Blog

Dôverný dokument Pfizeru odhalil zločinné krytie úmrtí

Celé vysielanie s našim hosťom MUDr. Petrom Liptákom nájdete v archíve na stránke televiziaslovan.sk alebo v aplikácii TV Slovan. Záver vysielania ponúkame aj pre verejnosť. https://www.facebook.com/100966305253389/videos/460160955672882 (Mike Adams, Natural News) Vďaka úsiliu skupiny zvanej Profesionáli verejného zdravotníctva a medicíny za transparentnosť máme teraz usvedčujúci dôkaz vo forme dokumentov dokazujúcich očkovací zločin.. Spoločnosť Pfizer a americká Agentúra preČítať ďalej “Dôverný dokument Pfizeru odhalil zločinné krytie úmrtí”

Láska k vlasti i všetkým Slovanským národom je ako láska k rodine

Celé znenie OTVORENÝ LIST VEĽVYSLANCOVI RUSKEJ FEDERÁCIE V BRATISLAVE – LIST č.2 Dobrý deň Vaša Excelencia, vážený pán veľvyslanec Igor Bratčikov, dobrý deň prajem všetkým dobrým ľuďom a priateľom vzácneho Ruského národa, tento list je adresovaný Vám Vaša Excelencia vážený pán veľvyslanec Igor Bratčikov, váženému pánovi prezidentovi Ruskej federácie Vladimírovi Vladimírovičovi Putinovi a aj celémuČítať ďalej “Láska k vlasti i všetkým Slovanským národom je ako láska k rodine”

Analýza (ne)možnosti zavedenia povinného očkovania proti ochoreniu covid-19 – komplexný právny pohľad bez trestnoprávnej roviny

Dňa 9.12.2021 sme ministerstvám zaslali ponuku na vypracovanie právnej analýzy ZADARMO. Keďže na ponuku dodnes nikto nereagoval, zverejňujem komplexný právny pohľad s tým, aby ho verejnosť používala podľa vlastnej ľubovôle na ochranu svojich práv a oprávnených záujmov. Ministerstvo spravodlivosti  SR K rukám: Mgr. Mária Kolíková, ministerka spravodlivosti SR Bratislava 17.1.2022 Vec:     Právna analýza k povinnémuČítať ďalej “Analýza (ne)možnosti zavedenia povinného očkovania proti ochoreniu covid-19 – komplexný právny pohľad bez trestnoprávnej roviny”

technologiamyslenia: chceme si nepočkať na výsledky

Podpredsedníčka výboru a exministerka vnútra Denisa Saková k prípadu v Miloslavove Toto je tam, chápete? Viola, Lučanský, vojak na Lešti … Ako môžu … Schovám sa na povale, alebo s vlkmi a napíšem knihu. ahá, už som poňal Takže Saková verejne vyhlási, že ak sa to deje je to v poriadku, ale umiestnenie na sociálneČítať ďalej “technologiamyslenia: chceme si nepočkať na výsledky”

Nahrávam…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: