Co si přečteme v komplet začerněných smlouvách?

Na začátek se podívejte na tohle šestiminutové video, kde jsou ukázány smlouvy, které jsou uzavřeny s firmami Pfizer a Moderna o koupi, dodávkách a využití pseudovakcín.  

https://www.youtube.com/embed/QoCWxiwQew8?feature=oembed   Ano, přestože jde o veřejné zdraví a o dosud největší medicínský experiment v historii naší civilizace, vypadají smlouvy s Modernou a Pfizerem takhle. Kompletně začerněné pro 99,999999% populace. Stejný výsledek dostanete, když chcete např. vědět plné složení pseudovakcín od SÚKL nebo když chcete od kontrolních úřadů podklady k PCR a antigenním testům. Se stejnou pořídíte i když chce vaše laboratoř skutečný izolát viru – po nekonečném vyjednávání vám možná pošlou “omáčku”, ve které plavou tisíce různých částic s tím, že “někde v tom je SARS-CoV-2”. Je tohle v pořádku?   K plnému znění smluv nemá přístup takřka nikdo, dokonce ani naši JEDINÍ SKUTEČNĚ ZVOLENÍ lidé v Evropském parlamentu (což je jen jeden ze 7 orgánů EU, takřka bez jakékoli moci). Co je ve smlouvách a podmínkách používání neví ani odborná veřejnost. Ani “experti” neznají kompletní složení pseudovakcín a jejich dlouhodobé vedlejší účinky. Je tohle v pořádku?   Účinnost pseudovakcín je navíc velmi sporadická – nezabraňují ani nakažení ani nemoci. Vyžadovat takřka 100% proočkovanost těmito látkami tedy nedává naprosto žádný smysl z hlediska zdravotního, epidemiologického, ekonomického ani lidského. Teoreticky tyto pseudovakcíny u určitého (a rychle klesajícího) procenta lidí možná sníží riziko vážného onemocnění, jenže k tomu mají vysoké riziko vážných vedlejších účinků – dokonce nejvyšší riziko v historii moderní medicíny. Mám na mysli riziko u masově nasazeného léčiva – Pfizer a spol. se snažil různé jedy se do lidí narvat už dřív, ale v minulosti byli vždy zastaveni plus mínus včas a počty jejich obětí obvykle šly jen do stovek nebo do menších tisíců. Teď ale tyto nadnárodní korporace diktují celým státům, co smí a nesmí dělat. Je tohle v pořádku?   K tomu si připočtěme, že WHO (prakticky ovládaná vakcinačním fanatikem Billem Gatesem) kvůli COVID-19 a vakcinaci svévolně změnila definici toho, co je vakcína, skupinová imunita i pandemie. Že naprosto prokazatelně účinné léky a látky jsou pomlouvány nebo dokonce omezovány (Ivermectine, Casirivimab, Melatonin, Bamlanivimab, Zinek, vitamín D3, Quercetin…). Že plošné nošení roušek/respirátorů naprosto prokazatelně nemá na šíření nemoci vliv a naopak dál zvyšuje extrémní zátěž a stres populace.  

Také víme, že nemoc COVID-19 je nebezpečná takřka výhradně pro starší lidi s mnoha komorbiditami a nadváhou a naopak pro mladé a zdravé je až na naprosté výjimky menším rizikem než sezónní chřipka (se kterou se navíc úplně ledabyle zaměňuje). Víme, že používání PCR i antigenních testů jako hlavní diagnostické pomůcky je kvůli jejich neprůkaznosti nesmyslné. Že omezování zdravotnictví už zabíjí víc lidí než COVID-19. Že konstantní strašení v médiích vyvolává tak obří chronický stres, že dál podkopává zdraví populace. Víme i to, že lockdowny způsobují ekonomickou katastrofu a když nebudou peníze z pojištění placeného zkrachovalými firmami, nebude ani zdravotnický systém, který je samozřejmě extrémně drahý. Zvláštní také je, že řada zemí projevuje zvláštní trend – čím větší proočkovanost, tím vyšší výskyt nemoci COVID-19 a horší čísla než minulý rok ve stejnou dobu, kdy spásné “vakcíny” ještě nebyly k dispozici. Naopak prudké zlepšení přináší masivní nasazení účinných léků, hlavně Ivermectinu (Indie, Japonsko…).   Přesto se naše vlády – za podpory velkých médií – snaží tvrdým nátlakem a už i otevřeným násilím do všech lidí tyto experimentální pseudovakcíny “dobrovolně” napíchat. Přestože už skoro nefungují a navíc ještě donedávna ani nesplňovaly definici vakcín. K tomu ještě tvrději nutí lidi dusit se v respirátorech, vše zavřít a sedět nehybně doma u televizí a dál se stresovat a tloustnout. A to i přes empirická data, která jasně říkají, že se tím situace jen zhorší. Dál pohrdají jakoukoli jinou možností jak řešit koronavirovou krizi a miliardy se místo do výzkumu léčivých přípravků a reálné prevence dál sypou do takřka neúčinných pseudovakcín, respirátorů a kampaní.   Je tohle vše v pořádku? Jak si ještě někdo může myslet, že je celá ta operace pro nějaké obecné blaho a pro zdraví obyvatel?   DODATEK – v připravovaném článku přinesu přehledné obrázky, které stručně shrnující všechny aktuálně známé informace o tom, jak se skutečně účinně a dlouhodobě bránit covidu a chřipce. Ve formě obrázků proto, aby to bylo jednodušší šířit. Pak bych už chtěla udělat v článcích svojí vlastní “tečku za covidem”, protože mi to téma (stejně jako všem duševně zdravým lidem) už šíleně pije krev…jenže ono je těžké se mu vyhnout, když covidová totalita zasahuje  prakticky do každé části našich životů… “Tečka za covidem” bohužel nebude dosažena žádnou vakcínou, musíme ji udělat úplně jiným, o dost nepříjemnějším způsobem. Jinak se z toho všichni zblázníme. https://bornova.pub/2021/podivuhodne-smlouvy-s-pfizerem-a-modernou/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: