajú Peru Pavlovi šancu, aby to Čaputovej vrátil!!!

Pre  mňa osobne absolútne nechutné!

Bývalo zvykom, že aj český prezident sa na prvú zahraničnú cestu po svojom zvolení vybral na Slovensko. Teraz už nemusí: Slovenská „hora“ prišla za ním…!!!

PS I:

Zaujímavé, že Čaputová sa rovnako nezachovala aj v inom prípade. V prípade, keď u našich susedov bola za prezidentku zvolená žena, tiež prvý krát v dejinách daného štátu.

Áno, hovorím o Maďarsku a o ich prezidentke Katalin Novákovej…

A ako dlho trvalo, kým sa Čaputová prvý krát stretla s maďarskou prezidentkou?

Nuž „len“ slabých 6 mesiacov!!!

Porovnajme – z Bratislavy do Budapešti je to po ceste 200 km. Čaputovej to trvalo 6 mesiacov!

Z Bratislavy do Prahy – je to po ceste 337 km a Čaputovej to trvalo NIČ, prišla tam skôr, ako bol Petr Pavel oficiálne inaugurovaný za prezidenta ČR!!!

Nuž ale dôvod je jasný – Čaputovej doba, kedy sa stretne s akýmkoľvek jej náprotivkom trvá podľa toho, aké uznáva „hodnoty“!

A podľa Čaputovej Katalin Nováková je na míle vzdialená od tých „správnych“ hodnôt, rozumej od hodnôt USA/Bruselu/NATO – vojensko-štvavých, hlavne vo vzťahu k Ruskej federácií!!!

PS II.

Na záver ešte jedna moja poznámka vo vzťahu k českým občanom, máte čo ste si vybrali a teda majte na pamäti, že od chvíle, kedy u vás oficiálne zasadne na stolec Prezidenta vašej milovanej ČR Petr Pavel, bude u vás platiť viac, ako kedy predtým, to vaše staré známe – „Dámy a pánové, život, to hold není peříčko“!!! https://ferro.blog.pravda.sk/2023/01/29/caputova-sa-nechutne-hodila-k-noham-petra-pavla/

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: