Design a site like this with WordPress.com
Začíname

ARCHÍV: Chcete-li vědět, co se bude dít zítra ve vaší zemi, nechoďte k bábě věštkyni. Vžijte se do role rabína

KRATENE 2008:

Kosovo dnes je nepotopitelný raketo-dělový a radio-elektronický křižník Rotschilda, ocelová platforma, z které Rotschild a jeho psi vidí, slyší a mají na mušce celou Evropu, celou Unii jako stát. Na vojenské bázy v Kosovo je napojena i všechna protiraketová obrana v Evropě.

Evropská Unie nevidí, že všechny tyto bázy jsou jen zesílená forma rabínské okupace Evropy ? Ani Pentagon, ani Nato k nim žádný vztah nemají. Kosovo je první zcela otevřeně vojenská báza SŽŘ a když tupci nebo sami rabíni nazývají Kosovo “státem Nato”, nevěřte jim ! Žádného generála Pentagonu tam nenajdete, generála Nato nevpustí ani přes práh.

A můžete vy se dostat na nejtajnější vojenskou bázu v Kosovo “Ocelový Bond”? Jednoduché. Napište si žádost a hotovo. Přivedou vás k záboru s vraty, zavezou dovnitř, ukáží restauraci, klub, něco jako kasárna, tělocvičnu a trenéry… a řeknou, že to je báza “Bond Still”.

Než vás tam zavezou, podrobí vás zastrašující procedůře, abyste měli dojem, že jste na nejtajnější vojenské báze. Vrtulníkem k vám přiletí sám velitel bázy, který z neznámého důvodu žije v Prištině. Z vrtulníku se vyvalí skupina mužů v černém – tělesná stráž velitele. Nepodléhejte však iluzi, že vidíte skutečného velitele. Vidíte pouhou loutku pro styky s veřejností, který o bázách, kterých v Kosovo jsou dnes při nejmenším tři, neví o nic víc, než vy.

Evropská Unie ovšem všechno tohle zná, vidí, chápe. Jenže dnes v křesle generála de Gaulla sedí rabín Sarkozy, křeslo Churchilla zabírá rabínami najatý přiblblý Brown, v Německu frau Merkell, kterou možná zbytečně Hugo Chavez nazval Hitlerovým pokračovatelem. Frau Merkell totiž už dávno jezdí modlit se do synagogy Tel Avivu, přičemž ne do synagogy věřících, orthodoxních židů, nýbrž do synagogy Rotschilda a jeho toulavých psů.

Korunní princ Srbska Alexandr Karageorgievič řekl : “Nezávislost Kosova realizuje plány Mussoliniho a Hitlera (8.5.2008)”. Tím, že se v r.99 přidalo k Natovskému bombardování Srbska, Německo dokázalo, že jeho poválečné pokání se týká pouze jedné země : Izraele.

Byla to právě německá provokace, která vedla k bombardování. Německá propaganda natočila falešné dokumentární filmy, Německo jako první uznalo nezávislost Chorvátska, což spustilo mechanismus rozpadu.

Ačkoliv máme-li být přesní, rozklad Jugoslávie, Iráku, Afganistánu jde do puntíku podle pravidel, které popsal už r.1991 siomudrc Jurij Bjalyj a nazval “geopolitický chaos”. V podstatě jde o způsob vládnutí Říše, neboli židovského jha v době globalizace.

(poznámka překladatele : na západě je tento termín znám díky knize Géopolitique du chaos par Ignacio Ramonet, 1997, Paříž. Autor je šéfredaktorem novin “Le monde diplomatique”).

MŽŘ nemůže existovat, nevytváří-li každý boží den tento tajemný geopolitický chaos, pomocí kterého ona řídí, vládne, udržuje v područí země, které v jazyku “věřících sionistů” – funkcionářů Říše – nazývá “fragmentami”.

Mír neutrpí, když Němci zanevřou na Francouze, zato k válce může dojít, když židovské ghetto se vytahuje před německým “kdo je krásnější a důležitější”, či ghetto Moskvy před ghettem Kyjeva. Chcete příklad ?

Vyslechněte tedy výkřiky Katze (Lužkova) v Sevastopolu o původu polostrova. Jako následek čekejte hysteriku kyjevského ghetta na adresu moskevského, čekejte autobusy do Krymu s banderovci z Ternopolu, Ivano-Frankovska a Lvova. Ghetta ovšem zůstanou nepoškozená. O válkách mezi židy se u nás říká: “Páni se hádají, zuby létají sedlákům”. Létají i hlavy, tak Tora učí rabíny ničit góje.

Mimochodem, zplnomocnili Katze nějací Rusové jednat jejich jménem, komu patří Sevastopol? Já jsem tam sloužil, a Sevastopol byl odjakživa “náš”, nás všech. Pouze za Krymské války a za 2. světové, a teď, když země padla pod okupaci, pod židovské jho, každý tvrdí “můj”. Dělit netřeba, třeba svrhnout jho.

Sevastopol dnes není ani ruský, ani ukrajinský, ani tatarský, nýbrž rabínský. Srovnejte složení obyvatel Krymu. Uvidíte, že Židů je tam dnes více, než Rusů, Ukrajinců a Tatarů. Tak tomu bylo i za SSSR. Sionisti vyčistili Krym rukami Němců a Tatarů od Rusů, prohlásiv je za partyzány, a potom rukami Stalina od muslimů, prohlásiv je za kolaboranty, které nutno deportovat.

Udělat z Krymu Izrael, to byl plán Rotschilda ještě dříve, než se objevila idea založit Izrael v Palestině. Psal jsem o tom podrobně, o sumách peněz, které Stalin dostal od Rotschilda na industrializaci SSSR, ale vrátit nedokázal.

Neboť stalo se, co rabíni nečekali : zeptejte se toho Katze, jak byl rozehnán židovský “Antifašistický komitét”, jehož hlavou byl Sjoma Michoelson… Židé napsali Stalinovi : za dluh z 30. let dej nám Krym. I jméno vymysleli – Hebrejská Sovětská Republika Krym.

Michoelsona pak našli v misce Minsku, protože po Historickém Vítězství v Máji 1945 Stalin mohl klidně “odpustit” všem, komu něco dlužil. Včetně Rotschilda. Ti pak museli čekat, než přijde jejich čas, k čemuž došlo v srpnu 1991.

Zkrátka, chcete-li vědět, co se bude dít zítra ve vaší zemi, nechoďte k bábě věštkyni. Vžijte se do role rabína, pro kterého jediným zákonem je kniha “Sto zákonů Šulhana”, a můžete na sto let dopředu hádat, co bude zítra. Jak postoupi Thaši, Tadič, Sallakašvili, Juščenko, Timošenko…

Thaši i Tadič jsou z jednoho rabínského pytle na loutky, pokusní králíci Rotschilda. V bělehradské elitě je rabínů víc jak v Moskvě, a to už od dob Trockého, který v Bělehradu roku 1913 zakládal orgán komunistů “Politika”.

Mohu-li trochu zjednodušit, tak Evropa dnes je v obklíčení, jako byli Němci u Stalingradu, a Rusko hledá cesty, jak přispěchat na pomoc. SŽŘ obložila Unii ze všech stran : Estonsko. Lotyšsko, Litva, Polsko, Ukrajina, Maďarsko, Rumunsko, Česko, Albánie, Kosovo… Zůstala jen jedna díra ve zdi kolem Evropy – Srbsko.

Blokáda je oblíbené slovo rabínů Říše. Rotschild usiluje o to, aby mohl spustit blokádu Evropy od ruských energetických zdrojů. I Bělorusko má tvořit část zdi. Rusko se snaží prorvat se k obklíčené Evropě plynem ze severu – po mořském dnu, i z jihu – South-streamem přes Srbsko.

Ale tam, jak čertík z krabice, vyskočil Boris Tadič. Objevil se papír o blízkém, možná k příštímu jaru, přijetí Srbska do EU. Papírek podepsali ne v kabinetu EU, ale kdesi na chodbě funkcionáři třetího řádu, které už teď ani se svíčkou nenajdeš.

Strašnou sílou táhnou rabíni Srbsko do EU. Naivní Srbové si myslí, že díky Tadičovi budou jezdit bez viza po celém Schenghensku. Je fakt, že psychologicky pro Srby členství v mezinárodních organizacích, odkud je v začátku 90. let vyhnali, znamená mnoho.

Volný trh v oblasti zemědělství bude pro Srbsko katastrofou. Až dosud vlastníkem země může být pouze občan Srbska, ale po vstupu de EU se to má změnit. Díky dlouholetým sankcím Západu schopnost místních lidí kupovat zem je nízká, zato cizinci ji prý budou moci získat za směšnou pro ně cenu.

Jenomže v Srbsku, obzvlášť v Vojvodině, rabíni různými machinacemi a substitucemi skoupili vše do posledního lánu a cizinec zde štěstí nenajde. Rabíni rozhodli, že je čas legalizovat tyto podvody a z krádeže srbské půdy udělat legální koupi dle zákonů EU.

Centr Vojvodina budou na stovky km obklopovat sady a zahrady s ekologicky čistými jablky, okurkami, rezervovanými pro stravu sionských mudrců, tvořících v Centru židovké civilizace “nového člověka”. Za doby sovětské nového člověka nazývali “sovětským”. Jestliže SSSR byl vytvořen pro chudé židy ze Zapadákova, MŽŘ bude rájem pro židy bohaté, každý z nich bude takovým Abramovičem, s jachtou a sloužícími zvané Gorbačev, Brown, Juščenko…

A Srbové a Srbky budou dřít na polích, tupět a vymírat. Podle plánů MŽŘ, stejně jako Izrael, Srbsko má zmizet z mapy světa.

“Po Kosovu dojde k destabilizaci Sandžaku v jihozápadním úhlu mezi Černou Horou, Kosovem a Bosní, kde je 40% muslimů, jejichž počet roste mimo jiné díky běžencům. Odtrhnutím Sandžaka a Vojvodiny a oddělením Černé Hory rozpad Jugoslávie bude zakončen”, byl informován už dávno siomudrc Bjalik v časopise Slovo (31.12.1999).

Konečným cílem MŽŘ je zničení gójů, Slovanů v první řadě. Gigantské úsilí vynakládá MŽŘ na sjednocení Židů a přitom jednoty nedosáhla ani v Tel Avivu. Gigantské úslilí vynakládá proti sjednocení Slovanů, neboli panslavismu. Tento termín zavedl Ján Herkel r. 1826.

Ideu slovanské jednoty a kulturní vzájemnosti hlásali Čech Dobrovský, Slováci Šafarik a Kollár, Chorvát Gaj. Myšlenka byla, že Rusko po vítězství s Turky a v napoleonských válkách ochrání Slovany od cizí nadvlády. Později někteří změnili svůj náhled (Ljudevit Gaj, Štúr, Havlíček), jiní (Palacký) vystupovali za přeměnu rakouské říše v federaci Slovanů, Rakušanů a Maďarů. Podtext byl : ochrana od židovkého jha.

Panslavismus pro rabíny je strašný sen. Proti němu slouží dnes válka za Krym, díry v ropovodech a plynovodech, blokáda South Stream i Nord Stream, Kodorské učiliště, dróny, cokoliv, jen nedopustit politické sblížení Slovanů…

Tadič, kterého vychovala jeho macecha, židovka Lara Mandičová, jménem Srbska podepsal papír o vstupu do EU… bez Kosova. Čím tedy by Rusko mohlo pomoci Srbsku, dokud bude prezidentem Tadič ?

klich.ru

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: