Sorosove jednohubky na nedeľu

Dnes si Sorosovi kuchári trochu dlhšie pospali. Jedni po šábese, iní po horúčke sobotňajšej noci a ďalší išli do kostola až na deviatu a tak sa len teraz pomaly trúsia k svojim povinnostiam. „Nedeľa“ je však iba od slova „nedeľať“, nie od slova „nežrať“. A tak sa na tácke aj dnes-hoci s malým oneskorením- predsa len čosi objavilo.

 • Vo svete sa ľudia horúčkovito pripravujú na veľkú utorňajšiu párty. Majú byť hody, aké táto zemeguľa ešte nezažila. Ľudia sa chcú poslednýkrát vo svojom živote poriadne napráskať a napiť. Sorosovo „Politico“ oznámilo, že podľa ich zdrojov z Langley, Pentagonu a Bieleho domu napadne 16. FEBRUÁRA – v stredu o 6.00 svetového času 100-tisícová ruská armáda CELÝ SVET. /Trocháriť sa iba s Ukrajinou sa jej vraj neoplatí/. Odpoveď starého ospanlivého Joa Bidena bude vraj rázna a rýchla. A tak približne o 06.01 začne termonukleárna vojna a okolo 06.12 svetového času to už ľudstvo bude mať za sebou. Vďaka sorosovcom z „Politico“, že nám to oznámili. Možnosť zajesť si na vlastnom kare mali zatiaľ iba odsúdenci na smrť. No tentokrát šancu zjesť si svoju poriadnu poslednú večeru dostalo celé ľudstvo.
 • Odborníčka na čínsku kultúru pani Marina Čarnogurská nás ale dnes v Sro upokojila. Vo februári začal čínsky rok vodného tigra. Rok tigra znamená drastické udalosti v živote ľudí. Rokom tigra bol 1914, keď začala 1.sv.vojna a 1938-1939, keď začala 2.sv.vojna. V roku 1962 bol svet na pokraji 3.sv.vojny /karibská kríza/. Pretože však tiger bol vtedy /a aj teraz je/ iba „vodný“, americké námorníctvo od brehov Kuby odtiahlo. Och, to sme sa upokojili…
 • Biden vo včerajšom rozhovore s Putinom oznámil, že invázia Ruska na Ukrajinu bude pre Rusov „veľmi drahá“. Putin mu odvetil, že žiadna invázia nebude. Bude MIER, ktorý bude zjavne tiež veľmi drahý. Tentokrát pre USA. Veď len ropné a plynárenské spoločnosti z USA mier v Európe pripraví o 70-105 mld dolárov. Nebude vojna, nebudú sankcie, nebude export plynu a ropy z USA do Európy…Ách jáj, ách jajajáj…
 • Americká ponorka bola včera pri Kurilách na nevinnej prírodovedeckej expedícii-Američania chceli v ruských výsostných vodách vykonávať čoraz populárnejší „bird watching“. Ruskí barbari z krížnika „Maršal Šapošnikov“ však zapli ultrazvukové repráky a vtáčiky spolu s ponorkou od Kuríl odohnali. USA vyvrátili ruské tvrdenie o svojej ponorke vo vodách Ruska. Podľa nich je TERAZ ponorka hĺboko v medzinárodných vodách. Súhlasíme s USA. Teraz už je.
 • V Nikarague zomrel vo veku 73 rokov posledný žijúci Američanmi vyškolený člen komanda „contras“. Comando stále Američanov majland a Daniel Ortega stále žije. Kritik ortegovského ľavicového režimu zomrel pokojne doma v posteli, nie v boji do poslednej guľky. Toto mu Soros nedaruje. Vyškrtáva ho z wikipédie. A tak vám tu nevieme oznámiť ani len meno tohto hrdinu boja za slobodu a demokraciu Nikaragujčanov a za zisky Američanov.
 • Nemecký ex-kancelár G.Schroeder neskutočne hnevá svojim proruským lobingom celé pokrokové Nemecko. Miesto toho, aby podnecoval Zelenského k boju a prispel mu na prilby pre jeho osobnú stráž, neustále navštevuje Kremeľ a drmolí čosi o mieri. Nemci sú však po stáročia zvyknutí na čosi iné. Poriadnu vojnu už nezažili dobrých 75 rokov. Takže je načase do niečoho poriadne krvavého sa zase pripliesť. Ak to Schroeder nepochopí, bude postavený pred Volksgericht a skončí zavesený na strune od klavíra. Ako nepriateľ vodcu a jeho zámorskej Veľkej ríše.
 • Na Slovensku sa toho veľa neudialo. Akurát pionieri z Pionierskej skupiny Harryho Fotera, odchovaní na „hodnotných“ knihách o Harry Potterovi sa rozhodli vyjadriť solidaritu prenasledovaným 79 vlastizradcom z parlamentu + 1 vlastizradkyni z Grassalkovichovho paláca. Každému z hrdinskej 79-ky nalepia na dvere ich bytu papierovú maketu „Purpurového srdca“, najvyššieho vyznamenania USA. Zároveň sa z parlamentnými hrdinami dohodli na prednáškovom turné po základných a materských školách. Parlamentným bojom ošľahaní príslušníci odboja sa s mladou generáciou podelia o svoje MYŠLIENKY a ukážu jazvy, získané v boji o Obrannú dohodu s USA. Pán Pročko sľúbil, že ukáže deťom dokonca svoju holú riť. – Takáto bude odpoveď nášho bohabojného prostoduchého ľudu na smerácke lynčovanie našich hrdinov !
 • Čurilovskí žandári sa rozhodli urobiť sudcovi Šamkovi, ktorý ich stále viní zo zneužívania právomocí, – tzv. židovskú odvetu. Rozhodli sa konať tak ako sú zvyknutí: „urobiť sudcu Šamka“, „podpáliť mu auto“, „kopnúť ho …iči“, „ye bnúť ho do basy“. Čo si to ten Šamko dovoľuje, azda nevie že už majú členov svojho gangu na pozícii ministra, prezidenta PZ, špeciálneho prokurátora a ministerky spravodlivosti ?
 • Umelecká obec z bratislavskej kaviarne tiež nezaháľa. Pripravila verejnú súťaž na monumentálny pamätník, ktorý primátor Bratislavy pán Valló /szappanra való/ sľúbil umiestniť na nám SNP hneď vedľa súsošia „Perníková chalúpka Janka a Martinky“. V kuloároch sa hovorí, že víťazné dielo oslavujúce 79 vlastizradcov je už viac-menej hotové. Bude pripomínať plastiku z Hornej Dolnej, dedinky z obľúbeného tv seriálu. Pracovný názov plastiky bude „79 bulšítov“. Názov navrhli USA, ktoré sľúbili, že pri plastike zabezpečia americkú vlajku a skvapalnený americký plyn na „večný oheň“.
 • Primátor Bratislavy pán Valló /szappanra való/ našiel spôsob, ako získať financie pre svoju kampaň za znovuzvolenie v blížiacich sa komunálnych voľbách. Prikázal Mestskej polícii, aby od účastníkov pravidelných proti-amerických demonštrácií pred ambasádou USA v Bratislave začala vyberať pokuty. Pán Čarnogurský, pán Chmelár a pán Marček, ktorí demonštrácie spravidla organizujú tak majú šancu stať sa najväčšími mecenášmi Valla a možno aj čestnými členmi jeho „Teamu“. Len tak ďalej pán Vallo, takto vy ten post primátora „určite“ obhájite.
 • Na ZOH maličké Slovensko predviedlo neuveriteľný husársky kúsok. Porazilo v hokeji ešte menšie Lotyšsko. Pán Šatan sa natešený ihneď vybral za chlapcami do Pekingu. Bodaj by sa aj netešil. Veď stačí jeden zápas a štátne dotácie, prémie a vyznamenania pre funkcionárov nášho hokejového zväzu sú na najbližšie 4 roky v suchu. Potešila aj lyžiarka Vlhová. – Svojou úprimnosťou, keď vyvrátila oficiálnu verziu o svojom zranení. Mala mať vraj zranenú nohu a to jej znemožňovalo ďalšie súťaženie na ZOH. Vlhová čestne priznala, že dosiahla čo na ZOH chcela a stratila v Pekingu ďalšiu motiváciu. Teraz ešte pár promočných aktivít v rámci boja o Veľký glóbus – a potom zásnuby, svadba a veľa veľa pekných a zdravých detí. Napokon prečo nie. Sme Slováci. Malý národ, nie ako nejakí Slovinci. Rodina a deti, – toto u nás letí. Aspoň u Slovákov, čo ešte za voľačo stoja. Petra Vlhová medzi nich patrí. Škoda, že na ZOH asi len ona.

Milí zákazníci. Rýchlo sa najedzte. Posilnite sa ešte pred obedom, aby ste si roztiahli črevá pred nedeľnými televíznymi debatami našich výživných politikov. Vystúpenia niektorých z nich si totiž budú vyžadovať riadne silný žalúdok.

Dobrú chuť ! https://cyril.blog.pravda.sk/2022/02/13/sorosove-jednohubky-na-nedelu/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: