Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Nic noveho pod slunkem. Vyhlasi vyhlašku, slibi slib

kratene
Tak nam Červenaček Al Hammaček v nedělu zapadem slunka slavnostně ukončil ramadan, robot Emil odevřel hospody a oznamil, že od pulnoci už korona do hospod nepoleze a že si laskavě možeme k pivu sednut
a ten mlady blonďaty chlapec, kery bude brzy obětovany, hned vydal varovani, že se korona do hospod bude vracat každy den po 23. hodině a bude tam aji nocovat, takže v te době tam nemame co robit.
Takže nic noveho pod slunkem. Vyhlasi vyhlašku, slibi slib, odvolaju odvolani a minutu pote zrobi vyjimku z vyhlašky, tři minuty pote vyjimku z vyjimky a dalši den řeknu cosik jineho, aby nikdo nevěděl, co se ještě može a sprosty lid tak mohl byt pokutovany a popotahovany uřadama.
Cela ta socialistycka vlada je zmatena jak jarni fčela. Kereho idyjota napadlo zavřet všecky bary, dyskoteky a knajpy ve 23 hodin, to netušim, ale postavil bych je před sud. Bo tym vylikviduju aji to, co ještě funguje, včetně Stodolni. Ale když si to Pražaci nechaju libit, neda se nic robit, dobře jim tak, nebudu mět kam jezdit.
A tak v přimem přenosu sledujeme nastolovani zvrhlych pravidel v kultuře, kera se nedaju nazvat jinak, než “Atentat na kultůůůru II”.
Ačkoliv se nadšenci v Ostravě včera snažili probudit těžce zasaženeho tvora s nazvem kultura, s idyjotskyma pravidlama nastolenyma fašistycku vladu Česke republiky to je bohužel neslučitelne. Enem idyjot može přikazat stani na značkach jak na Bilakově spartakyjadě, dvojmetrove odstupy zatimco v hytlermarketach bojuju duchodci o slevy tělo na tělo, zakaz prodeja napoju a žradla v mistě kulturni akce, nošeni hader přes pysk na rockovem koncertě a podobne cypoviny.
Vzhledem k temu, že každe přikazani vlady, ať už se jedna o nesmyslna pravidla ve školstvi, hospodach nebo v kultuře, su podobně likvidačni a pomatena, nemože se jednat o nezkušenost Červenačka, Emila a Drajfusa, ale o zaměr.
Zaměr zlikvidovat všecko, co se ještě hybe, a až to scypne, tak se to bankovnima dotacema a zadlužovanim pokusit probudit…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: