Blog

Rada Evropy rozhodla o zákazu povinnosti očkování

Rada Evropy (CoE), rozhodla v resoluci č.2361 (2021) o zákazu ustanovení povinnosti očkování členským státům, včetně ČR. Členské státy EU jsou povinny: 7.3.1 zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné a že na nikoho není politicky, společensky ani jinak vyvíjen nátlak, aby se nechal očkovat, pokud si to sami nepřejí 7.3.2Čítať ďalej “Rada Evropy rozhodla o zákazu povinnosti očkování”

Mysleli sme, že to boli belosi

Zaujímavý pohľad Afroameričana Dontella Jacksona, ktorý pochopil, že za útrapy zotročeného černošského obyvateľstva zodpovedá niekto iný, ako biela rasa ako taká. Volám sa Dontell Jackson a ako mnoho Afroameričanov som bol vychovaný v kultúre hlboko nasiaknutej propagandou, ktorá vinu za všetky neduhy čiernej rasy hádzala na belochov. Až keď som začal skúmať skutočnú históriu černochov,Čítať ďalej “Mysleli sme, že to boli belosi”

Jak beztrestně zabít statisíce lidí…

…a ještě na tom vydělat. Jste aspirující masový vrah, ale nevíte, jak začít? Přemýšlíte, kam jít dál se svým životem, na čem se ukojit tentokrát? Napadá vás třeba “co takhle povraždit nějaké lidi, ať se trochu pobavím“? Tak čtěte dál. A nebojte se, následující postup byl v proběhlém roce a půl prozkoušen v celé řaděČítať ďalej “Jak beztrestně zabít statisíce lidí…”

Prezidentka Čaputová sa prihlásila k Nemecku

https://dennikn.sk/minuta/2433680/ Čaputová na Globsecu zradila národní zájmy. Navezou tolik migrantů, kolik bude EU chtít https://cz.sputniknews.com/20210617/caputova-na-globsecu-zradila-narodni-zajmy-navezou-tolik-migrantu-kolik-bude-eu-chtit-rika-blaha-14872546.html Maas žiada zrušenie práva veta pre jednotlivé krajiny EÚ https://www.topky.sk/cl/11/2128693/Maas-ziada-zrusenie-prava-veta-pre-jednotlive-krajiny-EU Nemecký minister Heiko Maas: právo veta jednotlivých členských krajín EÚ musí byť zrušené 2SV, vraj ak ste i len začuli tento zvuk, 18 dní bude ešte ťažko pod Nemeckým jarmom:

Turba philosophorum

Sněm filosofů (Turba philosophorum) je jedním z nejslavnějších a nejvlivnějších alchymických traktátů středověku. Ve formě zápisu ze sněmu těch Pythagorových žáků, kteří zbyli (po vyhlazení jeho školy roku 510 př. Kristem), zachycuje obsah Velkého díla alchymie. Z historického hlediska Sněm filosofů představuje klíčový spojovací článek mezi egyptsko-helénskou alchymií, arabskou alchymií a alchymií evropského středověku.Kniha jeČítať ďalej “Turba philosophorum”

Štvrtinový Slovák Krčméry presadzuje opätovné zavedenie štátnej karantény

Jezuita Krčméry priznal, že je len štvrtinový Slovák http://www.inenoviny.sk/jezuita-krcmery-priznal-ze-je-len-stvrtinovy-slovak/ Vakcinátor Krčméry presadzuje opätovné zavedenie štátnej karantény, spochybnil účinok vakcín proti novej verzii koronavírusu https://www.infovojna.sk/article/vakcinator-krcmery-presadzuje-opatovne-zavedenie-statnej-karanteny-spochybnil-ucinok-vakcin-proti-novej-verzii-koronavirusu Dr. Bukovský o zastrašovacej kampani za očkovanie detí https://www.infovojna.sk/article/video-dr-bukovsky-o-zastrasovacej-kampani-za-ockovanie-deti-alebo-co-vie-vedenie-slovenskych-pediatrov-a-profesor-pediatrie-z-tufts-university-nie Vyzerá to, že zázračná rýchlená vakcína má nedostatočný výkon – a že dokonca zabíja ľudí. A napriek tomu sa masy stavajú do radu naČítať ďalej “Štvrtinový Slovák Krčméry presadzuje opätovné zavedenie štátnej karantény”

Štatistiky hovoria jasne – v neprospech očkovania detí

Vážení rodičia, toto si musíte prečítať! Teraz, viac ako kedykoľvek predtým je potrebné, aby ste sa pozorne zamysleli nad každou informáciou, ktorá sa ku Vám v súvislosti s očkovaním detí dostáva. Pre potreby tohto príspevku budeme v texte používať (nesprávne) výraz vakcína namiesto génová terapia. I. Klinická štúdia Pfizer-BioNTech u 12-15 ročných V novembri 2020 EMA odsúhlasila výskumný pediatrickýČítať ďalej “Štatistiky hovoria jasne – v neprospech očkovania detí”

Nahrávam…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: