Blog

Účastníci „dobrovoľného“ testovania majú právo na odmenu za účasť na vedeckom experimente

Dňa 4.12.2020 bol vo vedeckom časopise medRxiv publikovaný tento článok: https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.12.02.20240648v1 Jeho autormi medzi inými sú aj náš minister zdravotníctva, Marek Krajči, Pavol Jarčuška a iní verejnosti menej známi ľudia. Štúdia je financovaná aj zo zdrojov Wellcome Trust, ktorá po pár rozklikaniach nasmeruje zvedavcov na také mená ako Dr. Fauci, resp. Bill & Melinda GatesČítať ďalej “Účastníci „dobrovoľného“ testovania majú právo na odmenu za účasť na vedeckom experimente”

Korona lockdown nesnížil v Německu kriminalitu uprchlíků

Německo začíná pomalu připomínat divoký muslimský Východ. Země je sice uzavřena v tvrdém lockdownu, který musí bílí Němci dodržovat, ale uprchlíků se to netýká. Uprchlíci si jako “noví páni” mohou nadále dělat, co chtějí. Jejich nejoblíbenější kratochvílí je podle všeho kriminalita. Uprchlíky páchaná kriminalita bují i přes přísná proti plandemická opatření vesele dál. Některá německáČítať ďalej “Korona lockdown nesnížil v Německu kriminalitu uprchlíků”

Lipšicove stádo verných …

Novinári kontrolujú politikov. Ale kto kontroluje novinárov? Nikto. A tak to aj vyzerá. Keby niekto kontroloval novinárov, ukázalo by sa, že sú to rovnako podlí ľudia ako politici. V mnohých prípadoch by vyšlo najavo, že tí, čo majú kontrolovať politikov, sú ešte horší ako skorumpovaní ministri a poslanci. Novinárske esá ako Monika Tódová alebo MarekČítať ďalej “Lipšicove stádo verných …”

Politicky nekorektne

Sledujete reláciu – Politicky nekorektne s Milanom Mazurekom a Jánom Pastuszekom.https://www.youtube.com/watch?v=w2fsm41D0bQ Používateľ Pavel Zítko vysielal naživoObrovské podozrenia z diania vo väzení v Prešove od 6/12 do 2020. 9…POLÍCIA SR musí konať a preskúmať tieto absolútne šokujúce podozrenia!!!Toto nie je možné v civilizovanom svete!VŠETCI zodpovední musia platiť za vlastné činy!!!Zdieľajte prosím! Bohužiaľ, blokujú ma…https://www.youtube.com/watch?v=-n0z9Elah5g Mobilizujeme „armádu“Čítať ďalej “Politicky nekorektne”

Big Pharme vadí přírodní přípravky na regulaci střevní činnosti

Máte rádi vepřo-knedlo-zelo? Tak si jej uvařte. dokud to ještě lze! Na seznamu zakázaných potravin se celkem rychle může ocitnout zelí. Je to zelenina, které hrozí zákaz kvůli tomu, že obsahuje hydroxyanthracenové deriváty. U této látky sice v mnohaletém řízení před Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA) nebylo spolehlivě prokázáno, že by ohrožovala život neboČítať ďalej “Big Pharme vadí přírodní přípravky na regulaci střevní činnosti”

Antifa, falošné vlajky, mŕtvoly

Během protestů u budovy Kapitolu 6. ledna byla mezi pěti zabitými lidmi také veteránka Air Force, Ashli Babbittová. Chování několika jednotlivců zapojených do násilností však naznačuje, že agitátoři vystupovali koordinovaným způsobem. Joshua Phillipp hovořil v rámci pořadu Crossroads s Masako Ganahou, nezávislou japonskou novinářkou, aby zjistil více informací. Původní video bylo zveřejněno 12. 1. 2021.Čítať ďalej “Antifa, falošné vlajky, mŕtvoly”

MINISTER KRAJČI POTVRDIL, ŽE VLÁDA SPÁCHALA NA VLASTNOM NÁRODE SABOTÁŽ ZO STRACHU

Tlačová konferencia: Róbert Fico sa vrátil z dovolenky, ktorú absolvoval v Dominikánskej republike. Ako sám tvrdil, podľahol reklame na denníku SME a išiel tam. Najviac zaujímavý je však zaver tlačovej konferencie, ktorý nabral naozaj na obrátkach. Novinárka denníka N Monika Tódová dokonca povedala Ficovi, prečo krúti hlavou a nech odpovedá na otázku. https://magazin1.sk/novinarka-todova-drzo-ficovi-co-krutite-hlavou-vsak-to-je-jednoducha-otazka-video-z-brutalnej-tlacovky-tu/

EP požaduje zníženie emisií do roku 2030 o 60% – COVID-19 jako šance k řešení klimatické krize

Pandemie COVID-19 může být odrazovým můstkem pro rychlé změny potřebné k řešení klimatické krize. Autoři předkládají přesvědčivé argumenty, proč musíme jednat ihned a od základů změnit všechny systémy, které jsou pilíři dnešní civilizace a ekonomiky. Tato kniha je odvážná, dramatická a vizionářská. Zcela brilantně vysvětluje řadu krizí, kterým v současnosti lidstvo čelí, a představuje pandemiiČítať ďalej “EP požaduje zníženie emisií do roku 2030 o 60% – COVID-19 jako šance k řešení klimatické krize”

Jak argumentovat

KRATENE Nabízím vám tedy možnost, jak argumentovat svým sousedům z řad jinak smýšlejících a konajících spoluobčanů… Stojíte zbytečně fronty na testování, zda náhodou nemáte covid? Nedělejte to! Děláte ze sebe pouze užitečné idioty. Výsledky testu na vašem zdravotním stavu stejně nic nezmění, neboť na tuto nemoc nejsou žádné léky, zato pomůžete vládě, aby zavedla ještě většíČítať ďalej “Jak argumentovat”

Sergej Chelemendik

Sergej Chelemendik (9. srpna 1957, Kyjev, Ukrajinská sovětská socialistická republika, Sovětský svaz – 5. května 2016, Bratislava, Slovensko) byl ruský spisovatel a také bývalý slovenský politik. Od roku 2006 byl poslancem Národní rady Slovenské republiky za Slovenskou národní stranu.

Nahrávam…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

Create your website at WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: