Blog

„V hirošimských troskách není radioaktivita“, zněl titulek v New York Times

„Když jsem v roce 1967 poprvé navštívil Hirošimu, stín na schodech tam stále byl. Byl to téměř dokonalý dojem uvolněné lidské bytosti: rozkročené nohy, ohnutá záda, jedna ruka podél těla, jak sedí a čeká na otevření banky. Ve čtvrt na devět ráno 6. srpna 1945 byla i se svou siluetou vypálena do žuly. Díval jsemČítať ďalej “„V hirošimských troskách není radioaktivita“, zněl titulek v New York Times”

Bolton tvrdil, že „pomáhal plánovat státní převraty“

Venezuelské národní shromáždění jednomyslně odsoudilo nedávné komentáře bývalého amerického poradce pro národní bezpečnost Johna Boltona, kde se chlubil svou účastí na spiknutích proti vládě Nicoláse Madura. V rozhovoru pro CNN Bolton tvrdil, že „pomáhal plánovat státní převraty“, a když ho donutili uvést příklad, poukázal na kapitolu o Venezuele ve své knize The Room Where ItČítať ďalej “Bolton tvrdil, že „pomáhal plánovat státní převraty“”

Amnesty Int. asi obsadili Rusi

Mimovládna organizácia Amnesty International so sídlom v Londýne a s celosvetovou pôsobnosťou ako svoju hlavnú činnosť uvádza odhaľovanie faktov a vyšetrovanie porušovania ľudských práv a slobôd. Pred pár dňami táto organizácia zverejnila správu, ktorá akože hoax šírený „dezolátmi“ označila za fakt a smutnú realitu. Konkrétne sa jedná o tie hoaxy, ktoré informovali o tom, žeČítať ďalej “Amnesty Int. asi obsadili Rusi”

Drevomafia už mľaská

Chodím si takto po Liptove, po Orave a Spiši – a zrazu počujem mľaskanie. Ježiši Kriste – azda len nie stádo divých svíň !/ S tými na rozdiel od medvedíkov nie som až tak zadobre/. – Nuž tí čo mľaskali, diviaci neboli, ale svine -riadne svine – to áno. https://www.hlavnespravy.sr/fico-nie-rusko-ale-ukrajina-prerusila-dodavky-ropy-na-slovensko/2901562 Drevomafii v okolí slovenských národnýchČítať ďalej “Drevomafia už mľaská”

Bílý dům přepisuje vědecké studie a šikanuje vědce

Dvě americké zájmové skupiny předložily již v r. 2007 ve výboru Sněmovny reprezentantů důkazy o tom, že Bílý dům vyvíjí politický nátlak na vědce a snaží se je přimět k tomu, aby nepravdivě informovali o problematice klimatických změn. Svědci vypověděli, že Bushem dosazení lidé v Národním úřadu pro oceán a atmosféru (National Oceanic and AtmosphericČítať ďalej “Bílý dům přepisuje vědecké studie a šikanuje vědce”

Gatesové predpovede a záhadné fľaštičky na sklade

Ruské ministerstvo obrany uviedlo, že tieto vírusy pomohli objaviť americké úrady. KP.RU zistila, ako k tomu mohlo dôjsť Ilustračné foto Spojené štáty vyhlásili v piatok 5. augusta stav zdravotnej núdze (núdzový stav). K tomuto dňu bolo v Spojených štátoch zistených 7 101 prípadov ochorenia. A deň predtým ministerstvo obrany zverejnilo senzačné údaje. Zdá sa, žeČítať ďalej “Gatesové predpovede a záhadné fľaštičky na sklade”

Americké systémy HIMARS pripravujú k útoku na Ukrajine vojaci USA

Americké systémy HIMARS pripravujú k útoku na Ukrajine vojaci USA. Ukrajinskí vojaci len stlačia finálny spúšťač. Nie je žiadnym tajomstvom, že USA zasahujú na Ukrajine priamou účasťou svojich ozbrojených síl, cvičením Ukrajincov na obsluhu amerických systémov, priamo riadia jednotlivé úseky ukrajinskej armády a pod. Ďalším faktom je, že za vojnu na Ukrajine nesú zodpovednosť USA a celé svetovéČítať ďalej “Americké systémy HIMARS pripravujú k útoku na Ukrajine vojaci USA”

Najfalošnejšia a najintenzívnejšia PR vojna všetkých čias

Prezident a prvá dáma Ukrajiny pózovali na romantickom fotení pre časopis Vogue, v ktorom prezident Volodymyr Zelenskyj básní o láske k svojej milovanej žene. Tuším, čo si teraz asi hovoríte: ako si Zelenskyj môže urobiť čas na fotenie pre Vogue uprostred svojho nabitého programu PR vystúpenia pre iné významné západné inštitúcie? Veď je to koniecČítať ďalej “Najfalošnejšia a najintenzívnejšia PR vojna všetkých čias”

Nahrávam…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: