huMOR: Krava prekotila Matoviča

Dva roky bolo Slovensko vystavené cielenému rozvratu farebnej kuciak revolúcie. Následne primitívni ľudia zvolili trnavského blázna a nastala ešte aj celosvetová pandémia, ktorú vláda svojím “salarabamba” zaklínaním samozrejme nezvládla, dala prednosť svojim kšeftom s testami za stovky milónov, v dôsledku čoho zabila 12 000 ľudí. Krajina musela byť locknutá, finančný život väčšiny rodín ťažko utrpel, pol roka bol vyhlásený “núdzový stav”, v base zavraždili prezidenta polície Lučanského.

Frustrácia z tohto všetkého sa vliala do nutnosti predčasných volieb, alebo minimálne referenda vyjadrujúceho nutnosť takej prirodzenej politickej veci. Hnev ľudí sa koncentroval na osobu hlavného zodpovedného, trnavského šaša a zdalo sa, že nie je možné spraviť nič, čo by tento proces nespokojnosti s ním zastavilo. Navyše sa skúsil zachrániť ruskou kartou, takže aj americká ambasáda ho zradila, bolo jasné, že celé sa má vybiť na jeho osobe. Nebolo možné spraviť nič, čo by Matoviča mohlo zachrániť, či aspoň čiastočne odľahčiť jeho ortieľ.

A predsa sa našla iná politická osoba, ktorá aj keď má od svojich pánov príkaz Matoviča odpísať, neodolala, aby sa ako sprosté teľa nebabrala vo vysokom napätí a celú tú rieku doslovne sračiek a hniloby, čo Matovič napáchal, nevyliala na seba. Ajhľa, Čaputová, zdurená jaternica. 

Že sú tu v politike takéto osôbky, doslovne sebavražední kreténikovia, to je asi svetový unikát. 

Matovič situáciu aj škodoradostne uvítal. Od radosti, že niekto na seba vylial jeho splašky, Čaputovej ešte pridal a od celej veci sa pohoršene dištancoval, aby to lajno zostalo pevne sedieť len a len uprostred jej ksichtu. 

Vybrala si.

Je možno pravda, že politicky primitívny slovenský národ sa možno bude viac vzrušovať nad tým, že musí platiť za testy alebo že mu stále podsúvajú vakcináciu, ale Čaputová napľula 600 000 ľuďom priamo do ksichtu. Pokúsila sa zastaviť nezastaviteľné, zobrala na seba vinu.

Nech sa nečuduje. 

Ešte aj Blaha jej okrem iného odkázal:Vaše výhovorky sú trápne a úbohé. Snažíte sa na sociálnej sieti vyviňovať ako malý chuligán, čo práve rozbil loptou okno. Nepomôže vám to.Nikdy nezmažete, že ste vo svojom podaní na Ústavný súd lobovali proti referendu. Skutočný demokrat by nikdy nespochybnil referendum. Nikdy by nevŕtal do vôle 600 tisíc ľudí.Áno, máte rôzne právomoci. Môžete napríklad udeliť milosť Mikulášovi Černákovi alebo Mariánovi Kočnerovi. Ale sú isté veci, ktoré nikto normálny neurobí, aj keď môže.Jednou z takých vecí je to, čo ste spravili Vy – že budete útočiť na vôľu 600 tisíc ľudí, ktorí sú zúfalí z toho, čo pácha hrôzovláda na Slovensku.Vy ste to napriek tomu urobila – a to sa zapíše do dejín. Marička. Ste marička referenda. Stali ste sa symbolom zla

Niektorí píšu, že zrušila demokraciu na Slovensku. Je to možné. V každom prípade je to druhý človek po Matovičovi, čo na dlhé dlhé roky nebude môcť vyjsť na ulicu bez ochranky. A ani s ochrankou to nebude mať jednoduché, pretože ani tá nezastaví opovrhujúce pokriky.  http://nadhlad.com/content/tato-krava-prekonala-aj-matovica-je-uz-co-povedat

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: