Blog

S Radovanom Hrádekom nielen o extrémizme na Slovensku

Pod Paľbou s Radovanom Hrádekom nielen o extrémizme na SlovenskuDiskusná relácia Slobodného vysielača štúdio MYJAVANaše motto:Hovoriť pravdu v čase všeobecného klamu je revolučný čin. George OrwellAk chcete pravidelné debaty v nemainstreamovom štýle bez cenzúry podporte nás na toto číslo účtu bez podpory divákov to nieje možné.IBAN: GB09 REVO 0099 7020 5386 94 BIC: REVOGB21alebo cezČítať ďalej “S Radovanom Hrádekom nielen o extrémizme na Slovensku”

V Kosovu v pátek pokračovalo zatýkání bývalých členů UCK

V pátek byl v kosovské Prištině zatčen vůdce Asociace kosovských válečných veteránů a předán tribunálu pro válečné zločiny v Haagu, aby čelil obžalobě ze zastrašování svědků. Specializovaný soud v Haagu, zkoumající zločiny kosovsko-albánské UCK během povstání proti srbské vládě v letech 1998-99 sdělil, že vydal zatykač na Hysniho Gucatiho. Gucati bude čelit stíhání za „trestné činy proti výkonu spravedlnosti, konkrétněČítať ďalej “V Kosovu v pátek pokračovalo zatýkání bývalých členů UCK”

Slovensko: Nedůvěra obyvatel vůči USA a odpor proti „západním“ intervencím

GLOBSEC je pravděpodobně jedním z nejznámějších a nejvlivnějších politických think-thanků nejen na Slovensku, ale i ve střední Evropě. Má za cíl podpořit proatlantické směřování Slovenska. Přestože byl založen teprve v roce 2005, pořádá každoroční akce, kterých se často účastní až tisíc lidí z desítek různých zemí. Přestože dostává miliony eur od slovenské vlády, je také financován USA aČítať ďalej “Slovensko: Nedůvěra obyvatel vůči USA a odpor proti „západním“ intervencím”

Bielorusko

1. Agentúrky aktuálne 2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom Téma: Bielorusko Hostia: Marian a Miroslava

Dvanásťposchodvá, enkláva

Volajú to pakt o imigrácii a naozaj je to čosi ako zločinnecký pakt – zosnovaný skryte v pozadí. No, zas tak skryte nie, lebo sa vedelo, že s niečim takým výjdu. A aj sa vedelo, že to bude takéto primitívne.Predložila to osobne predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyen. Princíp návrhu je veľmi jednoduchý aČítať ďalej “Dvanásťposchodvá, enkláva”

Pentagón si urobil z Gruzínska najväčšie centrum biologického výskumu

Sotva sa západní politickí stratégovia stihli oklepať z odhalenia činnosti amerického vojenského oddelenia v biologickom laboratóriu Pentagónu v Gruzínsku (kedy ich argumenty hovorili o neserióznosti a konšpirácii obvinení ) už bol informačný priestor vyhodený do vzduchu novým únikom údajov z výskumného Centra Lugar, ktoré si postavil Pentagon v Tbilisi. Neznámi hackeri tentokrát otvorili e-mail aČítať ďalej “Pentagón si urobil z Gruzínska najväčšie centrum biologického výskumu”

Zistil som, že to tlieskal Goebbels, nemecký minister propagandy

Neverím, že Európsky parlament je pokračovaním nemeckej Tretej ríše Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných. V noci ma prebudilo nadšené tlieskanie. Zistil som, že to tlieskal Goebbels, nemecký minister propagandy. Dúfam, že to bol len sen.Čítať ďalej “Zistil som, že to tlieskal Goebbels, nemecký minister propagandy”

Pomýlená a skorumpovaná Transparency International?

Transparency International Slovensko vykonáva podivné aktivity a do života sa zapája najviac pred voľbami. Aj v prezidentských voľbách účelovo jedných kandidátov zhvýhodńovala, iných očierňovala a to bez overovania informácií. Vám ďakujeme za podporu a sledujte https://www.ginn.press/podpora Už v minulosti sa v iných krajinách dokázalo, že najväčším donorom Transparency international je napríklad aj Siemens či inéČítať ďalej “Pomýlená a skorumpovaná Transparency International?”

Zlodejka Zuzana Piussi? Kuciak je zlatá baňa pseudoumelcov a vstupná brána politikov!

9. Októbra 2019 bola premiéra Filmu ukradnutý štát a GINN bol pri tom. Stretli sme tam aj mimoriadne podráždenú autorku Zuzanu Piussi, ktorá v rozpore so zákonom filmovala aj súd a zábery použila vo filme. Vám ďakujeme za podporu portálu GINN https://www.ginn.press/podpora O podivnom filme a jeho financovaní zverejnil Martin Daňo video tu: 11.243 FilmČítať ďalej “Zlodejka Zuzana Piussi? Kuciak je zlatá baňa pseudoumelcov a vstupná brána politikov!”

Neústavné protiepidemiologické opatrenia

Ústavný právnik Ján Drgonec: Povinné očkovanie, nielen proti korone, a opatrenia proti koronavírusu sú protiústavnéhlavnespravy.sk/ustavny-pravnik-jan-drgonec-povinne-ockovanie-a-opatrenia-proti-koronavirusu-su-protiustavne/2293776 Bývalý predseda Najvyššieho súdu SR reagoval na televíznu debatu s JUDr. Jánom Drgoncom o neústavných protiepidemiologických opatreniach Matovičovej vlády.infovojna.sk/article/harabin-moderatorka-ta3-zitna-lucaiova-predviedla-v-debate-s-byvalym-ustavnym-sudcom-drgoncom-o-covide-19-novinarsky-hnoj-a-hyenizmus Vláda má problém. Nemůže Čechy nutit, aby nosili roušky, shodují se ústavní právnícimix24.cz/vlada-ma-problem-nemuze-cechy-nutit-aby-nosili-rousky-shoduji-se-ustavni-pravnici/

Nahrávam…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

Create your website at WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: